18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
W czasach gdy reprezentacja Polski w PN zeszła na psy i zajmuje najniższe miejsce w rankingu FIFA w historii, ministerstwo sportu mogłoby pomyśleć o finansowaniu sportów, w których Polacy odnoszą sukcesy. Trochę takich jest.

Panie i Panowie, przed państwem Szymon Godziek, jeden z najlepszych na świecie zawodników MTB Dirt/Slopestyle. Polak!!!

Zgłoś
Avatar
BradleyKuper 2013-11-29, 22:19
aa zapomniałem dodać, że Szymon wraz z bratem wezmą udział w Nitro Circus na narodowym za dwa tygodnie. będzie show!
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-11-29, 22:19
enjoy7 napisał/a:

Livigno - strefa bezcłowa we Włoszech. 1L Johny Walker za 5€, żyć nie umierać



Walić te perfuma... Po ile wóda jest

Druga sprawa "stupid but funny" ten typ na tym filmie w pysk powinien dostać... Chuj mnie interesuję kto to jest... Obrażać może sobie matkę...
Zgłoś
Avatar
e................x 2013-11-29, 22:30 1
Ale trzeba mieć przykre życie żeby się takim gównem jarać i chcieć to w telewizji oglądać Jebać piłkę nożną, jednak zdecydowanie wolę nasze łamagi od jakiś rowerów z trzema pedałami...
Zgłoś
Avatar
sherman 2013-11-29, 22:40 7
@up. Podaj mi choć jeden racjonalny powód, dla którego tak uważasz? Kopać piłkę może każdy kto ma dwie nogi, a żeby napierdalać tricki na takich ogromnych hopach trzeba mieć jaja do kolan i idealną technikę. Hejtujesz, bo całe Twoje życie ogranicza się zapewne do jedzenia, srania i siedzenia w internecie i zazdrościsz, że typek ma zajebistą pasje, że wygrywa międzynarodowe zawody, zapewne ma lasek na pęczki i świetnie się bawi zarabiając przy tym ładny hajs? Idź pan w chuj z takimi zakompleksionymi pajacami ; >
Zgłoś
Avatar
BradleyKuper 2013-11-29, 22:49
@up a czy ktoś napisał, że chce to oglądać w TV? chodzi o to żeby wspierać takich ludzi! i co do chuja jest w tym pedalskiego?
Zgłoś
Avatar
michu0910 2013-11-29, 23:21
wóda po ile? rok temu litrowa wyborowa cos koło 4 eurasów. spirytus mocno podrożał od 2011 i w zeszłym roku za litr trzeba było zapłacić "aż" 3.5 euro
Zgłoś
Avatar
e................x 2013-11-29, 23:28
BradleyKuper napisał/a:

@up a czy ktoś napisał, że chce to oglądać w TV? chodzi o to żeby wspierać takich ludzi! i co do chuja jest w tym pedalskiego?

Spójrz na "bohaterów" tego "sportu" i odpowiedz sobie sam, co w tym nie jest pedalskie... wspierać prawdziwych sportowców - jak najbardziej, jednak ja tutaj jakiegokolwiek sportu nie widzę.
Zgłoś
Avatar
ZiZU 2013-11-29, 23:29
Mamy też fhui dużo dobrych zespołów w sportach drużynowych które są strasznie słabo wspierane przez nasze Państwo.
Zgłoś
Avatar
djp 2013-11-29, 23:46 1
Cytat:

wóda po ile? rok temu litrowa wyborowa cos koło 4 eurasów. spirytus mocno podrożał od 2011 i w zeszłym roku za litr trzeba było zapłacić "aż" 3.5 euro



faktycznie podrożał, poniżej cyknięte w kwietniu'2011

Zgłoś
Avatar
Skurwiduplo 2013-11-29, 23:48
co jak co, ale trzeba mu przyznać, że się nieźle wybił na skalę światową!

a hejterom chuj w anus
Zgłoś
Avatar
stachuuu88 2013-11-30, 0:33
co to za nuta w tle ?
Zgłoś
Avatar
m2ti 2013-11-30, 0:50
hejujcie kazdego ale od Szamanów to się odpierdolcie,znam ich osobiście od czasów jak zaczynali jezdzić zawsze szło z nimi normalnie pogadać,pojezdzić i coś odjebać,teraz też im popularność do głowy nie odbiła więc moi drodzy nie czepiajcie się
Zgłoś
Avatar
lizardhino 2013-11-30, 8:34
kurcze ,te ministry od sportow powinni się ogarnąc i nagradzać za promowanie dobrego imienia Polski ,a za takie gówna jakim jest piłeczka nogowa w wykonaniu naszych nie powinni bulić im ani ełrocenta .Może głód ich czegoś nauczyy.Boli mnie to,bo co jakiś czas w interne pojawia się motyw o polskim zawodniku , co jest zajebisty w jakieś klocki , a nie ma nawet kasy na dojazd na zawody. Trzeba cos z tym zrobić.n Xrobić prąek
Zgłoś
Avatar
Dr0mg 2013-11-30, 12:38
wydawało mi się że niejaki "Papież" jest lepszy nie wiem tego o to koleszki nie widziałem na pucharze polski dirt /slop
jeżeli chodzi o sport typu BMX racing to polska reprezentacja na olimpiadzie w rio chłopaki - jakotako dadzą rade, dziewczyn bym nawet nie wystawił bo wstyd znam jedną dogłębnie a 2ga nie ma cycków tylko jakieś kasztanki

tak czy inaczej dirtowcom powodzenia!!
Zgłoś
Avatar
SpaceInvaders 2013-12-01, 1:06
Jego brat Dawid, to przekozak na rowerze bmx. Kopie dupy wszystkim w Polsce i Europie.

Ostatnie osiągnięcia Szamanka:
1m. XSC Dirt Contest (Słowacja)
5m. Red Bull Dreamline (USA)
1m. Z-games (Ukraina)
1m. Monster Energy Dirt BMX (Węgry)
1m. Lords Of Dirt (Francja)
1m. Mistrzostwa Polski w Dircie (Polska)
1m. 23Trix (Polska)
Zgłoś