18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
Avatar
Behemot 2022-03-21, 21:48 6
Wincyj!!! kurwa nie dosyt, ja bym kurwie z BiedaMotorWagena jeszcze zajebał buta na ryj żeby się upewnić ,ze na pewno zdechł. Zapierdala jebany kamikaze starą szmata zespawaną z trzech , ma się za kierowcę wyścigowego i zabiera taki śmieć jebany niewinne osoby ze soba, ja bym przeprowadził śledztwo jakby się okazało ,że starzy mu dołozyli do tej padliny to połamał bym im ręce dla przykładu. Gówniarz najebane we łbie a starzy jeszcze lepsi. Jak ja kurwa takimi gardzę, gorzej niż ruskimi.

vexart napisał/a:

Mam taki śmietnik e36 jestem w podobnym wieku no ale żeby tak zapierdalać trzeba mieć siano w głowie. Przygarną bym resztki tego gruza.



I jesteś tak samo pojebany jak martwy imbecyl leżący na jezdni. on tez przygarnął ćwiartkę po innej szmacie. A póki co przygarnij słownik j.polskiego. Resztki powypadkowych aut powinny być utylizowane, bo takie imbecyle nie mające pojęcia o metalurgii wkładają tykającą bombę do własnej szmaty. Bo stać ich na 20 letnią szmatę ale nie stać na nowe lacze, fele czy klocki i tracze hamulcowe.
Zgłoś
Avatar
kumak3 2022-03-21, 22:13 3
Dwa modele, podobne malowanie i efekt podobny.



Dwa modele, podobne malowanie i efekt podobny.
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2022-03-21, 23:09
Pięknie widać różnicę co się dzieje jak się spotka czołowo +/- 25-letnie auto z +/- 12-letnim. Zupełnie inna generacja bezpieczeństwa.
A kiedyś jakiegoś typa zaszczuli bo śmiał powiedzieć że ludzie giną bo jeżdżą w starych samochodach.
Zgłoś
Avatar
KkamilL 2022-03-21, 23:21
Dobrze, że mlody nie został w samochodzie, bo mogłoby się to dla niego fatalnie skończyć. A tak - jeden but dalej na stopie.
Zgłoś
Avatar
Kaczor_Donald 2022-03-21, 23:24 11
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2022-03-21, 23:24 1
No dobra, ale jak to się stało że w Banditen Motor Wagen urwało dupę, a kAudi ma uwalony przód?
Zgłoś
Avatar
Emilian89 2022-03-21, 23:45 3
fiattt napisał/a:

No dobra, ale jak to się stało że w Banditen Motor Wagen urwało dupę, a kAudi ma uwalony przód?



Pewnie wyprzedzał poszedł bokiem i zahaczył o kałdi a ze kałdi nie bylo transformersem. Efekt jak na zdjęciach
Zgłoś
Avatar
kampton 2022-03-21, 23:50 9
Co się stało pod Świdnicą?

Chłop się zesrał jajecznicą.
Zgłoś
Avatar
albineek 2022-03-22, 1:04 4
Czy któryś z uczestniczacych pojazdów miał rejestrację DDZ?
To by wiele wyjaśniało... W Świdnicy często kierowcy z dzierzoniowa powodują kolizję i wypadki
Zgłoś
Avatar
Odilla 2022-03-22, 17:56
Halmann napisał/a:

Świdnica to siedlisko najbardziej zdegenerowanego polactwa, naturalizowanego polactwa z kresów. Ludzie o ruskiej mentalności, mieszkańcy poniemieckich pałaców komunalnych, dla których własne życie nie ma żadnego znaczenia. Nie dziwi mnie dzwon dwóch zezłomowanych, kilkudziesięcioletnich gówien na prostej drodze Rzekłem!



Akurat chłop,który zginął był ze świebodzic

Zgłoś