18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Szybki maratończyk
joszkoB • 2014-09-30, 16:11
Mąż mówi do żony:

-Kochanie, oglądałem ostatnio program, gdzie mówili, że mężczyzna podczas stosunku spala tyle kalorii, co po przebiegnięciu 9 kilometrów!

Żona odpowiada:

-Mój Ty mistrzu świata, 9 kilometrów w 2 minuty!

po tagach nie znalazłem, więc pewnie chujowo szukałem
Zgłoś
Avatar
joszkoB 2014-09-30, 22:09 5
Jeśli coś usłyszę, bądź przeczytam i nie ma tego na sadolu to wrzucam. Nie każdy ma czas, żeby kurwa siedzieć na demotach, srotach, pizdach i chuj wie czym jeszcze. Niektórzy przeglądają jeden portal, albo nawet na to nie mają czasu, a tylko sporadycznie coś wejdą obejrzeć, bądź przeczytać.
Zgłoś
Avatar
Radysh 2014-10-01, 13:47
Świnia mode ON

To się kurwo ciesz, że tak mnie kręcisz!

Świnia mode OFF

Choć to dziwne, bo tak człowiek reaguje na kobietę
tylko we wczesnych latach młodości.

PS Kto pierwszy zauważy gdzie popełniłem, faux pas, gafę, kurwa nietakt?
Zgłoś
Avatar
abrakadabro 2014-10-01, 17:24
Kompletna bzdura każdy kto się bzykał to wie że liczy się intensywność i pomysłowość, a nie czas bo to nie maraton, można się bawić i z 20 minut w tępie żółwia i nikt nie dojdzie, za to jak poruchasz na najwyższym biegu chociażby przez te 2 minuty to żadna zła na ciebie nie będzie bo przy ostrym rypanku to sama po minucie nie będzie wiedziała gdzie jest góra a gdzie dół, do tego można dorzucić miejsce publiczne albo bzykanko w pokoju obok rodziców, albo znajomych na imprezie i będzie się bawić tak jakby przed chwilą wtarła w pizde kokaine
Zgłoś
Avatar
yogi 2014-10-03, 9:25
270km/h jakby kogoś interesowało. Do zrobienia
Zgłoś