18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
skinner1987 2021-11-30, 13:04 3
Przecież to jakieś feministyczny kurdupel, a nie "młody"
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2021-11-30, 13:31 7
Matzdorf napisał/a:

Aż żal patrzeć na to co 90% kretów tutaj piszę... Widzą, słyszą, ale i tak powielają tą dezinformację która wypocił autor...
Jak byk widać że to kobieta i to nawet nie nastoletnia, oczy pomalowane, figura, cycki, no i głos. Ale pelikany powielają "młody,młody,młody..."
Brak samowolnego myślenia, a później 90% takich ameb idzie na wybory...



Jak byk widać? Chuja widać, to jakaś pokraka, co nawet obok kobiety nie stała. Trzeba się przyglądać temu czemuś. Wstyd z takim multi genderem wyjść na miasto. Łyse nie-wiadomo-co.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2021-11-30, 14:19 1
Matzdorf napisał/a:

Brak samowolnego myślenia, a później 90% takich ameb idzie na wybory...



Samowolnie to nie to samo co samodzielnie, inteligencie
Zgłoś
Avatar
smoke8787 2021-11-30, 14:58
Matzdorf napisał/a:

Aż żal patrzeć na to co 90% kretów tutaj piszę... Widzą, słyszą, ale i tak powielają tą dezinformację która wypocił autor...
Jak byk widać że to kobieta i to nawet nie nastoletnia, oczy pomalowane, figura, cycki, no i głos. Ale pelikany powielają "młody,młody,młody..."
Brak samowolnego myślenia, a później 90% takich ameb idzie na wybory...



To na huj tu wchodzisz? Jak mnie rozpierdalaja dziś ci wszyscy ludzie którzy potrafią tylko skomentować wypowiedź drugiego człowieka, czy to na tym zjebanym fb czy gdzie indziej. Skomentuj film pazdzierzu a nie poglądy innych. Co do filmu to ta czarna locha zasłużyła żeby jej nogę upierdolic jak ma jakieś niekontrolowane ruchy
Zgłoś
Avatar
fikuswdoniczce 2021-11-30, 22:50
Przecież to jest typiara a nie "młody"
Zgłoś
Avatar
D.Witekpoznan 2021-12-01, 2:09 4
Znajomi pytają mnie, dlaczego tak nienawidzisz tych "czarnuchów"? Właśnie kurwa dlatego! Mimo, że nie dzieje się to w moim kraju (i bardzo kurwa dobrze) to wkurwia mnie to w chuj. Jebane bambusy panoszą się w pizdu, a tylko spojrzysz krzywo na takie ścierwo to zaraz jesteś rasistą... Kiedy oni napierdalają białego to chuj, nic się nie stało. Te jebane pajace z UK, USA i innych małpolandii muszą z większą pokorą klękać przed tym gównem, to niedługo samo bycie białym będzie rasistowskie...

Znajomi pytają mnie, dlaczego tak nienawidzisz tych "czarnuchów"? Właśnie kurwa dlatego! Mimo, że nie dzieje się to w moim kraju (i bardzo kurwa dobrze) to wkurwia mnie to w chuj. Jebane bambusy panoszą się w pizdu, a tylko spojrzysz krzywo na takie ścierwo to zaraz jesteś rasistą... Kiedy oni napierdalają białego to chuj, nic się nie stało. Te jebane pajace z UK, USA i innych małpolandii muszą z większą pokorą klękać przed tym gównem, to niedługo samo bycie białym będzie rasistowskie...
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2021-12-01, 7:41
Będą z niego ludzie
Zgłoś
Avatar
panzerschokolade 2021-12-01, 19:38
ra0mir napisał/a:

Małpa mu pierwsza mu kopa zajebała. Brawo dla młodego. Ale musi zwiększyć masę.



Może nie zdążyć, świnia albo trafi do paki albo jakiś inny dindu ją odstrzeli przez przypadek, względnie dostanie zawału serca
Zgłoś
Avatar
RamirezRCS 2021-12-03, 22:41
ra0mir napisał/a:

Małpa mu pierwsza mu kopa zajebała. Brawo dla młodego. Ale musi zwiększyć masę.



Nie zaczyna się zdania od "ale"
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2021-12-04, 10:56 1
ra0mir napisał/a:

Małpa mu pierwsza mu kopa zajebała. Brawo dla młodego. Ale musi zwiększyć masę.



To nie jest młody a ewidentnie laska -.- możliwe, że w wieku tej gorylicy... ale innej wadze
Zgłoś
Avatar
Anonimowy12663 2022-01-22, 17:21
Jebana wielorybica czarna prowokuje i liczy ze może, u tych lewicowych pizd może by i mogła ale nie u normalnych ludzi
Zgłoś