18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Kurde26 2024-01-09, 15:21 2
Chyba zmienił zdanie, ale było za późno
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-01-09, 15:27 9
Zuwalsky napisał/a:

I chuj ci w dupę ciabaty synu nie potrzebny element w dupę jebany hak Ukraińcy u nas ale za raz się skończy bo zakenski zasoby chcę tych w końcu kurwa młodych u nas niech się kurwy za ojczyznę wezmą a bogaci teslami po Warszawie niech jeżdżą na kurwa ukraińskich plachah hahahahaha



7:10, wtorek, a ten już napierdolony!
Zgłoś
Avatar
danielusx25 2024-01-09, 16:45
ubral sukienke żeby wkostnicy mieli dobry dostęp do jego czarnego kakaowego oka
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-01-09, 17:40
Ale mógł lepszą kieckę założyć. Na ten jeden raz warto się odstawić.
Zgłoś
Avatar
parapsychol 2024-01-09, 18:41
kubol napisał/a:

Jak dlugo czlowiec utrzymuje swiadomosc w takich sytuacjach? Ktos sie wypowie? Jakis expert? Moze ktos z doswiiadczeniem w tej dziedzinie?



2 minuty, pozniej niby sa ruchy ale brak swiadomosci.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2024-01-09, 19:16 2
Jakie 2 minuty? Od momentu zawisniecia kilka sekund i urywa się film. Kilka minut wiszenia i mozg jest martwy z powodu braku natlenionej krwii. Odwieszenie już nic nie daje mimo tego że serce może jeszcze bić kilkanaście minut.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-01-09, 20:27
tak zwany taniec na sznurze... kiedyś podobno bardzo modny
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-01-09, 23:17 1
tarcer123 napisał/a:

Jakie 2 minuty? Od momentu zawisniecia kilka sekund i urywa się film. Kilka minut wiszenia i mozg jest martwy z powodu braku natlenionej krwii. Odwieszenie już nic nie daje mimo tego że serce może jeszcze bić kilkanaście minut.



Dokładnie. Odcięcie świadomości to około 6-12 sekund bez dopływu krwi do mózgu. Potem to już odruchy jak kasłanie lub przełykanie bo mózg ogłasza fajrant
Zgłoś
Avatar
el 2024-01-09, 23:44
Zuwalsky napisał/a:

I chuj ci w dupę ciabaty synu nie potrzebny element w dupę jebany hak Ukraińcy u nas ale za raz się skończy bo zakenski zasoby chcę tych w końcu kurwa młodych u nas niech się kurwy za ojczyznę wezmą a bogaci teslami po Warszawie niech jeżdżą na kurwa ukraińskich plachah hahahahaha



To "nagranie" to instrukcja dla Ciebie
Zgłoś
Avatar
Hoody77 2024-01-10, 0:48
To nie jakieś ćwiczenie na wzmocnienie mięśni karku?
Zgłoś
Avatar
dziki76 2024-01-10, 16:38
Dancing Queen...
Breloczek chciał delikatniej i mniej się męczyć dlatego się osuwał. W rzeczywistości męczył się bardzo długo.
Zgłoś
Avatar
pdonn 2024-01-12, 21:21
Verdi napisał/a:

Z doświadczenia owszem, świadomość jest niesamowicie krótko, tak naprawdę w momencie kiedy występują drgawki na początku to świadomością jesteś już w innym świecie. Serio, taki ucisk na szyi odcina myślenie błyskawicznie, w kilka sekund. Cała reszta to już odruchy mięśni, oczywiście na śmierć trzeba czekać znacznie dłużej ale dla zainteresowanego jest to już nieświadome czekanie. Miałem okazję przypadkowo się powiesić na urbexie, szczęśliwie byłem z ekipą, przechodząc po takiej kładce poślizgnąłem się i taki pręt który gdzieś z sufitu wisiał przebił mi kominiarkę która miałem założona na szyję, do szybkiego założenia na ryj, z jednej strony spoko że nie nadziałem się szyją, bo nie odpowiedziałbym tego, z drugiej podobno ściągnęli mnie w kilkanaście sekund, ale odcięło mnie w może 5



przeżyłeś?
Zgłoś
Avatar
Szrek_masochista 2024-03-18, 23:49 1
tarcer123 napisał/a:

Jakie 2 minuty? Od momentu zawisniecia kilka sekund i urywa się film. Kilka minut wiszenia i mozg jest martwy z powodu braku natlenionej krwii. Odwieszenie już nic nie daje mimo tego że serce może jeszcze bić kilkanaście minut.



Sam probowalem sie powiesic w bardzo slaby sposob ale i tak wiekszosc ciezaru ciala ciagnela mnie w dół i przez caly czas bylem swiadomy po okolo 2 minutach duszenia się, zrezygnowalem ponieważ się rozmyśliłem. Wszystko zalezy od sznura, wagi oraz pozycji w ktorej wisisz a takze od tego czy powieszenie nastepuje gwałtownie czy powoli vo jak gwlatownie to latwo wtedy zerwac rdzeń kregowy. zalaczam zdjecie z roznymi sposobami, od ktorych bedzie zalezec czas smiercj i odczucie.

Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-05-27, 13:50
kubol napisał/a:

Jak dlugo czlowiec utrzymuje swiadomosc w takich sytuacjach? Ktos sie wypowie? Jakis expert? Moze ktos z doswiiadczeniem w tej dziedzinie?



W razie W nagraj i poinstruuj znajomych by wrzucli nagranie na sadola
Zgłoś