18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:14
Avatar
Marrous 2013-05-21, 10:46
jestę żydę napisał/a:



serial chujowy jak nieszczęście obejrzałem chyba z 4-5 sezonów i dopiero się ocknąłem,że to jak kurwa moda na sukces każdy każdego rucha nikt nikomu nie ufa te cioty co by nie zrobiły to zawsze wychodzą ze wszystkiego z głową do góry chujowy,nudny przewidywalny a nawet żenujący do chuja a nie kozak.



Ależ chłopie pierdolisz głupoty. Wychodzą cało z każdej sytuacji? Policz sobie ile trupów padło w ich klubie. Giną kluczowe postacie, razem z ich rodzinami. Większość członków klubu na przełomie sezonów trafia na 1.5 roku do pierdla.

Jedyne do czego można się przyczepić, to czasami zmysł taktyczny Jaxa, który wydaje się nieco zbyt wyreżyserowany.

Serial kozak, trzyma w napięciu.
Wraz z Breaking Bad jeden z ciekawszych dramatów na ten moment.

P.S. A jak tak bardzo razi Cię w dupcie fakt, że "każdy każdego rucha nikt nikomu nie ufa" to mi przykro, ale chyba nie czytałeś Mario Puzo i nie oglądałeś żadnych "staro-gangsterskich" filmów.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-05-21, 11:12 1
jak zobaczylem ta gre aktorska to na bank ten serial nie moze byc dobry, zalosne, rozjebal lasce nos a ona zero emocji
Zgłoś
Avatar
SadystycznyRoman 2013-05-21, 11:13
Ale ciota, zamiast zerżnąć i potem rozjebać to rozjebał na początku i nawet nie zamoczył...

______________

Księciuniu, dajno dwa złote.
Zgłoś
Avatar
snik0 2013-05-21, 11:13
Banananator napisał/a:

ja bym pierw wyruchał potem najebał, co za jełop


Chuja byś zrobił internetowy gimbusie.

______________

Zgłoś
Avatar
j................� 2013-05-21, 11:51
@ImprezowyKotek

haha przyganiał kocioł garnkowi ;D idź lepiej na tęczowy marsz i zagłosuj na biedrona imprezowy kotku

Marrous,

ja pierdolę porównujesz Puzo i inne dobre filmy z tym szmelcem ? ja pierdolę dzieciaku weź się ogarnij wyraziłem swoje zdanie na temat tego chujowego serialu breaking bad faktycznie dobry ale to bajzel i szmelc i w chuju mam co Ty o tym sądzisz;] przyjeżdża FBI inne pizdy do ich miasteczka i nikt im nic nie może zrobić jakiejś bandzie brudasów na motorkach ha! super prawdziwy film handlują bronią z każdym i robią co chcą i nikt im kurwa nie może nic zrobić raz na sezon ktoś wpadnie i ot wielkie mecyje dla mnie jest chujowi i bezsensowny i to moje zdanie w sam raz dla zbuntowanych 18 latków :]
Zgłoś
Avatar
MrZet 2013-05-21, 11:59 1
crazy napisał/a:

serial jest zajebisty, polecam wszystkim:D



To nie jest dobry serial, nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Zgłoś
Avatar
kaime 2013-05-21, 12:04
@jestę żydę musisz być niezłym twardzielem, skoro znasz prawdziwe realia gangów motocyklowych i życia w półświatku.
Zgłoś
Avatar
j................� 2013-05-21, 12:16
kaime,

musisz być niezłym debilem wierząc, w bajki z tego serialu,
Zgłoś
Avatar
kaime 2013-05-21, 13:01
A napisałem gdzieś, że wierzę? Nie pucuj się już tak. Wyraziłeś już swoją opinię, to
Zgłoś
Avatar
T-Will 2013-05-21, 13:25 1
Serial jest w chuj nudny, więc proszę mi tu nie pierdolić, że jest zajebisty czy bardzo dobry, do takiego miana brakuje mu bardzo sporo.
Zgłoś
Avatar
j................� 2013-05-21, 13:29
kaime,

A ja napisałem gdzieś,że znam gangi motocyklowem i półświatek ? I jeszcze to frajerskie "idź pan w chuj" kurwa...po co ja dyskutuję z impotentami umysłowymi nara leszcze
Zgłoś
Avatar
SzpadelOneOne 2013-05-21, 13:36
za Sonsów zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
adagioo 2013-05-21, 13:37 1
Serial chujowy, oglądałem 3 sezony z nadzieją, że się rozkręci jednak nic z tego nie wyszło. Był w chuj nudny i "amerykański", do tego główny bohater ma taką przejebaną manierę, że zawsze jak z kimś prowadzi dialog to ciągle kiwa głową, jakby był jakiś chory.
Zgłoś