18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
ddobry10 2014-01-10, 20:55 1
a co będzie na obiad po przedstawieniu ? Gołąbki
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2014-01-10, 21:24
gołąbki jak u mamy
Zgłoś
Avatar
ocwpzw 2014-01-11, 0:31 1
Jako artysta się chyba wypalił, ale może spróbować sił w gastronomii
Zgłoś
Avatar
z................5 2014-01-11, 0:39
Kurwa co za idiota z tego magika, to nie wierze.
Zgłoś
Avatar
Kutarate-Miszcz 2014-01-11, 1:22 2
I na takie przedstawienia to ja bym chodził do cyrku! Jeszcze tylko jakby się klaun zajął to już w ogóle rewelacja!

PS: A tak na prawde to bym chciał zobaczyć jak się pali cały cyrk. Wyobrażcie to sobie tylko: palący się akrobaci, palące się zwierzęta, klauni biegają w płomieniach i drą jape, dyrektor cyrku jak pochodnia, linoskoczkowie się palą i skaczą pod sufitem, który się w końcu zajmuje i w GRANDE FINALE spłonołby cały namiot!!! Czy to nie brzmi cudownie?
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-01-11, 2:24 2
Kutarate-Miszcz napisał/a:

I na takie przedstawienia to ja bym chodził do cyrku! Jeszcze tylko jakby się klaun zajął to już w ogóle rewelacja!

PS: A tak na prawde to bym chciał zobaczyć jak się pali cały cyrk. Wyobrażcie to sobie tylko: palący się akrobaci, palące się zwierzęta, klauni biegają w płomieniach i drą jape, dyrektor cyrku jak pochodnia, linoskoczkowie się palą i skaczą pod sufitem, który się w końcu zajmuje i w GRANDE FINALE spłonołby cały namiot!!! Czy to nie brzmi cudownie?



piwek nie bedzie bo widać, że wypocone treści pod publiczkę
Zgłoś
Avatar
jbone 2014-01-11, 10:38 2
spalił ten dowcip:)
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2014-01-12, 16:45
No przejebisty magik!
Zgłoś