18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
Avatar
ritu4l 2013-01-10, 20:30 11
Pater patriae napisał/a:

Nie wiem czemu, ale jakoś ci goście nie są dla mnie zabawni, wydaje mi się, że gdyby to opowiadał jakiś komik, czy kumpel na imprezie to bym się z tego śmiał, a tak to tylko jakaś taka kurwica mnie bierze, jak patrzę na ich mordy.
Może chodzi o to, że chcą być na siłę śmieszni, czego nie cierpię?



Nie, to dlatego ,że jesteś przykładem takiej pierdolonej marudy z jakich się w tymże filmiku śmieją
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2013-01-10, 20:31 1
Odpierdolcie się od Golfa III! To dobry wóz, bo wszystkie części można dostać na szrocie za grosze. Ciekawe, który nowobogacki może to powiedzieć o swoim 5-letnim francuzie?
Zgłoś
Avatar
marco_tbg 2013-01-10, 20:36 1
...znowu te pedały
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2013-01-10, 20:41 3
Jestem Polakiem i jestem z tego dumny ale Polacy to ogólnie skurwysyny. Można spotkać pojedyncze przypadki człowieczeństwa ale w kupie to już jak małpy w zoo, oby kogoś gównem obrzucać. Wszystko źle i nie dobrze.
Pada - "kurwa znowu leje"
Słońce - "kurwa jak gorąco"
Lato - "kiedy ta zima?"
Zima - "kiedy to lato?"
Jesteśmy malkontentami i zawsze na "nie". A może tak zacząć od siebie? Powiedzieć "dzień dobry" nieznajomej osobie. Bezinteresownie komuś pomóc na ulicy. Być CZŁOWIEKIEM i żyć z LUDŹMI, ale po co? Przecież tu jest tak chujowo.
Zgłoś
Avatar
malvo 2013-01-10, 20:47 2
Gdybam , gdyby to nie było na niby ...
Zgłoś
Avatar
pawcio9014 2013-01-10, 20:57
hahaha making of i 1:24:
"-Od zawsze interesowałem się...
-...penisem"

Zgłoś
Avatar
sadystaxx 2013-01-10, 21:00
dałem piwo za tego okuliste
Zgłoś
Avatar
s................s 2013-01-10, 21:08
Popraw tagi.
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2013-01-10, 21:21 1
Możecie mnie poprawnie politycznie gimbusy zwyzywać (choć wasze zdanie chuj mnie boli), bo powiem co myślę o tych filmikach.
Typy usilnie próbują być śmieszni, a to jest kurwa bardzo nie śmieszne, ba, jest kurwa żenujące - zupełnie jak widok pływania osoby, która nie potrafi pływać. Dalej, wpierdalają się na tematy, które już dawno zostały przegadanie, wygadanie i sparodiowane -ale mniejsza o to. Ci kolesie przedstawiają to wszystko w chuj dennie, bez krzty jakiegoś bodźca, który sprawiłby że poczułbym powiew jakieś świeżości w tym temacie.

W ogóle podjęli się tematu, który dostaje zawsze największe owacje od polaczków* - czyli pierdolenie na Polaków (Bo, oczywiście tylko Polacy narzekają na szefa, zapierdol w komunikacji miejskiej, kraj, świat czy poglądy innych - jak tak myślisz, to kurwa wyjedz z tego kraju, a zobaczysz że takie rzeczy dzieją się wszędzie wsioku, jeden z drugim).

Powinni zrobić filmik, w którym dobrze mówią o Polakach, to by kurwa była parodia przywar polaczkowatości i ich "ynteligencji".

* Polaczek. W tym przypadku oznacza osobę nie pewno swej narodowości (Żyd, cygan, folksdojcz), czy też wstydzącą się swojej narodowości, kryjąc swą gębę w słowie euroPejczyk. Przykłady: Urban, Gross i całe pokolenie TVN24.
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2013-01-10, 21:34 2
Chłopaki z pragi
Zgłoś
Avatar
GranD 2013-01-10, 21:45
Laboratorium z chemii. Studentka do koleżanki:
- Co robisz?
- Ekstrahuje.
- Naprawdę? To zrób dwa!
Zgłoś
Avatar
j................s 2013-01-10, 21:53
Fajne mają mieszkanie, pewnie za hajs z youtuba..
Zgłoś
Avatar
Dalione 2013-01-10, 21:55
@jeankes
No na pewno grube miliony zarabiają, ja pierdole.. Jak mieszkanie kupili za jakieś 500 złotych to pozdro D:
Zgłoś
Avatar
j................s 2013-01-10, 22:14 1
up, 19 lat i sarkazmu nie wyczuwa?
Zgłoś
Avatar
Entheus 2013-01-11, 0:17
tak naprawdę to większa patologia niż jest. !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie