18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
CYPRIAN 2013-11-16, 9:31
jest dobry na pewno lata ćwiczeń hyle czoło
Zgłoś
Avatar
xsw2 2013-11-16, 9:47
Devon1c napisał/a:

dla mnie kozak w polsce jest tylko jeden $13



$13 to klasa sama w sobie, ze tak powiem, ale jego filmy jakos dupy nie urywaja wszystko robione zajebiscie technicznie, ale bez polotu
Zgłoś
Avatar
kolkapl 2013-11-16, 10:29 1
wielki kutas w dupe tym co życzą mu źle, gość jest kozakiem i jak widać na filmie śmiga na zamkniętych placach.

salut i piwko!
Zgłoś
Avatar
gressive 2013-11-16, 11:04
Hahaha był taki jeden kaban (nie można tutaj podawać nazwiska więc zamieńcie sobie k na c). Włamał się do mojego samochodu i miał malutkie zdziwienie, chciał wyjebać radio, ale sobie radio na linke stalową przywiązałem, więc wiadomo nie mógł wyjąć. Co zrobił? Rozpierdolił całą deske rozdzielczą, dosłownie wszystko rozpierdolił płaskim śrubokrętem. Zapomniał idiota, że sam się zranił i ślady krwi też zostawił. Cóż debil i tyle, poszedł siedzieć (miał inne zatargi z prawem) no i mi płacił w ratach za całe zniszczenia.Oczywiście kwota, którą sąd mu zasądził była lekko mówiąc mała, zbyt mała, żeby to się pokryło w kosztach. To tyle.
Zgłoś
Avatar
obersturmbannführer 2013-11-16, 12:03 1
do wszystkich hejterów, nie potrafilibyście nawet odpalić motocykla a co dopiero przejechać na nim 100 metrów w lini prostej, ale pewnie zaraz ciepłe 16stki napiszą że po huj im taka umiejętność, racja... lepiej siedzieć na dupie i hejtować bo w końcu do niczego innego się nie nadajecie...większość z was pewnie będzie miała w przyszłości problem ze zdaniem prawka na B... ale co ja tam wiem. Brawo Kaban i pozdro dla Bojadeł
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-11-16, 13:24
Nawet w filmie o polskim stuncie musi pojawić się TDI
Zgłoś
Avatar
xsw2 2013-11-16, 16:47
@up
TDI sa wszedzie, japonce dla wybranych
Zgłoś