18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Tadek i jego motorek
kigenPL • 2012-07-29, 13:31
Tadeusz Błażusiak to polski motocyklista o którym mało kto wie.
Jeden z fabrycznych zawodników KTM'a. Przez 8 lat rozkurwiał wszyskich w trialu a w 2007 roku odniósł ogromny sukces, który powtarza aż do dziś- wygrywa jedne z najtrudniejszych zawodów enduro- Erzberg Rodeo. Ogólnie zna go więcej Amerykanów niż Polaków a to dlatego, że tutaj nie ma kogo rozkurwiać i lata główne w USA. Jego praca wygląda tak, że co jakiś czas od 2007 jeździ na zawody (w USA) najczęściej je wygrywa i czeka na następne.

Naprawdę wielka postać.



GO TADDY GO!
Zgłoś
Avatar
Sajgonski 2012-09-03, 16:07 1
Mam wyjebane na motory i inne tego typu gówna.
Zgłoś
Avatar
kubiixx96 2012-09-03, 17:09
Niesamowity człowiek, dziękuje za udostępnienie tego materiału
Zgłoś
Avatar
gergu 2012-09-03, 17:09 4
@up2 jak masz wyjebane na motory to przewiń dalej w dół, zamiast pierdolić głupoty. Nie zaśmiecaj wątku ludziom, których to interesuje.

ja piedolę, przez przypadek dałem mu piwo...
Zgłoś
Avatar
SternalApollo 2012-09-03, 17:22
Cytat:

...który sięgną...


?
Zgłoś
Avatar
trolik 2012-09-03, 17:27
sportowiec wybitny, ale jako osoba to menda jakich mało!
Zgłoś
Avatar
typo 2012-09-03, 17:29 1
Sza-kurwa-cun.

Tak mało mamy wypierdalaczy z polskim paszportem, że należy szanowac każdego, choćby był mistrzem w bierkach w kisielu. Ale pewnie, zawsze znajdzie się banda debili, którzy conajwyżej nabili kilkka leveli w Tibii, albo są mistrzami w rozpieprzaniu czasu przed kompem i sypią tekstami typu "chuj mu w dupę, nie znam".

No kurwa, sorry, ale dopóki nie wyrobimy sobie szacunku w naszym kraju (i u naszej szanownej młodzieży) do ludzi, którzy sukces osiągają przez ciężką pracę, to będziemy mieli sport na takim pozomie na jakim mamy.

Śmiem wątpić czy pokolenie lajków, tweetów i netowego lansu pojmie wartość potu jaki się wylewa na treningu. Ważne, że jako słaby kopacz można sobie iSrada i Srajfona kupić. Ilu zawodników Ekstraklasy (nie wiem co w niej takiego ekstra) budzi się rano i zastanawia co moga zrobić lepiej (jak TAdek na filmiku wyżej)?

Niewielu, większość zastanawia się gdzie zaparkowac swoje Audi, czy inny syf.

Wrr. Wkurwiłem sie.

Jeszcze raz, szacun za pracę jaką wykonał Tadeusz i chuj w dupe hejterom nierobom. Gnijcie w pokoju.
Zgłoś