18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Taki mały żarcik w sklepie.
YeeZooS • 2014-06-28, 17:19
Wchodzę sobie do sklepu RTVeuroKGB, poprzeglądać na co nie wydam pieniędzy bo mnie nie stać.
Zauważyłem nową Nokie Lumie 1520. Fajna zabawka. Duża.
Aż tu nagle, patrze ktoś zalogował sie na FB i zapomniał się wylogować.
Status "W związku". No to do akcji.
"-Kochanie, zdradziłam Cię na ostatniej imprezie
-Żartujesz sobie?
-Nie mówię serio. Ale on jest lepszy od Ciebie nie chce z Tobą być"
Sytuacja się powtórzyła w dwóch następnych telefonach.
Pozdrawiam osoby logujące się na FB z urządzeń na wystawie.
Miłego tłumaczenia się.
Zgłoś
Avatar
maciekawski 2014-06-29, 17:42 1
@andyq, to ja z trochę nowszej historii współczesnej:

Jakieś 6-7 lat temu zrobiła się moda na wieże z odbiornikiem Bluetooth, coby przez niego muzykę odbierać i puszczać na kolumny. Byłem wtedy w genialnym wieku chyba gimbazjalnego, miałem jakiś tam telefon z tym bt i parę zgranych utworów. No to pewnego razu wyczaiłem taką wieżę w sklepie, sparowałem i takie tam, ustawiłem odpowiednią głośność i poszedłem dla niepoznaki na dział z lodówkami Jak włączyłem odtwarzanie to pracownicy chyba z każdego działu się zbiegli bo nie wiedzieli co i jak. Prawie się wtedy tarzałem ze śmiechu
Zgłoś
Avatar
Helmut 2014-06-30, 0:20
Jak ktoś lubi być chujem to o wiele większą frajdę sprawi zabawa z telefonami pracującymi pod androidem.
Instrukcja:
1. Wchodzisz w ustawienia
2. Jeżeli widzisz "opcje programistyczne", przechodzisz do punktu 4. W innym wypadku pkt 3.
3. Wchodzisz w „informacje o telefonie” i klikasz w „numer kompilacji” do momentu aż na ekranie nie pojawi się komunikat „Jesteś teraz programistą!”.
4. Wchodzisz w "ustawienia programistyczne". Tutaj zaczyna się zabawa W sekcji "ekran dotykowy" oraz "rysowanie" zaznaczasz praktycznie wszystko. Po zaznaczeniu którejś z opcji zobaczycie zmiany zachodzące w telefonie. W skali animacji okna/przejścia oraz skali długości ustawiasz na "10x".

Brawo, właśnie wkurwiliście obsługę sklepu! Telefony będą chodzić baaaardzo wolno, ekran będzie migać na różowo. Najfajniej to wygląda na stoiskach danego producenta. Wszystkie Samsungi w swojej zatoczce migają na różowo i nie nadają się do użytku

Uważajcie na obsługę sklepu!

Istnieją dwa sposoby na naprawienie tego. Jednym z nich jest mozolne dojście do opcji przywrócenia ustawień fabrycznych, jednak ze względu na powolne działanie oraz ekran pokazujący wszystko tylko nie to co chcemy jest to dosyć problematyczne. Drugi to zresetowanie telefonu przy użyciu komputera.

Możecie sprawdzić te opcje na swoim telefonie. Polecam jednak ostrożność
Zgłoś
Avatar
misiu 2014-07-04, 21:25
pierwsze słyszę, żeby w sklepach było wifi
Zgłoś