18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
gtsphinx 2015-01-17, 0:47 5
Mózg rozjebany! Gdybym był rodzicem jednego z tych dzieci, to bym gościa cofnął do czasów średniowiecza i pokazał prawdziwe tortury. Mam dwójkę dzieci i nie wyobrażam sobie takie sytuacji. Idę zapalić bo się wkurwiłem!
ps. kto napisze, że chuj bym zrobił, temu chuj w dupsko
Zgłoś
Avatar
skrimek 2015-01-17, 0:48 1
crossdressphyxia napisał/a:



Trochę wieje hardem, jak co to przenieść.



pucuj sie dziffko
Zgłoś
Avatar
Gellu 2015-01-17, 1:41
I hyc o podłogę, dziecko kurwa bęc!
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2015-01-17, 3:34
kurczę, szkoda, można jeszcze było przelecieć zanim przejechał.
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2015-01-17, 4:36 6
gtsphinx napisał/a:

Mózg rozjebany! Gdybym był rodzicem jednego z tych dzieci, to bym gościa cofnął do czasów średniowiecza i pokazał prawdziwe tortury. Mam dwójkę dzieci i nie wyobrażam sobie takie sytuacji. Idę zapalić bo się wkurwiłem!
ps. kto napisze, że chuj bym zrobił, temu chuj w dupsko


Chuja byś zrobił, a teraz czekam na chuja
Zgłoś
Avatar
Asuritt 2015-01-17, 10:01
stoisz na ulicy to co się dziwisz ? to jak palenie papierosa siedząc na wiadrach pełnych benzyny ...
Zgłoś
Avatar
Cupcio007 2015-01-17, 12:15
Jeśli to był jakiś protest, to największe świństwo wykorzystywać do swoich celów dzieci. Oby znalazł się jakiś mściwy ojciec.
Zgłoś
Avatar
t................a 2015-01-17, 17:27
Rozrywałbym mu pysk powoli .
Zgłoś
Avatar
pobieralnik 2015-01-17, 21:52 1
nie lubię oglądać jak giną dzieci tym bardziej ze jedno mam w drodze a 2-gie ma już 5 lat, ale bardzo lubię oglądać ciapatych jak sie wybijają i te piękne obcinanie łba i zapewne nas tez to czeka wiec musimy sie nauczyć źle obcinać łby ciapatym tylko po to żeby bolało mało tego dogadać się z jakimś rzeźnikiem żeby mieć resztki świń po to żeby wypchać takiego ciapka i odesłać Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
masterwow 2015-01-17, 22:51
wszystko zniosę ale cierpiące dzieci lub martwe... już nie
Zgłoś
Avatar
LordJamaican 2015-01-18, 1:31


..a abstrachując od chujowego gifa którego wstawiłem to całkiem spoko nawet. Szkoda tylko że głosu nie ma Chciałem zwalić, ale troche słabo bez dźwięku...rano spróbuje jeszcze raz
Zgłoś