18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
uka_chr 2012-09-10, 11:30 8
grzypek1992 napisał/a:

Wiecie co jest w tym wszystkim najgorsze, że to jest... moje konto ;D Nie wiem jak wam to udowodnię, ale serio to konto jest moje



Ta godzina a gimbaza nie w szkołach?
Zgłoś
Avatar
Dannyk 2012-09-10, 11:46
Na Chanach już dawno krążył ten troll
Zgłoś
Avatar
grzypek1992 2012-09-10, 12:16
@AparaciK!

Od gimbusów to możesz nazywać sobie swoich kolegów na podwórku o ile wiesz, że takie coś istnieje pionie. Mhaw o ile w ogóle wiesz co to koledzy. Autor tego posta dostał już wiadomość na pw, że ma usunąć ten post bo inaczej zgłoszę to na policję. Ponieważ ja nie chcę mieć kłopotów z powodu jakiegoś frajera, który chce sobie potrolować takich frajerów jak Ty.
Zgłoś
Avatar
lolo6663 2012-09-10, 12:20 4
@grzypek1992
prosze Cie powiedz ze udajesz ;c
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-09-10, 12:30 38
grzypek1992 napisał/a:

@AparaciK!

Od gimbusów to możesz nazywać sobie swoich kolegów na podwórku o ile wiesz, że takie coś istnieje pionie. Mhaw o ile w ogóle wiesz co to koledzy. Autor tego posta dostał już wiadomość na pw, że ma usunąć ten post bo inaczej zgłoszę to na policję. Ponieważ ja nie chcę mieć kłopotów z powodu jakiegoś frajera, który chce sobie potrolować takich frajerów jak Ty.



Teraz to dupą trzęsiesz trzeba było myśleć co się robi. Odpowiesz za to co zrobiłeś zboczeńcu jeden.
Zgłoś
Avatar
grzypek1992 2012-09-10, 12:43
@~Angel

Myślisz, że ja się boje? Mylisz się...
Zgłoś
Avatar
MaestroRCS 2012-09-10, 12:45
grzypek1992 napisał/a:

@~Angel

Myślisz, że ja się boje? Mylisz się...



Ty naprawde nie łapiesz o co w tym chodzi? Przejrzyj jeszcze raz komentarze od początku
Zgłoś
Avatar
bigosik 2012-09-10, 12:50 5
Post swietny, az sie zalogowalem zeby dac piwo.

A tak przy okazji - grzypek1992 i reszta bezmozgowcow - Wy naprawde jestescie takimi debilami? I w ogole jakie samouwielbienie, naprawde myslisz ze kogos obchodzi tutaj Twoje istnienie, i chcialoby mu sie specjalnie CIEBIE trollowac? Nawet gdyby tak zrobil, to przeciez nikt by nie wiedzial o co chodzi w tym poscie, i mysleli by ze ktos sobie jaja robi z kogos, i zostawiliby to w poczekalni.

Juz predzej wstawili by profili Penera czy nawet Bongmana a nie Wasz... Coz ze tepe istoty krocza po tej planecie...

(Sorry za brak polskich znakow ale mam ang klawiature.)
Zgłoś
Avatar
stefan 2012-09-10, 12:50 1
Zwykły żart z odnosnikiem do własnego profilu, a debili nie brakuje. Uważam, że niektórym osobom tutaj powinno się odciąć internet, bo powoli przestaja używać mózgu.

A co do żartu: cisnienie skacze jak chuj, gratulacje
Zgłoś
Avatar
grzypek1992 2012-09-10, 12:51 1
Wiem, że chodzi o trolowanie, ale wkur*iło mnie to, że jakiś gimbus użył akurat mojego profilu który i tak jest tylko profilem założonym dla jaj.
Zgłoś
Avatar
stefan 2012-09-10, 12:56 3
Czytajac jednak uważam, że dalej nie wiesz i nie potrafisz zrozumieć o co chodzi. Ale cóż, ktoś z inteligencją na poziomie mopa nie poradzi sobie ze zrozumieniem tego trudnego zjawiska.

Poprawiłem. Nawet pogrubiłem, żebyś widział gdzie. Natomiast Ty swojej głupoty juz nie poprawisz
Zgłoś
Avatar
grzypek1992 2012-09-10, 12:59
@stefan

Mopa powiadasz Ty pewnie masz mniejszy iloraz inteligencji niż trzonek tego mopa pisząc "cuż".
Zgłoś
Avatar
bigosik 2012-09-10, 13:06 2
Grzypek a co ma wspolnego inteligencja z popelnianiem bledow? Przynajmniej zrozumial o co chodzi (nawet najgorszy kretyn powinien to zrozumiec w 10sekund, a normalnemu czlowiekowi to powinno zajac ulamek sekundy), a wiec jezeli nie zrozumiales o co tu chodzi to uwierz mi, jestes gorszy od kretyna.

Ale ze jestem dobrym czlowiekiem to Ci wyjasnie. Otoz link ten prowadzi do konta na ktorym jestes w tym momencie zalogowany na komputerze. Jezeli ja wejde, to jest moje konto, jezeli Ty, to Twoje. Czy naprawde tak trudno to zrozumiec? Zacznij czytac ksiazki, moze troche wyobrazni i inteligencji Ci przybedzie.
Zgłoś
Avatar
Grzęgorz 2012-09-10, 13:11 1
Hah niektórzy widzę dali się nabrać i w dodatku nawet po wytknięciu kuwa palcem dalej robią to samo ehh grzybek, grzybek ale wiesz po gimnazjum jest liceum/technikum/zawodówka może się troszkę odmulisz

A co do "kawału" 30 sec. strachu, i tak się pytałem znajomej która mi to wysłała "wft, ej tam jest mój profil" ;D ten kawał byłby najlepszy gdyby się wyłączyło komentarze ;D ale pro piwko ! ;p typ prawie 1200 piwek jednym tematem zgarnął ;p szacun !!!
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-09-10, 13:57
I tutaj apel do moderatorów. Dzięki takiemu skromnemu żarcikowi widzicie kto powinien dostać dożywotniego bana za brak mózgu. (Grzybek i spółka debili którzy nie czają o co chodzi.)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie