18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
gressive 2012-03-07, 11:10
Nigdy mnie nie podniecało to, że laska trzęsie dupą. W większości kojarzy mi się to z animal planet. W ogóle co to jest ?
Zgłoś
Avatar
dominusI7I 2012-03-07, 12:02
to teraz na imprezie w klubie dla każdego osobna ścianka ;D
Zgłoś
Avatar
cvb 2012-03-07, 12:07 2
dubstep zaczyna się dopiero od 2:10...
Zgłoś
Avatar
Maxved 2012-03-07, 12:52
tępa rura, pokręci dupą i już myśli że umie tańczyć..chociaż nie darzę zbytnią sympatią takiej muzyki, to zajebiście szanuje amerykańskie disco z lat 70,80. tam to była jakaś względna choreografia, i ludzie TAŃCZYLI. a nie bezmyślnie kręcili dupą jak dziwka zachęcają klientów. żenada.
Zgłoś
Avatar
ReptileReX 2012-03-07, 12:53
Nie śpię bo trzymam ścianę
Zgłoś
Avatar
parufkens 2012-03-07, 13:41 1
Dla fanów Basi z filmiku:

facebook.com/BarbaraLenardOfficial
Zgłoś
Avatar
cys23 2012-03-07, 13:47
Zdecydowanie wylaczyc dzwiek
Zgłoś
Avatar
w................w 2012-03-07, 14:34 1
Słucham między innymi dubstepu, ale na sadolu ani razu żadnego nie słyszałem , tylko jakieś komercyjne śrubki, które się do niczego nie nadają, więc nie dziwne, że nikt tego nie może strawić, a skrillex to skurwiałe pedalisko. Uwaga, szok! Poniżej pierwszy raz prawdziwy dubstep na sadolu, można sobie przy tym zajarać

Kromestar - Aggravation

Sukh Knight - Jinglist

The Widdler - Lady Dub
Zgłoś
Avatar
Simply 2012-03-07, 15:55 1
Widzę, że wszystko co harczy to dla was gimbusy dubstep

Porter Robinson - Say My Name - pierwszy track

I to nie jest dubstep, tylko complextro, poduczyć się trochę,a nie hejtować wszystko co popadnie i nie podoba się wielkim hrabiom
Zgłoś
Avatar
Cr4zySh4ker 2012-03-07, 16:55 1
dojcz.! napisał/a:

Słaby efekt, tylko ludzie z padaczką potrafią ten szit tańczyć.



Nieee... Zatańczyć to by mogli ludzie, którzy nie siedzą ciągle przed komputerem tylko są na tyle kreatywni, aby ćwiczyć codziennie aż osiągną coś w życiu... Tak to chyba oni.
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2012-03-07, 19:25
Obojętnie ile pięknych kobiet, gołych dup w teledysku z dupstepem, to dla mnie i tak będzie gówno...
Zgłoś
Avatar
SinceAge 2012-03-07, 20:19 1
Simply napisał/a:

Widzę, że wszystko co harczy to dla was gimbusy dubstep

Porter Robinson - Say My Name - pierwszy track

I to nie jest dubstep, tylko complextro, poduczyć się trochę,a nie hejtować wszystko co popadnie i nie podoba się wielkim hrabiom



piwo dla Ciebie kolego. Chociaz jeden widze rozróznia gatunki muzyczne. Reszta widze ze raz uslyszala słowo dubstep i nazywa to kazdy rodzaj electro i jego odłamów lub technem. masakra;/ jak ktos sie na tym nie zna to niech nie pisze bzdur bo tylko osła z siebie robi. znawcy. dubstepem jest trzeci kawałek a pierwsze dwa to są amerykańskiego małolata Portera Robinsona.
Zgłoś
Avatar
yohnell 2012-03-07, 20:47
Najpierw chciałem zjechać gdzie tu Dubstep, no dobra później. Na początku klasyczny tecktonik, a laska tak średnia z deka.
Zgłoś