18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
ta koszmarna niedziela
wójek • 2018-06-17, 20:22
dobry wieczór Sadole,
dawno nie wrzucałem nic od siebie (może niektórzy kojarzą, że dodawałem tu swoje animacje albo komiksy, które chyba się tu wpasowywały bo były czasem nawet na głównej),

tym razem zrobiłem krótką animację o zakazie handlu w niedziele, z odrobiną czarnego humoru i dystansu,

przepraszam za jakość dźwięku,a le było to nagrywane gównem z dupy, mam nadzieję, że chociaż słowa są zrozumiałe


liczę na gównoburzę w komentarzach
Zgłoś
Avatar
kotorminator 2018-06-18, 9:09 1
Wszystko ok, tylko piosenka Pana Mieczysława Fogga to "To ostatnia niedziela" no i Fogg a nie Fog.
Zgłoś
Avatar
SaveTheTrees 2018-06-18, 10:56
Kup se lepszy mikrofon.
Zgłoś
Avatar
wójek 2018-06-18, 11:37 1
SaveTheTrees, kupię!
Zgłoś
Avatar
killua 2018-06-18, 15:34
Animacja spoko, w sumie te długie nogi na uj....

PS: Zawsze możesz się zatrudnić w usługach jak kino restauracja
PS2: Nie zabijaj się to gejowe. No chyba że jesteś gejem to i tak się nie zabijaj
PS3: Gdybyś jednak bardzo się uparł to nie słuchaj debili którzy mówią o odkręceniu gazu i zabraniu ze sobą paru sąsiadów, to gejowe.... można zabić dzieci w ten sposób a co one winne ... Proponuję jakieś mocne drzewo gdzieś w górach z dala od szlaku. Nie ma nic piękniejszego niż widok gór przed snem Ja zawsze tak robię ...
PS4: Gdybyś jednak chciał zabrać parę osób to może w jakiejś celi w więzieniu ?
PS5: Prawo w polsce po zmianach z RODO, w celu legalizacji samobójstwa wymaga obszernego materiału filmowego więc ten tego w ostateczności pamiętaj że są live streamy
Zgłoś
Avatar
jcoob 2018-06-18, 17:46
W soboty w Lidlu sznurki połowe tańsze podobno...
"gloomy sunday" bardziej by pasował
Zgłoś
Avatar
piotrekt1976 2018-06-18, 19:40
To takie hobby, robisz autobiografie animowana czy po prostu sie zalisz ze bezproduktywnie tracisz czas ktory moglbys spozytkowac na poprawe swojego zycia ?
Zgłoś
Avatar
lastpoint 2018-06-18, 22:16
fajna animacja, nie myślałeś żeby zacząć robić komercyjne projekty?
Zgłoś
Avatar
NecroCannibal 2018-06-20, 20:36 1
V:9.5/10
A:3/10
Zgłoś