18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
LLime 2020-04-23, 16:52 1
Heh, gówniarz dostał dwa razy po łapie a drze się jakby go ze skóry obdzierali..

Destez napisał/a:

Później będą wszyscy zdziwieni jak podroście i staremu gardło podetnie


A pierdolisz waść.. wiele razy dostałem w dupę, czy to dłonią, czy kablem mocniej niż ten dzieciak i jakoś ani matki ani ojca nie zamordowałem..
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2020-04-23, 16:53
że by nie było, też dostawałem więc wiem jak to jest, dostałem nie raz i co z tego ? głupie pomysły były dalej, a te za które się dostało był powtarzane niejednokrotnie , zazwyczaj było to związane z petardami, bączkami i innymi wybuchami, po mojemu takie napierdalanie daje marny skutek, nikt nie wpadł na pomysł rozmowy i tłumaczenia, teraz obserwując dzieciaki najlepszą karą jest zabrać telefon, tablet, komputer odciąć internet, to jest kara dotkliwa
Zgłoś
Avatar
SPIERDOLIX 2020-04-23, 17:41
borys42 napisał/a:

Zaraz będzie zlot pizdeuszy suchoklatesów płaczących, że bije łebka, zapominawszy o tym jak sami za gnoja dostali od ojca w łeb i też były przy tym awantury ( nie wszyscy wiadomo ale ten kto miał pasologie ten wie o czym mówię) tu ewidentnie młody coś odjebał bo gdyby ten ojciec był psycholem do odtrzału to by go tłukł jak astre pod blokiem... a tu chyba mu coś "tłumaczy"
Nie mylić kutasy tego z filmikami gdzie bydło bije małe dzieci ( poprzednie filmiki) bo tych to się powinno wieszać lub upajać wrzątkiem razem z wszelkiej maści pedofilami.



Na wstępie dobrze wiedzieć że wiesz co to patologia i się tego nie wstydzisz.
A tak poza tym to chuj a nie wpierdal tutaj dostał gówniarz, czarne małpy powinno się napierdalać z bicza

Stary pewnie mu tłumaczył że nie dostanie więcej nutelli bo jutro zabraknie miejsca w łóżku które razem dzielą
Zgłoś
Avatar
TheAndyboy888 2020-04-23, 18:44
silwerbalk napisał/a:

Ciekawe co młody odejbał.... Kto nie dostał wpierdol za młodu ten nie wie co to życie. Tak też miałem głupie pomysły i też dostswałem pasem albo kablem i nie czuje jakieś krzywdy czy żalu do ojca lub mamy ba teraz sam bym sobie przypierdolił za głupoty jakie odpierdalałem



A dzisiaj kurwa bezstresowe wychowanie i mamy pizdeuszy, co nawet kurwa porządnie młotka w ręku nie potrafią utrzymać
Zgłoś
Avatar
Tomix93 2020-04-23, 19:51
TheAndyboy888 napisał/a:

A dzisiaj kurwa bezstresowe wychowanie i mamy pizdeuszy, co nawet kurwa porządnie młotka w ręku nie potrafią utrzymać



Racja przez takie wychowanie gówniarze wyrastają na perdyli a nie facetów co sie nie nadają do żadnej pracy fizycznej
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2020-04-23, 22:00 1
Hrabia Drapula napisał/a:

że by nie było, też dostawałem więc wiem jak to jest, dostałem nie raz i co z tego ? głupie pomysły były dalej, a te za które się dostało był powtarzane niejednokrotnie , zazwyczaj było to związane z petardami, bączkami i innymi wybuchami, po mojemu takie napie**alanie daje marny skutek, nikt nie wpadł na pomysł rozmowy i tłumaczenia, teraz obserwując dzieciaki najlepszą karą jest zabrać telefon, tablet, komputer odciąć internet, to jest kara dotkliwa


Widocznie za malo cie napierdalali jak sie nie wyzbyles glupich pomyslow

Edit : jak wpierdol nie poskutkuje to rozmowa poskutkuje...?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-04-24, 15:19
silwerbalk napisał/a:

Ciekawe co młody odejbał.... Kto nie dostał wpierdol za młodu ten nie wie co to życie. Tak też miałem głupie pomysły i też dostswałem pasem albo kablem i nie czuje jakieś krzywdy czy żalu do ojca lub mamy ba teraz sam bym sobie przypierdolił za głupoty jakie odpierdalałem



Przykro mi ze się wychowałeś w patologii. Ja różne rzeczy odjebywalem ale mnie nikt nie bil.
Nie wiem jak można kogos uderzyć za nic i to jeszcze własne dziecko.
Zgłoś
Avatar
krathen 2020-04-24, 17:08
ciekawe jak synek zabije tatusia?jak myślicie maczeta czy pistolet?
Zgłoś
Avatar
Skarabeusz 2020-04-26, 11:38
Co się dziwisz jak nawet modki płacza jak słysza o tym jak ktoś wypalał kotu oczy lupą.

Kutasy dupą?
Zgłoś