18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Niektórzy idioci nigdy tego nie pojmą.
Natknęło mnie jak zjebałem kumpla po tym jak rozpoczął wywody na temat wojny grafficiarzy z prawem po zobaczeniu tego gówna. Przeróbka moja.



I nie mówię tutaj o niektórych na prawdę zajebistych dziełach sztuki... Graffiti na tych starych, obrzydliwych, pamiętających wojnę kamienicach, lub o ludziach którzy pozwalają sobie walnąć coś takiego na ścianie. A o sztuce nowoczesnej........ Szkoda klawiatury.
Zgłoś
Avatar
Sounoxx 2013-10-28, 21:21
Wy po prostu nie rozumiecie tej poetyckiej potęgi nakurwiania tasakiem po ryzie papieru. W sumie, ja też nie, ale od tego są krytycy, prawda?
Zgłoś
Avatar
Natej 2013-10-28, 22:06
@itemeczek: To jest przedwojenna kamienica, po prostu komuchom nie podobały się zdobienia na fasadach, bo były "burżuazyjne" i często zdarzało się, że nawet jak taki budynek przetrwał bombardowanie niemców, a następnie odwiedziny czerwonego gówna zza Bugu, to i tak ostatecznie tracił piękne ornamenty w imię zjebanej, lewackiej ideologii.
Zgłoś
Avatar
Jesuz 2013-10-28, 22:35 5
Do niektórych jeszcze nie dotarło, więc prezentuję kolejną, piękną warszawską "kamienicę":



No szczyt zajebistości. Ratujmy stare i piękne kamienice bez elewacji!
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2013-10-29, 1:11 1
kamienica jak kamienica... wrzucę Wam kiedyś kilka pięknych, ciągle zamieszkanych oficyn z Katowic
Zgłoś
Avatar
r................l 2013-10-29, 4:33
tyle, że nie można porównywać do siebie zupełnie róznych gatunków sztuki. też nie jestem fanem abstrakcji np. ale w tego typu tworach chodzi częściej o pewne zjawisko, prowokowanie komentarzy, dyskusji itp. więc czasem wogóle nie istotna jest technika, umiejetność posługiwania się danym narzędziem itp... to tak jakby porównywać "Fifę" do "Tekkena" lub "Rambo" do "Sami Swoi".
Zgłoś