18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
e................s 2017-12-19, 11:33 4
nagrywający ma chyba coś z deklem
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2017-12-19, 11:43 3
To jest jak z jazdą lewym pasem. Trąbisz na taką zawalidrogę na autostradzie a ona nawet nie wie o co ci chodzi. Przecież prawy masz pusty i możesz wyprzedzić. Jej odpowiada pas lewy i koniec.

Tutaj jest tak samo. Ona nawet nie widzi w tym nic złego że blokuje ruch i męczy tego psa. To jest typ ludzi którzy oprócz swojego nosa nie widzą nic więcej.

Jeszcze żeby młody miał tego psa przypiętego do roweru gdzieś na polnej drodze gdzie nie ma ludzi to ok.

A nagrywający zgrywa kulturalnego i straszy policją a niestety słoma z butów pewnie wystaje z tego co słychać.

Obejrzałem filmik jeszcze raz i fakt że jedzie bardzo wolno ale mimo wszystko kretynizm.
Zgłoś
Avatar
petru23 2017-12-19, 11:58 18
Mors_Nigra napisał/a:

O chuj wam kurwa chodzi? Czy ona tego psa po asfalcie ciągnie czy jak?! Ślimaczenie się po ulicy z psem za oknem nie należy do mądrych pomysłów ale kurwa bez przesady. No barbarzyństwo, piesek sobie idzie powoli, SKANDAL I HAŃBA!!! Bestialstwo normalnie.



Ciebie starzy też na łańcuchu za samochodem prowadzili?
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2017-12-19, 12:08
@petru23 o pardon, myślałem, że w filmiku mamy psa, a nie, mocno owłosione ludzkie dziecko. W takim przypadku to faktycznie haniebnie postąpiła, mój błąd. Chyba, że to jednak tobie coś się popierdoliło i chciałeś być fajny ale nie wyszło.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2017-12-19, 12:17 6
Dlaczego uważanie, że pies się męczy i cierpi? Jak ludzie biegają z psami lub jadą rowerem z psem na smyczy, to kurwa nikt nie protestuje tylko pije sojowe latte patrząc czy psiarz jest modnie ubrany. A tu wielkie ajwaj. Jebnijcie się w głowy. Piesek szczęśliwy bo się wybiega.
Zgłoś
Avatar
petru23 2017-12-19, 12:31 7
Chodzi o jego bezpieczeństwo. Jest uwiązany do ponad tonowej masy z własnym napędem i babą za sterami. Poza tym pies też człowiek
Zgłoś
Avatar
picolo 2017-12-19, 13:00 2
Zamienić ich miejscami i po problemie.
Zgłoś
Avatar
hutsch 2017-12-19, 13:11 4
Pomyślcie co by się stało w sytuacji jakiegoś nagłego zagrożenia gdzie np musiałaby szybko przyśpieszyć, zjechać na bok etc? Dodatkowo ona sama stwarza zagrożenie 'jadąc' bokiem z ciągle włączonym kierunkowskazem. Jakakolwiek nagła sytuacja, nerwowy ruch samochodem i pies ląduje pod kołami. To tak apropos @up 'no faktycznie nie jedzie szybko' ......
Zgłoś
Avatar
z3r0c00l1337 2017-12-19, 13:59 6
Macie się kurwa o co sprzeczać, każda normalnie myśląca osoba by tak nie zrobiła, nawet przez myśl by jej to nie przeszło. Jak ktoś w tym co jest na filmie nie widzi żadnego problemu to polecam rozpęd i w ścianę łbem. Wyjście na spacer z psem powinno być przyjemnością samą w sobie, jak i obowiązkiem. Trzeba pomyśleć(tutaj może być problem) zanim się zdecyduje na psa.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2017-12-19, 15:19 4
W takich sytuacjach powinno być prawnie i społecznie dopuszczone wytarganie za kudły. Nie żeby bić bo kobiety są kruchsze, mogłaby się krzywda stać tylko złapać za loki czy inne koki i kurwa lewo-prawo-przód-tył-góra-dół aż kłęb kłaków w ręce zostanie.
Zgłoś
Avatar
goldroger1234 2017-12-19, 16:13 4
chuj z psem ale zeby ruch drogowy spowalniac to juz przesada
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-12-19, 16:32 2
Cytat:

Nie znamy sytuacji. Może pies spierdolił i wytarzał się w jakimś gównie?
Nie pochwalam jej zachowania, ale nie oszukujmy się, żadna mu się krzywda nie dzieje.



Cytat:

O chuj wam kurwa chodzi? Czy ona tego psa po asfalcie ciągnie czy jak?! Ślimaczenie się po ulicy z psem za oknem nie należy do mądrych pomysłów ale kurwa bez przesady. No barbarzyństwo, piesek sobie idzie powoli, SKANDAL I HAŃBA!!! Bestialstwo normalnie.



Cytat:

Dlaczego uważanie, że pies się męczy i cierpi? Jak ludzie biegają z psami lub jadą rowerem z psem na smyczy, to kurwa nikt nie protestuje tylko pije sojowe latte patrząc czy psiarz jest modnie ubrany. A tu wielkie ajwaj. Jebnijcie się w głowy. Piesek szczęśliwy bo się wybiega.



Jebać psa bo nic mu nie jest ale kurwa mać za takie odpierdalanie na drodze gdzie można jechać 90km/h powinno się zabierać prawo jazdy.
Jak zrobicie prawko to zrozumiecie.
Zgłoś
Avatar
sosikhehe 2017-12-19, 16:45 1
Brawo dla gościa, dobrze że zareagował na ten totalny brak mózgu tej kretynki.Peżołt ładnie obity i przetarty z każdej strony widać że baba jest mistrzynią kierownicy. A kto wie co by odjebała na skrzyżowaniu i gdzie wtedy znalazłby się pies. A jazda 10km/h i blokowanie pasa niemiłosiernie mnie wkurwia i powoduje zagrożenie na drodze przez takich imbecyli.
Zgłoś
Avatar
dertaz 2017-12-19, 17:17
Pies idący na swobodnym łańcuchu w każdym momencie może obejść samochód z drugiej strony i spowodować poważny wypadek, nie chodzi tylko o jego bezpieczeństwo ale o wszystkich uczestników na drodze.
A jechanie 5-10 km/h powoduje spore utrudnienia w ruchu, i w czasie wyprzedzania także może dojść do kolizji.
Jeśli mieszka niedaleko, a pies zbyt ujebany by go wsadzić do auta, to idzie się z nim na pieszo poboczem, sam kiedyś drylowałem ze swoim owczarkiem 10 km. Na filmiku nie widać by kobieta lub syn byli niepełnosprawni, żeby spacer był jakimś problemem.
Zgłoś
Avatar
S................n 2017-12-19, 18:06
Hue hue hue ja tez tak wyprowadzam swojego na spacer jak napierdala deszcz, z małym ale... bez uwięzi i na terenie opuszczonego lotniska (żwir porośnięty gęsto trawą), tyle że my zapierdalamy 40km/h (a i info dla Januszy co to najmunrzejsi so w całym świecie) mój pies to Border Collie więc, żeby wbiec pod koła musiałby mieć o jeden chromosom więcej, lub byc typowym burkiem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie