18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Szwecja zyskała tytuł światowej stolicy gwałtu. Zgadniecie kto im w tym pomógł? Oto link do artykułu Artykuł
Dla osób, które niekoniecznie mają ochotę zagłębiać się w obcojęzyczny artykuł mały skrót:
-Muzułmaniet stanowią 6% populacji Szwecji.
-Aż 77% gwałtów w tym kraju jest popełniana właśnie przez nich.
-Jedna na cztery Szwedki zostanie zgwałcona (ilość napaści seksualnych wzrasta o 500%).
-W lipcu poprzedniego roku z Sztokholmnie zgłaszano średnio 5 gwałtów DZIENNIE.

Tabelka (języka nie znam ale domyślam się, że chodzi o ilość gwałtów popełnionych w ciągu roku):

A w mediach cisza... zastanawiam się co oni będą musieli zrobić, żeby powstał jakikolwiek odzew ze strony władz. Chyba prędzej sami Szwedzi złapią za to, co będą mieli pod ręką i sami zaczną wymierzać sprawiedliwość (niesprawiedliwość również )
Tłumaczenie własne na szybko, więc jeśli widzicie jakieś błędy albo chcielibyście coś dodać do tłumaczenia to dajcie znać.
Zgłoś
Avatar
bigosamigos77 2013-07-28, 0:22 5
Gdyby u nas jakiś brudas zgwałcił Polkę, to by cała populacja tych szmaciarzy miała wpierdol. Szwedzi to po prostu pizdeczki, dają sobie wchodzić na głowę, pozwalają aby gwałcili ich kobiety to jak ich inaczej nazwać? Ah wiem jak, tolerancyjni W dupę wsadzić tolerancyjność tym zwierzętom i odesłać do domków z gówna, najlepiej żeby zapierdalali na jakieś galerze bo szkoda paliwa dla nich. Można być tolerancyjnym dla ludzi cywilizowanych, a oni nimi nie są.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-07-28, 0:23
niech dalej zapraszają do siebie pełno muzułmańskich zwierząt i otwierają wszystkie granice
Zgłoś
Avatar
Xeardo 2013-07-28, 0:31
Chcieli być otwarci na obcych to mają .
Zgłoś
Avatar
hohlik7 2013-07-28, 0:31
Dobrze ze nas Polakow jest w skandynawii co raz wiecej, bedzie mial kto im wpierdol spuscic
Zgłoś
Avatar
Bapbapbap 2013-07-28, 0:33 3
Zacznę od tego że nie jestem obrońcą kozojebców.

Chciałbym napisać, aby wszelkie statystyki tego rodzaju z niewiadomego pochodzenia brać z pewnym dystansem. Moim zdaniem informacje z tej strony są tak wiarygodne jak wróżby cyganki - niby skąd oni są pewni co do słuszności swoich racji? Mają dostęp do policyjnych danych? Działają w tajnych służbach? A może wyliczyli wszystkie gwałty z kamer monitorujących miasto?

Równie dobrze może być z nami i niemcami - ktoś na niemieckiej stronce napisze, że w czerwcu liczba skradzionych aut wzrosła o 200 %, każdego dnia na granicy polsko-niemieckiej tworzą się korki podjebanych aut, które "pożyczyli sobie" polacy. Owszem, nasi rodacy lubią sobie pojeździć autami zachodniego sąsiada. Ale do czego zmierzam - takie statystyki są rażące, wbijają się w mózg człowieka. Jest to pewnego rodzaju lobby, którego padamy ofiarą - niemalże wszystkie komentarze są na tle nienawiści wobec kozojebców, i o to chodzi skrajnie prawicowym ugrupowaniom.

... I dobrze , może w końcu europejczycy zaczną ich traktować, jak oni traktują nas w swoich lepiankach z gówna

PS. Zacznijcie samodzielnie myśleć
Zgłoś
Avatar
N................y 2013-07-28, 0:37 2
W sumie to nie ukrywam że mam na to kompletnie wyjebane.
Przez cały czas patrzono na Polskę jako obiekt zacofania i rasizmu, teraz macie kurwy, przynajmniej nikt nie dobiera się do naszych pięknych Polek.
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-07-28, 0:46
Zgwałciłbym sobie taką szwedkę.
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-07-28, 0:46 2
Ale po co? Jest modny temat i zasrańce z gilem w nosie będą to tłukli aż samo nie zdechnie. Już się zbroją, "ciapatych" będą z Polski wyganiać widelcem, bo mama zapomniała zabrać do umycia. Don Kichoty jebane, jak nie rząd to ciapaty. Nie, nie bójmy się tego słowa - tym żyją ludzie ograniczeni umysłowo. To takie kibole internetowe a tu akurat szacunek do kiboli. Bo ci chociaż mogą zajebać w pysk, tu większość swojej "polskości" przejawia w durnych tekstach i mocniejszym wciskaniu Enter.
Nas w swoich lepiankach nie muszą traktować. Gdyby nas tam nie było. Macie podwójną moralność, jak sowieci byli w Afganie to zło. Jak hamerykanie są ze swoimi przydupasami to szerzenie prawdy i walka o lepszy świat. Niczym, ale to niczym się nie różnicie od chorągiewek za komuny, gdzie dobrze akurat wieje to tam idziecie.
Zgłoś
Avatar
Bodziosowy111 2013-07-28, 0:56
Tylko państwa z jajami... (a takich jest mało w Europie, bo przecież poprawnosć polityczne)
bedzie coś robiła z tymi zwierzętami...
Trzeba zabic w zarodku i już od początku im pokazac że w Europie nie mają czego szukać...
Dzikusy je**ne...
Zgłoś
Avatar
MonroeHutchen 2013-07-28, 0:57 1
KMD, myślę, że bezproblemowo możesz tam pojechać i jako imigrant to zrobić, jeszcze ci medal dadzą, w końcu tam jest lewicowe społeczeństwo, czyli najsłabsze z możliwych
Zgłoś
Avatar
Cahir091 2013-07-28, 1:04
quartz75 ale pierdolisz.
Zgłoś
Avatar
Rottensparrow 2013-07-28, 1:09
Najbardziej szkoda mi białych kobiet które są gwałcone przez tych brudasów. Pamiętam historie z USA z lat 20tych ubiegłego wieku w którym na wieść o gwałcie kobiety przez czarnych zebrało się około 10.000 osób i wyciągneło czarnucha z więzienia i ucieli mu łeb za to

To więc nie muzułmanie sie zmienili tylko my, że nie potrafimy takich akcji robić w dzisiejszych czasach a oni potrafią..
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2013-07-28, 1:18
Przywdziewam turban i jadę do Szwecji
Zgłoś
Avatar
JaRusskij 2013-07-28, 2:11
Tabernak napisał/a:

W języku rosyjskim jest takie słowo którego bardzo mi w polskim brakuje - дотолераститься. Nasze "dotolerować się", tolerwać coś i dostawać z tego powodu po dupie.

I to słówko idealnie pasuje mi do treści tego posta. Mają tępe lewackie cipy za swoje! Niech wypinają więc dupy i czekają!

PS. Założę się, że większość z nas dożyje ogłoszenia kalifatu skandynawskiego.



Слушай, почитал я статью, и стало мне грустно. Что же бля делать? Я в панике, ебанный в рот. Я хочу четвертый рейх в Швеции, со всеми вытекающими последствиями.
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-07-28, 2:27
Jebać mi się chce Pierdolę to, jadę do Szwecji na polowanie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie