18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Scream66 2014-01-27, 10:28
Nie wiem co to jest, ani czemu ktoś wyrządza taką krzywdę Lubuszanom :/ Osobiście wolę tą wersję :

youtube.com/watch?v=NJBOr0mDin8
Zgłoś
Avatar
Buaszej 2014-01-27, 10:35 3
Taaaak lubuskie tak strasznie tolerancyjne szczegółnie moje miasto rodzime Gorzów Wlkp. - kolebka ludzi tak tolerancyjnych jak tylko sie da, tak bardzo ze Ross Kemp był w Gorzowie zrobić odcinek popularnej serii Ross Kemp - On gangs.

od 0:40
youtube.com/watch?v=_tHUZfZ2e_w
Zgłoś
Avatar
Dziedziu6 2014-01-27, 10:39 2
hahahaha skąd oni wogle wzięli murzyna xD w Świebodzinie na 23tyś mieszkańców mieliśmy kiedyś 3 murzynów ale nie wytrzymali nawet roku
Zgłoś
Avatar
ocwpzw 2014-01-27, 11:02
Taa skok, chyba w przepaść
Zgłoś
Avatar
modyf 2014-01-27, 12:31
I dziwić się, że tam mała gęstość zaludnienia...
Zgłoś
Avatar
bosz112 2014-01-27, 14:24 3
Tymczasem na jutubie pod filmikiem:

"All Comments

Comments are disabled for this video."

Domyślam się, że w komentarzach było za dużo tolerancji.
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-01-27, 14:31 1
Moc zasiłków socjalnych decyduje o skali zasiedlania Polski przez inne rasy. Żadne tam gówniane wirtualne pseudo kamienowania czy nietolerancja. Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

A prawda jest taka niestety, jak na tym drugim filmie w komentarzach. Polki to największe wyjazdowe kurwy Europy. Nie wiem dokładnie w tej kwestii jak jest w USA, ale każdy brudas z Egiptu, Tunezji czy Turcji to potwierdzi. Są Polki jest tanie ruchanie. ZAWSZE.

Swoją drogą jakim baranem trzeba być aby zrobić taką promocję województwa? Gdyby wyciszyć lektora to można pomyśleć wszystko, miłość, tolerancja sratytaty. Oglądasz jakieś łąki, kwiatki i pole golfowe. A kiedy lektor mówi "nowoczesne" to pokazywane są jakieś stare budynki.
Zgłoś
Avatar
trchl 2014-01-27, 14:57 1
Zastanawia mnie tylko, dlaczego w dzisiejszych czasach za szczyt nowoczesności uważa się obcowanie z czarnymi/ciapatymi...
Zgłoś
Avatar
las84500 2014-01-27, 15:26
Tolerancja nie jest akceptacją. Multi-kulti tro lo lo
Zgłoś
Avatar
Lord_Rzeźnik 2014-01-27, 16:48
Fajna muzyka, mająca się nijak do chujowego ideologicznie spotu. Najpierw niech będzie tak, że my Polacy nie będziemy umierać na raka w poczekalni, będziemy żyć godnie nie bojąc się, że państwo zabierze nam wszystko co mamy z powodu jakiegoś absurdalnego prawa i generalnie niech wszystko DZIAŁA. Wtedy można się zastanowić, czy warto inwestować w obcokrajowców...
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-01-27, 17:43
haahah kto to kurwa wymyślił, i dziwnym trafem komentarze pod filmem wyłączone
Zgłoś
Avatar
ankaniemacyckow 2014-01-27, 18:32


Nienawidze kurwa tej sztucznej, niemającej nic wspólnego z polską rzeczywistością promocji: "postępu", UE, pedalstwa, multi-kulti, genderów i innych gówien. Krew człowieka zalewa jak takie coś widzi

PS. Inny przykład. Dobry moim zdaniem film "animowana historia Polski" zjebany na sam koniec, pojawiającą się wielką szmatą UE w tle...
Zgłoś
Avatar
Takafura 2014-01-27, 21:37
Filmik fajny, ale zostawia niedosyt... ani Eskimosa lub choć aborygena ...
Zgłoś
Avatar
Promek 2014-01-27, 22:43
Poznaje palmiarnie ratusz nawet bachusa, ba nawet siebie na tym filmie ale nie wiedzialem nic o mudżinie
Zgłoś
Avatar
dugi 2014-01-28, 21:59
Ile jej kurwa musieli zapłacić by pozwoliła sie pokazać z czarnuchem...?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie