18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:33
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:44
🔥 Aktywiści klimatyczni - teraz popularne
Avatar
seba1415 2013-10-14, 0:59 1
Skurwolu, wygrałeś tytuł sadola miesiąca tym filmikiem.
Zgłoś
Avatar
error3 2013-10-14, 1:00
necroboss napisał/a:

Zawiodłem się... myślałem, że ten koleś co mu groził bronią, chce go zabić za ŁAMANIE WSZYSTKICH PRZEPISÓW, a tu takie kurwa rozczarowanie
Wszyscy na motorkach, którzy czują się panami drogi i łamią każdy z możliwych przepisów, powinni dostać kulkę w łeb lub co najmniej 20 lat ciężkiego więzienia i robót, takich ludzi trzeba tępić!

Oczywiście wielkie brawa za zastrzelenie złodzieja, tych też nie cierpię, jednak niesmak pozostaje.



A zdajesz sobie sprawę, że koleś tak jechał ponieważ uciekał przed typkami z bronią?
Zgłoś
Avatar
fuub 2013-10-14, 7:33
Ganjaguru ma roczny zapas piwa :O
Zgłoś
Avatar
targacz88 2013-10-14, 7:55
Wyrwał chwasta
Zgłoś
Avatar
R4d0 2013-10-14, 10:59
Po prostu pięknie!
Zgłoś
Avatar
Wójcik 2013-10-14, 12:43
Szach mat lewackie kurwy! Co by w takiej Polsce napadnięty zrobił albo świadkowie? NIC! Wezwał by policje a ta po 15min by przyjechała a motoru by już nie zobaczył a tak szybko sprawnie i tanio
Zgłoś
Avatar
6Dark6Bartek6 2013-10-14, 15:30
w 0:59 słychać strzały. A tak serio teraz, to prawidłowo, niech to się wreszcie zacznie bać, a nie robią co chcą i kradną kiedy chcą.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-10-14, 20:00
kolor skóry tego w czapeczce i kolegi wszystko wyjaśnia

______________

Najebać tysiąc postów i na emeryturę.
Albo dwa.
Trzy i więcej nie będzie.
Cztery, ostatnie słowo.
Zgłoś
Avatar
abcdefghaijklm 2013-10-14, 22:34
imek napisał/a:



Honda CB600F Hornet
a nie żaden tam liter..



popieram. jest to na 100 % honda hornet 600 bo sam mam identyczna nawet kolor ten sam dokladnie ten model jest z roku 2011+
to na bank nie cb 1000 bo ma z 2 stron zaczepy na tylnie kolo a dodatkowo cb 1000 ma plastiki przy silniku ktorego ten nie ma
Zgłoś
Avatar
Polamane_OkO 2013-10-15, 10:32 2
I gdzie są teraz ci wszyscy tak klnący i pomstujący na policję? Ja pierdole, lepiej niż chorągiewki...
Zgłoś
Avatar
Tomkov 2023-02-05, 10:47
Trzeba strzelać od razu do takich śmieci

______________

Czasem lepiej się nie odzywać i udawać inteligentnego. Niż się odezwać i rozwiać wszystkie wątpliwości
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów