18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
"Members of the American Nazi Party destroy a Museum of Gay Art.
These guys were not Happy with the New Art Museum that Featured "Sexually Deviant Artwork" so they decided to take things into their own Hands."

Zgłoś
Avatar
robal321 2010-07-12, 22:49 1
Zbiegły Czarownik napisał/a:

A to co ten ktoś nizej podał cytat "wpierdalanie swoich małych..." to jest zjawiskiem skrajnie odmiennym. Czy gej, nawet idący za ręke ze swoim partnerem, jest w jakimkolwiek stopniu zagrożeniem dla innych??



czytaj ze zrozumieniem.

Cytat:


To właśnie tępi, niedouczeni ludzie, sądzą ze to choroba, na stos i w ogóle.



Po części się zgodzę. Chociaż krążą opinie, że te całe badania w-którymś-tam-roku-nie-chce-mi-sie-sprawdzać, które poskutkowały wykreśleniem homoseksualizmu z listy chorób, były sponsorowane przez lewacko-żydowskie lobby
szczerze mówiąc mam w dupie (niebezpieczne stwierdzenie w tych gejowskich czasach) czy to jest choroba, kwestia genów czy zbyt kochającego tatusia w dzieciństwie. Fakt jest taki, że anty homo-propaganda jest odpowiedzią na homo-propagandę, nie odwrotnie.
Gdyby dalej ruchali się po piwnicach z dala od wzroku innych ludzi, to by nie było żadnego halo. Ale jak im się zachciewa parad - > małżeństw -> adopcji, to nie dziwota, że normalny człowiek kurwicy dostaje i jest przeciwny.
Zgłoś
Avatar
Nazad 2010-07-12, 23:16
Ta... Niektóre argumenty mnie tutaj rozpierdalają. Homoseksualizm musi być naturalny skoro facetów ciągnie do pukania kobiet w kakao... Powodzenia z takim rozumowaniem.

Homoseksualizm "jest" i nie ma co roztrząsać czy jest naturalny czy też nie. Niech się panowie pierdolą w co chcą ale w swoim domu i nie po nastaniu ciszy nocnej. A dzieci mogą sobie na zdjęciach pooglądać, albo kupić tamagochi.
Zgłoś
Avatar
Zbiegły Czarownik 2010-07-12, 23:18 1
Robal, zapierdol*** z grubej rury. A czemu niby geje i lesbijki mają się chować, kryć?? Czy złem i godnym potępienia jest to, że jako ludzie (bo gej czy nie gej, człowiekiem jest) chcą żyć normalnie, jawnie?? Nigdy, ale to nigdy nie widziałem, żeby jakaś banda homoseksualistów stłukła parę hetero, a na odwrót, i owszem. Piszę być może niezbyt jasno, ale denerwuje mnie jak nic,m tzw. tępota ludzi. Homoseksualizm nie jest chorobą, był od samego początku świata. Mogę bez końca wymieniać ludzi z historii którzy byli homoseksualistami, a takze geniuszami. Więc po co te idiotyzmy, o odpowiedzi hetero na propagandę homo?? Żadna odpowiedź, a tępota ludzka, Ot co!!
Zgłoś
Avatar
Uriz 2010-07-12, 23:36
Zbiegły Czarownik napisał/a:

Robal, zapierdol*** z grubej rury. A czemu niby geje i lesbijki mają się chować, kryć?? Czy złem i godnym potępienia jest to, że jako ludzie (bo gej czy nie gej, człowiekiem jest) chcą żyć normalnie, jawnie?? Nigdy, ale to nigdy nie widziałem, żeby jakaś banda homoseksualistów stłukła parę hetero, a na odwrót, i owszem. Piszę być może niezbyt jasno, ale denerwuje mnie jak nic,m tzw. tępota ludzi. Homoseksualizm nie jest chorobą, był od samego początku świata. Mogę bez końca wymieniać ludzi z historii którzy byli homoseksualistami, a takze geniuszami. Więc po co te idiotyzmy, o odpowiedzi hetero na propagandę homo?? Żadna odpowiedź, a tępota ludzka, Ot co!!



Pedofilia też była 'od samego początku świata' , więc idąc twoim tokiem rozumowania to jest normalne? A jak ktoś rucha ciała , albo zwierzęta to też jest normalne? Skoro te zachowania już są uznane za chorobę , to czemu homoseksualizm nie jest?
Jednym z podstawowych zadań istoty żywej jest reprodukcja. Jakim sposobem dwaj mężczyźni czy dwie kobiety mają przedłużyć gatunek ludzki?
Co do twojej wypowiedzi , to jest mnóstwo przypadków geniuszy , którzy mieli autyzm , który jest chorobą.Są ludzie , którzy potrafią czytać dwie strony książki równocześnie , a nie potrafią zawiązać sznurowadeł. Geniusz często łączy się z chorobą.
Zgłoś
Avatar
Slevin 2010-07-12, 23:50
@Uriz, pedofilia jest gwałtem na bezbronne dzieci, a homoseksualizm jest dobrowolny, za obopólną zgodą.
ot cała różnica. aż dziwne że tego nie zauważasz.
Zgłoś
Avatar
Malleus Malleficarum 2010-07-12, 23:52
Kubluek- Jezeli mowisz o celowosci i osobowosci to zadaj sobie pytanie czy ty ja masz ???? Ooo okazuje sie ze masz wiec kto cie stworzyl ??? Bóg inna sila wyzsza ? Poczytaj sobie troszeczke to bedziemy mogli podadac powaznie. Ewolucja ma to do siebie ze dazy do ideału od samego poczatku, tak jak juz napisalem w kazdym spoleczenstwie sa odstepstwa od tego "idealu" czyli np zyrafa albinos lub inne cholerstwa, nie powiem zyrafa albinos wyglada spoko ale jest artykulem wadliwym ze sie tak wyraze.
Homoseksualizm jezeli sie nad tym zastanowic byl jest i bedzie ale bylo go mniej, jest go duzo, a bedzie wiecej. JEST ARTYKULEM WADLIWYM. Psychika homoseksualisty w duzej mieze krztaltowana jest w wieku dzieciecym, a wplywaja na nia takie warjanty jak molestoweanie, znecanie sie psychiczne i fizyczne i takie tam. Wiec to jest normalne ??????? Mogl bym o tym jeszcze wiele napisac ale poprostu mi sie nie chce, chyba ze ktos bedzie mial jeszcze jakies ciekawe pomysly co do NORMALNOSCI pedalstwa.
Zgłoś
Avatar
DrPoziomka 2010-07-13, 0:26
Jak wiadomo ewolucja polega na doborze naturalnym. Albinosi rzeczywiście są osobnikami dotkniętymi wadą genetyczną. Ich brak pigmentu jest jednak wyjątkiem, potwierdzającym regułę, że pigment pomaga w przetrwaniu. Przypadki takich wad genetycznych, z natury rzeczy zdarzają się niezwykle rzadko. Homoseksualizm natomiast, występuje wśród wielu gatunków kręgowców, o wiele częściej niż gdyby był wynikiem wady genetycznej. Co ciekawe, zachowania homoseksualne występują u zwierząt żyjących w społecznościach.
W brew temu co mówisz, homoseksualizm nie jest więc wadą ewolucyjną, lecz prędzej rodzajem ewolucyjnego przystosowania społeczności.
Nie jest również prawdą, że homoseksualizm jest wynikiem wychowania. Gdyby tak było, obserwowano by znaczne różnice ilości homoseksualistów w zależności od kultury, bądź grupy społecznej.
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2010-07-13, 0:32 2
piotrekmax napisał/a:

mieze krztaltowana


piotrekmax napisał/a:

warjanty



mądre książki musisz czytać
Zgłoś
Avatar
jazda123 2010-07-13, 0:33
Nie powołujcie się na wikipedie bo od smiechu stanie sie bi...
wszędzie tylko zaobserwowano ale nigdzie nie nagrano
jak dla mnie troche dziwne
a po za tym probojecie wziąsc kazde zachowanie zwierząt jako akt homoseksualny
ale to ma wieksze znaczenie niz tylko przyjemnosc
żeby taka zaciekłosc była w poglądach ateistów do katolikow
lepiej by to wyglądało
A pamieta ktoś może jakie dokumenty posiadała rada jak rozwazali znesienie homoseksualizm z listy chorób ??
najgorsze jest to homo są poprostu nie tolerancyjni jesli ktos ma inne poglądy niz inni , chocby piękna miss kalifornii z 2009
jak okresliła jasno swoje poglądy .to poprostu chcieli ją zniszczyc i po czesci im sie udało,najelpsze ze homo koles oceniał kobiety w komisjii..
wcale nie twierdze ze homo są zli ale statystyki mówią troche
ze łatwo od homo do pedofila ( we wczesniejszych postach jest link bezposrednio do artykułu)
według homo nie ma prawa do na ich temat dyskusji,bo jest tylko jedna prawda.
Zgłoś
Avatar
Maciek93PL 2010-07-13, 0:36
Ale im wjechali na chate. Tak powinno być ! Popieram robienie porządku gdzie to tylko możliwe bo ktoś musi strzec tych normalnych mieszkańców przed debilami.
Zgłoś
Avatar
jazda123 2010-07-13, 0:58
Nim środowiska homoseksualne nie zaczęły wojować o to by nie byli uważani za chorych, nie patrzyłem na nich jak na potencjalnie chorych. Innych tak, ale chorych?
I nagle okazało się, że to czy są chorzy czy nie wynika z jakiejś listy, którą teraz chętnie się podpierają ale wynika to z faktu, że jest ona dla nich aktualnie korzystna. Bez refleksji, że lista raz zmieniona może być zmieniona ponownie.
Zgłoś
Avatar
Zbiegły Czarownik 2010-07-13, 1:00
Krew nagła mnie zaleje jak czytam mądrości co poniektórych "geniuszy" Czy ty w ogóle rozróżniasz pedofilię od (wybaczcie) "pedała"?? To tak samo jak łączenie gwałcicieli z hetero, ta sama zasada, napalony facet bezbronna kobieta (dziecko w Twoim przykładzie)... Można tak bez końca mnożyć przykłady... Jeśli chcą pokazać "że są" to niech pokazują, chcą sie całować publicznie, proszę bardzo... ale, o ile sie nie myle, to z grup widzów są ataki na gejów, nie na odwrót. Jezu (mimo że jestem ateistą) gdyby cos w niebie było, spaliło by was za takie idiotyzmy...
Zgłoś
Avatar
miedziak 2010-07-13, 1:05
Maciek93PL, rozbawił mnie twój podpis z islamem i judaizmem jako lewica

Rozpierdala mnie także to że kiedy braknie argumentów, zawsze stawia się znak = między słowami homoseksualizm, pedofilia i zawsze zdobywa to poklask
Zgłoś
Avatar
Zbiegły Czarownik 2010-07-13, 1:05
*ukrył twarz w dłoniach i zapłakał na losem i tępotą ludzką*
Zgłoś
Avatar
DrPoziomka 2010-07-13, 1:16
Tak Maciek93PL, trzeba łamać prawo i dokonywać aktów wandalizmu, niszcząc własność prywatną, żeby uchronić normalnych ludzi, przed niebezpiecznymi debilami, wieszającymi obrazy w galerii. Uhm.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie