18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
Tak ściemnia TVN?
berafito • 2012-06-19, 16:51


Jeszcze jakby to miało być tylko w programach tylko Dlaczego ja, Ukryta prawda, itp. to bym mógł to zrozumieć. Jednak przecież programy rozrywkowe i te typu reality show jak Ci "Surowi Rodzice" to sa przecież niby naprawdę, a jak widać to i tam są aktorzy TVNu . Przesyłajcie to dalej, żeby udowodnić każdemu ile prawdy jest w tym całym tvnie.
A naprawde Prokopa lubiłem i myślałem, że ma taką gadke na spontana, a tutaj jak widać to wszystko przygotowane i tylko zwyczajną grę aktorską odstawia ;P
Zgłoś
Avatar
Bloodex 2012-06-19, 22:24 7
Farmerx napisał/a:

Chwila moment, chcesz mi powiedzieć, że takie programy jak Ukryta Prawda, Dlaczego Ja i Surowi Rodzice to... fejki? Ale jak to? Przez całe życie żyłem w kłamstwie? To niemożliwe!!! NIEEEEEEEE!!!!!!!!! NIEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!

Obrazek

A tak serio - Kurwa kolego, to że to jest ustawiane wie chyba każdy z IQ powyżej 50, a można to zauważyc choćby po ich "zajebistej" grze aktorskiej, czy właśnie po tym, że ta sama osoba potrafi wystąpić po 5 razy w różnych odcinkach...

Ps. Też się dziwie, czemu jacyś idioci dają piwa kolesiowy, który wkleił tekst o bobrze z wikipedii. No ale najwidoczniej to ja jestem jakiś inny



Chujowa wypowiedź .

Wnioski : brak piwa .
Zgłoś
Avatar
Fedek 2012-06-19, 22:38 2
A nie pomyśleliście ze facet moze wział udział w teleturnieju a potem sobie połapał role w tych żenujacych programach. Kurwa tworzyciele wielkich spiskowych teorii dziejów co z domu nosa nie wyściubią
Zgłoś
Avatar
djpolb 2012-06-19, 22:47
berafito napisał/a:

żeby udowodnić każdemu ile prawdy jest w tym całym tvnie.



Stary Cie z piwnicy wypuścił czy jak? Przecież oni wszyscy kłamią już od daaaawna, czy to ITI czy spółki Solorza, czy TVP oni wszyscy mówią to co im każą beznapletowcy. Media (TV, radio, Internet, prasa) są czwartą władzą w większości państw naszego globu a im ich odbiorcy są głupsi tym łatwiej się nimi manipuluje - były tu o tym filmy. Muszą np zrobić szopkę z małą Madzią odwracając uwagę od planów reformy emerytalnej zamiast zająć się tym co się w kraju jebie. Pejsom to na rękę.

P.S Wobec aktaulnych wydarzeń i rosnącej popularności oświadczeń lepiej sam ulegnę modzie i poinformuję, że nie mam planów targnięcia się na własne życie (więc czeka mnie wypadek lub zawał).
Zgłoś
Avatar
M................f 2012-06-19, 22:50
berafito napisał/a:

i tylko zwyczajną grę aktorską odstawia ;P



Mocne słowo jak na to co prezentują.

ulthart napisał/a:



Chciałeś być fajny ale Ci nie jebło,co nie zmienia faktu że "Dlaczego Ja" robi Polsat



Zdar łacha jak ze zdziry. Koniec (kropka).
Zgłoś
Avatar
Kastrator 2012-06-19, 23:02
Co jak co, ale surowi rodzice są kręceni rzeczywiście, bo akcja jednego z odcinków, która miała miejsce w Toruniu, rozgrywała się u sąsiada kilka domów dalej : )
Powiem tak: ktoś kto prowadzi tego typu domy, w którym zabierając dzieci z domu dziecka, stara się zapewnić im jakiś pierwiastek rodziny i wychowania, potrzebuje też do tego pieniędzy. Może ten facet akurat w takim celu zaciągnął się w polsacie : )
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-06-19, 23:05
prokopa akurat uratuje tutaj ponieważ to jeden z lepszych prowadzących imprezy, drogi ale wg mnie najlepszy (korzystam z usług)
Zgłoś
Avatar
djhexe 2012-06-19, 23:16 2
KARAKOL napisał/a:

a ja mam takie pytanie z kont ty to wiesz



z kont to hakierzy pieniondze wyciomgajom
Zgłoś
Avatar
speedster 2012-06-19, 23:44 2
Nie chodzi o to "ukryta prawda" czy inne chujowiny,są reżyserowane! To teleturniej jest zaskoczeniem bo skoro nawet takie rzeczy nie są już prawdziwe to zaczynam się zastanawiać czy patrzeć choćby na pogodę...
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-06-20, 0:59 1
Farmerx napisał/a:

A tak serio - Kurwa kolego, to że to jest ustawiane wie chyba każdy z IQ powyżej 50


Moja babcia nie wie. Tzn mówiłem jej, ale nie przyjmuje tego do wiadomości. Inteligencją nie grzeszy, ale myślę że IQ ma spokojnie koło 80-90, a może i więcej.

Obraziłeś mi babcię, skurwielu!
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-06-20, 11:36
taka mała informacja dla wszystkich co hejtują tvn, czasami radio maryja lub tv trwam.
Kurwa czy Wy nie wiecie, że każde media ktoś sponsoruje, nawet te publiczne ?
A każdy właściciel ma jakies preferencje polityczne i poglądy.
Z tego wynika, że żadna telewizja, gazeta, portal, radio - nie idzie środkiem prawdy a po pierwsze chęcią zysku, zwiększeniem obrotu no i kierunkiem obranym przez właścicieli/ soponsorów.

Morał ? oglądaj tvn, polsat, słuchaj radia maryja, radia zet i kurwa pierwszego programu polskiego radia.
Podpowiedź - masz swój łeb i sam możesz wszystko rozkminić po wysłuchaniu tych wszystkich mediów.
kurwa myślenie nie boli
Zgłoś
Avatar
Przemek051195 2012-06-20, 13:23 1
No sory bardzo, ale znam OSOBIŚCIE kolesia który był w jednym z odcinków. Chodziłem z nim do tej samej szkoly. On naprawdę jest taki jak w jednym z odcinków. Nie, nie jestem z TVN'u.
Zgłoś
Avatar
denardes 2012-06-20, 13:23 1
Ehh pierdolicie bez sensu że jest podstawiony a to gówno prawda...
Do tego typu programów nawet takich jak ,, milion w minutę ,, wybiera się osoby z agencji castingowych np Stars Impresariat, sam jestem wpisany do bazy ich aktorów z zaznaczonymi wszystkimi rodzajami zleceń które mogę zrealizować między innymi paradokumenty czyli np Surowi rodzice w których również grałem, teleturnieje, miejsca na widownie, model itp itd. Jeżeli komuś zależy i dzwoni co 2-3 dni do agencji podając swoje imię i nazwisko to dostaje średnio 2 statysty lub lepiej na tydzień w różnego typu produkcjach telewizyjnych, reklamach, prasie itp, a to że ten Pan trafił na te 3 w miarę dobrze płatne produkcje to tylko mu pozazdrościć...
Zgłoś
Avatar
kaytek 2012-06-20, 14:11

Latem bobry żywią się głównie roślinami wodnymi i przybrzeżnymi, zimą odżywiają się łykiem drzew liściastych (najczęściej topoli, wierzby), które zgromadziły w lecie. Drzewa stanowią jeden z budulców żeremi. Bobry bez problemu ścinają drzewa w okolicach rzek. Starają się ścinać drzewo w ten sposób, aby przewróciło się ono w kierunku rzeki. Kopią nory w brzegach rzek oraz wałach przeciwpowodziowych lub w brzegach jezior. W przypadku braku dogodnych miejsc budują kopce z gałęzi i mułu, otoczone wodą, zwane żeremiami. Wejście do nory znajduje się pod wodą. Nora zaopatrzona jest także w otwór wentylacyjny. Czasami w żeremiu bobrów zamieszkują także piżmaki.

............................czytała Krystyna Czubówna
Zgłoś