18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
chlop 2014-02-15, 3:20
wale konia do oprawy kurwy
Zgłoś
Avatar
cober 2014-02-15, 3:27 1
Widzę tu dużo napinaczy z lublinów i innych wiosek.
Zgłoś
Avatar
606 2014-02-15, 3:58 6
"Teraźniejsza partyzantka" ty kurwa przygłupie lepiej się w łeb pierdolnij jak masz jeszcze więcej takich debilnych pomysłów.
Tym kretynom dać broń to zaczęliby od zabijania ludzi z przeciwnych ekip kibolskich. W nich kurwa tyle patriotyzmu co w Korwinie lewactwa. Polak Polaka tam od żydów i kurw ciśnie każdego dnia, a ty pojebie chcesz z ich pomocą kraj wyzwalać.

P.S. Wielcy legioniści, ciemna strono miasta, patrioci polscy, bojownicy o czystą piękną Polskę. Dlaczego KURWY JEBANE nic nie robicie z meczetem w Warszawie? Chuj wam na ryj wszystkim, jesteście takimi samymi szmatami jak cała reszta. Potraficie napierdalać się tylko między sobą, a Matkę Polskę wykorzystujecie do swoich zjebanych celów, pierdolone ścierwa, kurwy i zdrajcy narodu.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-02-15, 5:50 1
Endiegs napisał/a:

@Dexterkrak
Gdyby interesowała nas piłka zostalibyśmy piłkarzami.


Wyuczona odzywka i tak logiczna jak: gdyby mnie interesowała muzyka to bym ją nagrywał, zamiast jej słuchać albo zamiast grać w gry, bym je programował. Może minęliście się z powołaniem i powinniście śpiewać w chórze lub tworzyć pokazy pirotechniczne, a nie interesować się sportem...
Zgłoś
Avatar
woofer51 2014-02-15, 8:02
zamknij kurwa ryj wsadź sobie w kieszeń ten zakaz
Zgłoś
Avatar
zerwikaptur 2014-02-15, 9:41
606

a może byś zorganizował jakiś zamach na ten meczet jak cie tak mierzi i drażni jego obecność
Zgłoś
Avatar
fuckuyoufuckingfuck 2014-02-15, 9:53
kurwa kibice to jednak banda oszolomów heheh
Zgłoś
Avatar
606 2014-02-15, 13:45
zerwikaptur napisał/a:

606

a może byś zorganizował jakiś zamach na ten meczet jak cie tak mierzi i drażni jego obecność



W moim mieście meczetu nie ma i nie będzie. Wystarczy działać.
Zgłoś
Avatar
mateuszmatel 2014-02-15, 14:30
czerwmrlbr napisał/a:

Oprawa meczy Legii z Katowicami 14.02.14



Zajebiście chłopaki z klasą i ironią podeszli do tvnu i reszty manipulantów. nazwałbym ich naszą teraźniejszą partyzantką, jakby co do czego w końcu doszło. Jebać tvn i całą ich otoczkę nieschnącego gówna.

Zajebane z yt



Do 9 stycznia tvn a dokładniej grupa iti miała 100% udziałow w legii. Wszystkię ich "osiągnięcia" btły finansowane z hajsu grupy iti. tvn promował legie w swoich programach, kiedys był taki program nasza legia czy tylko legia, nie pamiętam już dokładnej nazwy. Na tvn warwsza jedyną słuszzną drużyną była legia. W tym roku mistrzostwo wraca do Poznania. Mecz chujowy, niewiele brakowało do remisu a legia jak zwykle wygrała przy pomocy sędziego. Szkoda Korony bo zagrali dobry mecz.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-02-15, 18:55 1
Nie wiem co to jest legia, nie wiem co to jest piłka nożna ale wiem kto rozdupcza kawałki miasta czy sie leje na osiedlach albo kroi mi lub moim synom komóry i nie są to kibice kurwa szachów.

Zdechnijcie WSZYSCY (tak, co do sztuki) kibice piłki, niech wasze mamy dostaną raka a Wy co do sztuki kamieni nerkowych. Resztę powrzucać do rowów widłami. Tyle co trzeba zrobić z "kibicami" całej tej piłki.

spiny który zjebany klub jest lepszy nawet nie chciało mi się czytać bo jak chcę posłuchać zwierząt to ide do chlewu. W sumie nawet sensowniej chrumkają wieprze niż te łyse zjeby powyżej.
Zgłoś