18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Pełen szacunek dla tych ludzi. Prawdziwa adrenalina i pełen spontan. Po prostu tak to się robi w Madrycie.

KDC CSI


AKA TST i trochę innych
Zgłoś
Avatar
Pytokles 2010-03-25, 16:03
Wspolczuje jego rodzinie ze u ich potomstwa nie wyksztalcil sie mozg.
Zgłoś
Avatar
dugi 2010-03-25, 16:51
ręce im ucinać
Zgłoś
Avatar
Grabulini 2010-03-25, 18:05
odrąbać im łapy i kazać zjeść. Żeby jeszcze coś fajnego namalowali, to Ci walnęli napis... fantastyczne po prostu ...
Zgłoś
Avatar
Cnx 2010-03-25, 20:55 2
Ale pierdolicie, jacy tu wszyscy kurwa grzeczni na sadisticu. Połowa jara się hardem ale grafficiarze to są ja pierdolę w dupe jebani. Zajebista akcja i jebać system, lepiej pierdolnąć na bloku "Legia kurwa" albo "Widzew chuj" ??? W ogóle połowa komentarzy tutaj to żenada, co jeden to większy sadysta ja pierdole, pierdolnąc to mało.
Zgłoś
Avatar
piguly1985 2010-03-25, 21:50
w Hiszpanii by go po 10 sek zgarnęła straż z metra czyli dobra wajcha
Zgłoś
Avatar
Zephi 2010-03-25, 23:42
Po kilku probach napisania swoistego eseju stwierdzilem, iz ogranicze sie do jednego zdania, mianowicie: popierdolilo was do reszty, ot co. A akcja przednia, no i efekt niezly.
Zgłoś
Avatar
kotto 2010-03-26, 1:05
ale szacunek za co ? za ujebanie metra ?
Zgłoś
Avatar
Crashinto 2010-03-26, 1:42
Cnx napisał/a:

Ale pierdolicie, jacy tu wszyscy kurwa grzeczni na sadisticu. Połowa jara się hardem ale grafficiarze to są ja pierdolę w dupe jebani. Zajebista akcja i jebać system, lepiej pierdolnąć na bloku "Legia kurwa" albo "Widzew chuj" ??? W ogóle połowa komentarzy tutaj to żenada, co jeden to większy sadysta ja pierdole, pierdolnąc to mało.



Hormony Wzrostu Dały Plamę ?
czyli jak rezusy pokolorują narkowzorkami co się da (oprócz samochodów swoich starych) to system padnie ?
Naciągana hipoteza.
Zgłoś
Avatar
luki24 2010-03-26, 13:57
kretynizm
Zgłoś
Avatar
czajanin 2010-03-27, 19:15
"Kretynizm" tak to można opisać to co wypisują tutaj ludzie o tym filmiku . Wielcy znawcy i prawi obywatele... żal dupsko ściska.
Zgłoś
Avatar
atta2k 2011-03-09, 20:09
nasi polski writerzy i tagerzy dokonali niemożliwych, więc takie filmiki to wsadź sobie w dziurkę.
Zgłoś