18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Rudgardh 2019-12-09, 22:50 1
Rasael napisał/a:

Riposta cięta jak przeguby u emo. Widzę że trafiłem w czułą strunę. Nie martw się, tam przynajmniej nieźle karmią (w porównaniu z oddziałami finansowanymi przez NFZ). A i ręce będziesz mieć w cieple. Tylko pamiętaj, jakby ktoś pytał to schylasz się przez kolana z powodu chorego kręgosłupa. I oczywiście dodaj że żarłeś szkło.



Dobra Krysia nie pierdol tutaj głupot bo przyfurczała Ci kuzka pod filmik i nie podawaj sposobów unikania ruchania pod celą bo lubisz to suko.
Zgłoś
Avatar
jestem_piszę_oglądam 2019-12-10, 1:59
ja już wiem co stało się z samolotem Tu-154m, to nie brzoza, mieli małego murzyna z kijem na pokładzie, nikt się nie przyznał do zamachu w 2010, biedni piloci ze zwyrdnialcami
Zgłoś
Avatar
marinis 2019-12-10, 7:17
Jedno pytanie. Gdyby coś takiego zrobiły dziewczyny dla koleżanki w jego wieku, to cenzura Sadistica by również zaakceptowała taki filmik?
Zgłoś
Avatar
maki1981 2019-12-10, 9:15 1
@up
Chcesz nakładać cenzurę na normalne ludzkie ciało? Nie uczyli w szkole i nie wiesz jak człowiek jest zbudowany?
Cenzurować należy czynności seksualne a wygląd człowieka jest czymś całkowiecie naturalnym i powinno się z nim oswajać od małego bo później zboczenia się tworzą robiąc z tego wielkie halo...
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2019-12-10, 11:13
maki1981 napisał/a:

Cenzurować należy czynności seksualne



A niby dlaczego? Normalne ruchanie, jest normalne. Co tutaj cenzurować? To dziwne pojeby puszczają w TV filmy na których ludzie zabijają się nawzajem, a zwykłe ruchanie stanowi jakiś problem.
Zgłoś