18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kurvipiccolo 2015-11-22, 22:29 2
It's a prank bro!
Zgłoś
Avatar
Bazoooka 2015-11-22, 22:31 2
Nie ukrywam że jakbym miał w chuj hajsu to bez zwątpienia bym podobny numer wykręcił a po tym przed kamerami powiedział "it's a prank" ale jak na razie zajmę się wybłaganiem od szefa 12zł/h.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2015-11-22, 22:34
następnym razem przeczytają na wizji regulamin bhp jazdy autobusem
Zgłoś
Avatar
rai87 2015-11-22, 22:36 7
@LisekChytrusek
O czym ty pierdolisz? Nie jestem w stanie wyobrazić sobie sytuacji, w której TV ze mnie drwi/szydzi/podkręca nienawiść, bo nie jestem idiotą, który odjebałby taki numer. Potrafię sobie natomiast wyobrazić, że lecę tym samolotem z dziećmi na wakacje i przez takiego zjeba dzieci mi płaczą, ja się stresuję, potem się wkurwiam, bo czekam godziny na kolejny samolot itp.. No kurwa człowieku, można nie lubić tej konkretnej stacji, ale to co ty pierdolisz to już apogeum jebanej głupoty.
Zgłoś
Avatar
białywęgorz 2015-11-22, 22:47
Czekałem na ten żarcik... po czym ogarnąłem, że wiadomości są o żarciku. Kurwa.
Zgłoś
Avatar
leon0xxx 2015-11-22, 23:03 4
Jak zwykle wtrącę swoje pisiont groszy...
Co kogo kurwa to obchodzi co on zrobił, to jego sprawa a cały ten artykuł to kopanie leżącego bo nie dość że ma 130 tyś minimum do zapłaty to jeszcze trąbią że pasażerowie mogą się ubiegać o jakieś odszkodowania jakby nie wystarczającą nauczką była pierwotna suma.

Co kogo kurwa obchodzi że gdzieś tam w japonii zginęło ileś czechów w wypadku zsunięcia się autobusu ze skarpy.
Co kogo kurwa obchodzi że pan xyz ma psa co trójkątnym gównem sra.

Nie włączam od 5 lat telewizora bo płynie tam potokiem tylko i wyłącznie czyste skondensowane rzadkie gówno które które da się poczuć już od samego włączenia poprzez programy typu MEGAHIT "Rambo" albo "Kevin sam w domu" czy choćby wiadomości w których wszyscy prezenterzy to jedna wielka rodzina zależna od polityków przy czym każda gęba ma gówno do powiedzenia bo pierdolą o wszystkim dookoła ale nie o tym co jest teraz i tutaj istotne czy to dla nas czy dla kraju a z ich pierdolenia nie płyną absolutnie żadne walory edukacyjne.

P.S
Przykładowo jakim kurwa prawem ludzie o referendum dowiadują się dzień lub dwa już po nim...
Zgłoś
Avatar
Nameless 2015-11-22, 23:03 5
@LisekChytrusek
"nie tlumacze go, ale co by bylo gdyby ktorys z waszych bliskich albo wy sami zrobili cos podobnego"

Nie no, wcale go kurwa nie tłumaczysz... Normalni ludzie nie zrobiliby czegoś tak głupiego, a jeśli Twoi znajomi to nie debile, to też czegoś takiego nie powinni odjebać.
Typek kilka dni po zamachach terrorystycznych "żartuje", że ma bombę. Typek całkiem poważnie powiedział to do stewarda, więc sam się o to prosił. Jak się nie umie pić alkoholu, to potem takie są tego konsekwencje. Rzeczywiście ma farta, że mu tam ktoś nie zajebał porządnie, np. jakiś air marshall.

EDYTOWANO (nosz kurwa nie wytrzymałem):
@up
leon0xxx napisał/a:

nie dość że ma 130 tyś minimum do zapłaty to jeszcze trąbią że pasażerowie mogą się ubiegać o jakieś odszkodowania jakby nie wystarczającą nauczką była pierwotna suma


Jakbyś był jednym z tych pasażerów i stracił przez idiotę dzień albo dwa urlopu, nie mówiąc już o szkodach zdrowotnych (np. przestraszone dzieci), to nie chciałbyś odzyskać swojego?
Nikt inny nie zwróci tym ludziom straconych pieniędzy, czasu, nerwów i zdrowia. Każdy pasażer tego lotu musiał zostać przesłuchany, dokładnie przeszukany, wszystkie bagaże dokładnie prześwietlone... Kupa straconego czasu i sił.

leon0xxx napisał/a:

Nie włączam od 5 lat telewizora bo płynie tam potokiem tylko i wyłącznie czyste skondensowane rzadkie gówno [...] choćby wiadomości w których wszyscy prezenterzy to jedna wielka rodzina zależna od polityków


Myślisz, że w Internecie wszędzie masz same "niesponsorowane" wiadomości? Myślisz, że media nazywające siebie niezależnymi są rzeczywiście niezależne? Zawsze są i będą, od ludzi którzy je Tworzą i mają określone poglądy. Dlatego trzeba korzystać z różnych źródeł, mądrze.
Zgłoś
Avatar
kartonxcs 2015-11-22, 23:18
Reportarz TVNu o jakimś żartownisiu? Może by tak zrobili reportaż o tych żartownisiach z wiejskiej a nie pierdolą coś o samolotach!!!
Zgłoś
Avatar
Avans 2015-11-22, 23:44
ledwo co do emerytury dojechal 67 lat a teraz by musial z 300 lat zyc zeby z emeryturki oplacic
Zgłoś
Avatar
PanWładeczek 2015-11-23, 1:05 2
"... nie żartuje się z bezpieczeństwa ..." - powiedzieli na stacji która od pół roku namawia do przyjmowania imigrantów i ograniczania "niepotrzebnych" wydatków na zbrojenia, o walce ze zwolennikami poszerzenia dostępu do broni nie wspominając
Zgłoś
Avatar
Black-Sheep 2015-11-23, 1:17
Bardzo dobrze, że puścili ten reportaż, funkcją mediów powinna być również edukacja po wyjściu ludzi ze szkoły i tu jak najbardziej została spełniona. Nie macie się o co przypierdalać.
Zgłoś
Avatar
dziwka84 2015-11-23, 8:18
Nameless napisał/a:

Myślisz, że w Internecie wszędzie masz same "niesponsorowane" wiadomości? Myślisz, że media nazywające siebie niezależnymi są rzeczywiście niezależne? Zawsze są i będą, od ludzi którzy je Tworzą i mają określone poglądy. Dlatego trzeba korzystać z różnych źródeł, mądrze.



Czerpanie informacji z 5 źródeł i czytanie opinii setek osób w porównaniu z tvn, który jedno powie a drugie przemilczy to zasadnicza różnica W ogóle, pod względem informacji to TV do internetu nie ma co porównywać. A "wolne" media zawsze będą, tak jak mówisz, zależne ale od swoich czytelników w dużej mierze.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2015-11-23, 8:51
22.06.41 napisał/a:



ta niunia używa określenia wynikającego z przepisów prawa

"Według definicji funkcjonalnej, statek powietrzny to urządzenie zdolne do unoszenia się (lotu) w atmosferze na skutek statycznego lub aerodynamicznego oddziaływania powietrza"

Gdzieś czytałem że 80% ludzi ma problem ze zrozumieniem tego co się mówi w TV ze względu na niewystarczający zasób słów
Do dziś nie wierzyłem że może być aż tak źle a jednak

Polskie prawo lotnicze



Ja pierdole... no brakuje jeszcze w wiadomosciach :

"Biologiczne funkcje przedstawiciela gatunku homo-sapiens płci męskiej, ustały w wyniku zderzenia jego mechanicznego pojazdu wielośladowego z innym pojazdem jednośladowym... "
Zgłoś
Avatar
kapitanstefan 2015-11-23, 13:11 2
@up a Polska Agencja Żeglugi Powietrznej od teraz będzie się nazywała Polska Agencja Latania Samolotami, żebyś przypadkiem nie poczuł się urażony. No bo jak to, żegluga powietrzna? Żegluga?! POWIETRZNA?!


Na twoim miejscu bym się nie chwalił ubogim słownictwem tylko zaczął czytać czasem jakieś książki, bo widzę że wyrasta nam godny następca Krystyny Pawłowicz i jej wywodów na temat szkoły pruszkowskiej i szkoły polskiej
Zgłoś
Avatar
Eth 2015-11-23, 15:33
Po prostu uzyl swoich 800 zeta z emerytury kupujac bilet, aby zapewnic sobie dozywotnie wakacje z wyzywieniem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie