18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Avatar
sc33 2013-07-29, 17:33
Zajebiste! Dawno nie widzialem takiej walki, az mi cisnienie skoczylo...
Zgłoś
Avatar
deritv 2013-07-29, 17:45
Kurwa mać, chyba cała ekipa filmowa została zatrudniona. Ogląda się przyjemnie i nie ma cipek od darcia ryja. Bron leci.
Zgłoś
Avatar
Carollo 2013-07-29, 17:47 1
Zajebista walka, dawno takiej tutaj nie bylo. Co do napinaczy to radze na nich nie zwracać uwagi, bo walkę to pewnie znają tylko z ksw i z filmów.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-07-29, 17:51
Urocza dzielnica w tle? Na dachu tej lepianki, to loża dla VIPów?
Zgłoś
Avatar
mak667 2013-07-29, 19:33
Kompletny brak umiejętności dostali by w piz.ę w pierwszej lepszej polskiej knajpie. Machają rękami jak cepami. Unik i knockout. Cockroach'e je...e.
Zgłoś
Avatar
Blizzard93 2013-07-29, 20:50
avic napisał/a:

@Bad_Motherfucker - jeśli na macie, czy ringu zarobisz sierpa - to raz, że dostajesz przez rękawice, dwa - szczękę w mordzie i trzy - jak się przewrócisz to ci nikt nie okopie michy a potem nie przywali nią o beton. Tym różni się walka sportowa od napierdalania się po mordach jak na powyższym filmiku. Może wydawać się dziwne, że uderzali spoza dystansu - ani to prostymi ani sierpami - ale w przeciwieństwie do walki sportowej gdzie przyjmuje cios w rękawicy na gardę - również w rękawicy - pięść która by doszła szczęki - skończyłaby zabawę dość szybko - dlatego obaj skaczą jak koguty.
IMO- mają jaja, widać, że też coś co można nazwać honorem ("Are you done?") i trochę techniki. Żal było tylko patrzeć jak bielszy nie mógł wyjść z dosiadu...



Pierwsze gale UFC były na tych samych zasadach co walka tych dwóch ziomeczków z filmiku, a był to sport. Bokserzy z początku XIX wieku bili się bez rękawic i to też był sport. Jak widzisz granice pomiędzy walką sportową, a "napierdalaniem się po mordach" jest dość cienka. Jeśli kolesie się ustawili bo to lubią, jakaś tam kontrola walki przez osoby trzecie jest, to czemu nie nazwać tego sportem ? Nie tobie to osądzać

PS: Polecam oglądnięcie pierwszych gal UFC, świetne akcje w niektórych pojedynkach odchodzą
Zgłoś
Avatar
mamut666 2013-07-29, 21:40
Szuleq!? napisał/a:

maja mocna psyche i tyle.. nasze blkokerskie dresy to tylko 3 vs 1 a potem powiadaja kogo nie najebali



To ja kurwa nie wiem bo nigdy chyba nie mieszkałeś na osiedlu. Pozdro Mieszka
Zgłoś
Avatar
Leginek 2013-07-29, 23:46
Za to co odjebał na końcu łysy to kutas w dupę mu się należy
Zgłoś