18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
nectovelius 2021-09-13, 21:32
2:58 ten blondas wygląda jakby na jakichś pigułach ruskich był... najpierw się typowi każe przysunąć do noża, się nim nie przejmować, później się odsunąć... nic dziwnego, że się gościu wkurwił
Zgłoś
Avatar
mac_nikolaj 2021-09-13, 21:33 1
Chyba wolą śmierć niż pierdel... tak mi się wydaję
Zgłoś
Avatar
b0gus 2021-09-13, 21:57
Kolejny przyszedł z nożem na strzelaninę...
Zgłoś
Avatar
M@recki 2021-09-13, 22:44 8
Nie mogli jeszcze odjebać tej co drze ryja w tle ?

Prof._Kot_Budd napisał/a:

Ciekawi mnie jaki plan urodził się w jego małpim mózgu... Że co, że zakosuje 3 policmajstrów zanim zdążą strzelić i ucieknie ze swoją małpiatką, która będzie za to podziwiać po grób ? Albo, że policmajstry go tylko delikatnie poturbują, dostanie mały wyrok a potem do końca życia będzie bohaterem jak ten inny goryl co nie mógł oddychać i będzie dostawał od ziomali darmowe skręty, a białe kurwy będą mu w ramach przeprosin pucować pęto ?



Pojebały mu się rzeczywistości... Myślał że jest w Polsce i że aspirant Bagieta i 2 dziurawce będą się z nim siłować
Zgłoś
Avatar
MrSiwy88 2021-09-13, 22:50
i tak powinno być !
Zgłoś
Avatar
purunkpustunk 2021-09-13, 23:07
Hm, no przyznam że trochę go jednak podziurawili. Da radę naprawić?
Zgłoś
Avatar
Tal-Rash 2021-09-14, 4:34
Kolor skory oczywisty...
Zgłoś
Avatar
toofast2watch 2021-09-14, 8:06
Wsłuchajcie się. To jest bardzo nowoczesny murzyn który został aktywowany SMSem.
Zgłoś
Avatar
veronx 2021-09-14, 10:32
oni jakby wszyscy byli z tego samego szablonu robieni, ja pierdole co za debsy
Zgłoś
Avatar
Amon1969 2021-09-14, 11:12
Oglądam masę takich filmów. Polecam kanał :
youtube.com/channel/UCwkm_Wcyh0pc7UUmZZfL-6w
Były policjant opisuje dokładnie każda taka akcje oraz zachowania policjantów oraz zjebów.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2021-09-14, 12:40
rLy napisał/a:

Ja kurwa tego nie rozumiem jakim trezba byc zjebem. Stoi 10 szkiełow na około Ceibie z bronia wycelowana i wiesz ,ze jak zrobisz o jeden krok za duzo w kraju gdzie Szkiełownia strzela na lewo i prawo to wpakuja w Ciebie stado kulek . Malo tego , z tym scyzorykiem gdzie jestes oddalony o 5m od najblizszego szkila nic nie zrobisz . Ale ten debil i tak sie rzucił.
Ale za jedno mu chwała.... dzieki nieobliczalnosci tego czarno-czlekoksztalntego osobnika mamy material na sadisticu.
Ciało do wora i do mielarki.



raczej na youtube xd a potem sadysticu
Zgłoś
Avatar
bojleros 2021-09-14, 15:35
Cyk i prosto do wakandy
Zgłoś