18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Taka jest Rzeczywistośc
melemele89 • 2013-02-23, 17:27
Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę "za chlebem" na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez "odwróconą hipotekę" przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów,itd. Obejrzyj się wokoło!
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-02-25, 4:11
melemele89 napisał/a:

Kto kurwa śmieci wywala? Kurwa mamy teraz wielki kontener i płacimy po 5.30 za osobę, mało tego segregujemy. Ale kurwa nie trzeba dojebac ogłosic przetarg, i okraśc społeczeństwo. Śmieci z tego co zauważyłem, wyjebują miszczuchy, które pobudowały się na peryferiach miasta.

I ogóle widzę, że portal schodzi na psy kurwa. Hejtujcie wszystko Proszę o bana!


Mieszkam na wsi, najbliższe miasto, nawet z definicji jest 30km ode mnie i w lesie są śmieci. Sądzisz, że mieszczuch jedzie wyjebać śmieci te 30km do lasu? Jakbyś nie wiedział, to na wsiach ludzie mają pojemniki na śmieci, płacą od sztuki i sami decydują ile wyrzucają. Ktoś weźmie jeden pojemnik a śmieci od skurwysyna produkuje, to wtedy wypierdala gdzie popadnie, bo taniej.

Teraz jestem już pewien jaka inteligencja tutaj występuje. Portal schodzi na psy, zgadzam się, nie wiem kto Ci dał tyle piw.
Zgłoś
Avatar
bono13 2013-02-25, 14:44
tak czytam ten temat i sobie myślę że niezłym trzeba być debilem żeby nie widzieć co sie dzieje w kraju i na świecie. Uprzejmy autor zebrał nam to wszystko razem i podsumował żeby było wiadomo jak grubym ch*jem nas cisną i gdzie. No ale jest pewna część internetu która się musi dojebać do wszystkiego, no bo tak trzeba... Jestem taki fajny bo pisze syf po internecie i sieje ferment...

!! I jeszcze jedno! Żeby się dojebać do autora że nie pisze z literacką gracją, trzeba mieć naj*bane w dyni! Gościu dobrze prawi! Polać mu! Hejterów do pieca.... hmm nie czekaj... do gazu?.. już sam nie wiem..

EDIT: Po przeczytaniu tematu jeszcze raz chce dodać @up najlepiej by było jak byś się j**nął klawiaturą i nic nie pisał. Masz 13 lat, mieszkasz na jakimś wypizdowiu, w dupie byłeś, gówno widziałeś a komentujesz jak byś był doświadczonym życiowo 40-to latkiem. Internet to nie jest arena do hejtowania się, więc po pierwsze SZACUNEK DO STARSZYCH! Jak byś był taki wyszczekany na ulicy to byś codziennie po mordzie dostawał. Najpierw coś w życiu przeżyj, naucz się szacunku do ludzi a potem komentuj. Sensownie.
Zgłoś
Avatar
Prescot 2013-03-29, 0:29
gjpk napisał/a:


Żartujesz chyba? Poczytaj sobie trochę literatury zamiast pisać takie internetowe farmazony. Nie mówię tu o okupowanej GG, ale o Rzeszy. W GG i tak się zarabiało gó...no, a po 43` i tak "przycisnęli".



Naucz się czytać ze zrozumieniem, a później niech ktoś cie nauczy podstaw logiki. Jasne że chodzi o procent dochodów jakie państwo zajebało a nie o to ile kto miał..
Zgłoś