18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
Avatar
Tamaryszek 2015-09-15, 18:27 2
zajebista dupa ta z Kii
Zgłoś
Avatar
kothletino 2015-09-15, 18:41 3
No ja pierdole, jak w GTA. Skoda pożałowała na model zniszczeń.
Zgłoś
Avatar
c................s 2015-09-15, 19:10 1
Patrz w lusterka skodziarze są wszendzie
Zgłoś
Avatar
rapidu 2015-09-15, 19:24 3
TheNajdas napisał/a:

Warszawa i wszytko jasne.



Dokładnie - wszystko jasne. U Ciebie ciężka sytuacja żeby spotkały się dwa samochody we wsi bo Passateri pucujesz na wieczorny lans pod remizą a Kadet udostępniony jest do kręcenia "Kadetem Tera"
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2015-09-15, 21:03 4
rapidu napisał/a:



Dokładnie - wszystko jasne. U Ciebie ciężka sytuacja żeby spotkały się dwa samochody we wsi bo Passateri pucujesz na wieczorny lans pod remizą a Kadet udostępniony jest do kręcenia "Kadetem Tera"



Tutaj drodzy państwo, możecie zaobserwować klasyczny ból dupy "warszawiaka" Pewnie od roku w stolycy i co miesiąc po słoiki do Pcimia Dolnego jeździ Niestety kierowcy w Wawie jeżdżą jak bydło (wszyscy, nie tylko warszawiacy ).
Zgłoś
Avatar
pawelozory 2015-09-15, 21:43 6
frausik napisał/a:

Tak dupeczka całkiem całkiem. Ale kto normalny jeździ ze słuchawkami w uszach?? -.-


Ja, gdy gadam przez telefon
Zgłoś
Avatar
r................u 2015-09-15, 22:11
@upy , co wy się tak zwykłą paszteciarą z KIA podniecacie. Chociaż, we wsi to się nie widuje tego typu lachonów....już tym bardziej w względnie nowym KIA. Jak już co to C-360, Zetor i gruba baba z wąsem
Zgłoś
Avatar
Kisuarf 2015-09-15, 22:26
@pawelzory nie dałbym rady tak, jakby mi nagle jakaś stronę zagłuszyła słuchawka byłbym jeszcze bardziej rozkojarzony. I mam jakieś dziwne przeczucie że ona bynajmniej rozmawiała.
Zgłoś
Avatar
G................u 2015-09-15, 23:27
@Rapidu jestem z 200 tys. miasta.
Zgłoś
Avatar
rapidu 2015-09-16, 0:41 1
Dexterous napisał/a:



Tutaj drodzy państwo, możecie zaobserwować klasyczny ból dupy "warszawiaka" Pewnie od roku w stolycy i co miesiąc po słoiki do Pcimia Dolnego jeździ Niestety kierowcy w Wawie jeżdżą jak bydło (wszyscy, nie tylko warszawiacy ).



Widzisz problemem jest fakt że ja się tu urodziłem a taki cieć jak Ty przypełznie tu z Kozich Worków , kupi mieszkanie bo tatuś spyli kawałek pola żeby synuś mógł polecieć kopiąc się ze szczęścia w poślady i dzielnie odebrać blachy z W na przodzie. Przeważnie to WA.... A potem pierdolenie bo Warszawa sraka i owaka a prawda jest taka że coraz więcej tu napływowych buraków Twojego pokroju.
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2015-09-16, 13:03
frausik napisał/a:

Tak dupeczka całkiem całkiem. Ale kto normalny jeździ ze słuchawkami w uszach?? -.-


Ktoś robi inaczej niż Ty i już nienormalny
Ale nie łam się, nie myślę, że jesteś popierdolony.
Zgłoś
Avatar
SzymaneK 2015-09-16, 14:14
frausik napisał/a:

Tak dupeczka całkiem całkiem. Ale kto normalny jeździ ze słuchawkami w uszach?? -.-



a nie pomyślałeś debilu, że to zestaw słuchawkowy.
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2015-09-16, 16:28 1
rapidu napisał/a:



Widzisz problemem jest fakt że ja się tu urodziłem a taki cieć jak Ty przypełznie tu z Kozich Worków , kupi mieszkanie bo tatuś spyli kawałek pola żeby synuś mógł polecieć kopiąc się ze szczęścia w poślady i dzielnie odebrać blachy z W na przodzie. Przeważnie to WA.... A potem pierdolenie bo Warszawa sraka i owaka a prawda jest taka że coraz więcej tu napływowych buraków Twojego pokroju.



Pięknie! Pokazuj dalej intelektualne szczyty rodowitego warszawiaka W Wawie byłem paręnaście razy w interesach. Miasto jak miasto, mnie jakoś nie zachwyca. Blachy odbieram tylko takie z literką P z przodu
Zgłoś
Avatar
rapidu 2015-09-16, 18:25
tak czułem że pizdeczka z pyrlandii Trzeba troszkę posapać bo coś nie idzie w kopaniu pyry po boisku ;P
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2015-09-16, 22:15 1
rapidu napisał/a:

tak czułem że pizdeczka z pyrlandii Trzeba troszkę posapać bo coś nie idzie w kopaniu pyry po boisku ;P



Jak na razie tylko Ty tu sapiesz warszawiaczku Reszta z Ciebie bekę toczy A jak Ci przeszkadza, że czujesz pizdeczkę, to poproś mamę albo tatę, niech Ci ją umyją
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie