18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56


Zarejestrowałem się tutaj po to aby wrzucić ten filmik. Jeden malutki gest, ale może tyle zrobić. Akcja odbyła się już w kilkunastu krajach, również w Polsce. Dużo filmików z tej akcji/kampanii znajduje się na Youtube.

Tekst jest od autora tego pomysłu:
(tłumaczony przez mnie przy pomocy Tłumacza Google )

Czasami przytulenie jest wszystkim, czego potrzebujemy. Free Hugs to opowieść o prawdziwym, lecz kontrowersyjnym życiu Juana Manna, człowieka, którego jedynym zadaniem było dotrzeć i przytulić nieznajomego, aby wywołać uśmiech na jego twarzy.

W dobie społecznego odłączenia większości z nas brakuje tak prostego ludzkiego dotyku od drugiej osoby. Skutki Free Hugs Campaign są odczuwalne na całym świecie.

Kiedy ten prosty gest życzliwości i nadziei rozszedł się po mieście, Free Hugs Campaign została zabroniona przez policję i urzędników. Gdyby wtedy świadkiem tego był prawdziwy duch człowieczeństwa, gdyby ludzie zebrali się w coś co można określić tylko jako coś inspirującego.

W duchu Free Hugs Campaign podaj ten film znajomemu i przytul nieznajomego! Po wszystkim, możesz wiele zmienić.
Powodem zabronienia tej akcji był strach innych ludzi. Ale teraz już wszystko w porządku. Przed rozpoczęciem akcji Free Hugs Campaign, upewnij się by sprawdzić lokalne przepisy.

-------------------------------------------------

Odpowiedź na ten film wideo była przytłaczająca i dotykająca. Uściski dla każdego z was, którzy wysłali mi wiadomość. Przyszło tysiące e-maili z całego świata od osób chcących uczestniczyć w Free Hugs Campaign i prosząc o zgodę. Nie trzeba pozwolenia. To jest ruch ludzi, to jest * Twój* ruch. Z niczym, oprócz gołych rąk można wiele zmienić.

Jeśli chcesz zobaczyć oficjalne podziękowanie Juana Manna to wpisz w youtube "Free Hugs Campaign continued....".

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o tej akcji, wejdź na
http://www.freehugscampaign.org.

Wiem że nawet na sadistic.pl jest dużo ludzi którzy zobaczą jaka fajna jest ta akcja. Może niektórych to zainspiruje.
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2012-05-12, 22:55 1
Obojętnie czy jakiś jebany miś czy facet chciałby mnie przytulić, to bym go olał... Szczególnie jak to jest totalnie obca osoba... Nie lubię jak obcy mi ludzi się spoufalają, jakieś wylewne rozmówki w autobusie/tramwaju, a co dopiero przytulanie...
Zgłoś
Avatar
mimasan 2012-05-12, 23:02
to wszystko takie sadystyczne co piszecie. w sam raz na ten portal. dobrze, że pijany jestem i mam to gdzieś
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-05-12, 23:06 3


pedały jebane
Zgłoś
Avatar
nanab 2012-05-12, 23:46
1:30 - zaczął zdejmować spodnie?
Zgłoś
Avatar
TheRudeBoy 2012-05-13, 9:14
Jak tacy cwani to niech zrobią "Free Hugs" w nocy na dworcu centralnym
Zgłoś
Avatar
C'est Ca 2012-05-13, 10:47
Kurwa, myślałem, że to będzie kolejny zjebany filmik, który w żaden sposób nei pasuje do sadistica. Nie myliłem się ... ale mimo wszysto spodobał mi się i wywołał uśmiech na moim pysku
Zgłoś
Avatar
drv87 2012-05-13, 11:20
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
dymion 2012-05-13, 12:31
free hugs cieszą, ale na woodzie
Zgłoś
Avatar
wieczo11 2012-05-13, 14:59
drv87
zapomnialem napisac ze ludzi ktorzy tak pisza mam gleboko w powazaniu, bo maja serce z kamienia

bez obrazy
Zgłoś
Avatar
wiktormuzyk 2012-05-13, 15:38
Ta babka na końcu wróciła i powiedziała że chce przytulasa za 20$ w samochodzie???????????
Zgłoś
Avatar
lajptonik 2012-05-13, 18:37
hehe na początku przeczytalem free drugs ^^
Zgłoś