18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
nowynick 2016-03-07, 12:53 26
Johnny135 napisał/a:



Nie wiem o jakim księdzu mówisz, ale nie życzę sobie żeby taka spierdolina jak ty ciągnęła kasę z naszych podatków, dzieliła swoimi poglądami na forum i wpierdalała się do polityki wypaczając kolejne wybory. Jasne?



nie wiedziałem, że moje poglądy na Sadolu są na tyle mocne że aż wypaczają wyniki wyborów w naszym kraju...

ale żeś mi ego podbudował!

PS jak nie przestanę to zaplujesz ze złości monitor czy usiądziesz płakać w kącie?
Zgłoś
Avatar
iamthelaw 2016-03-07, 13:21 11
Johnny135 napisał/a:



Nie wiem o jakim księdzu mówisz, ale nie życzę sobie żeby taka spierdolina jak ty ciągnęła kasę z naszych podatków, dzieliła swoimi poglądami na forum i wpierdalała się do polityki wypaczając kolejne wybory. Jasne?



Nie wiem o jakich wyborach piszesz, ale nie życzę sobie by taka spierdolina życiowa dymana za młodu przez księdza, oddychała tym samym powietrzem co i ja. Wynocha z kraju zdrajco.
Zgłoś
Avatar
romozomo 2016-03-07, 13:28 8
Ciemnota i bieda umysłowa.
Zgłoś
Avatar
p0lybius 2016-03-07, 13:53 12
Dlaczego niby Kościół ma się nie "wpierdalać" w politykę?

Organizacja jak każda inna. Ma swoich szefów, członków, struktury, program, ideologię i wizję świata. Tak samo jak Antify, Feministki, stowarzyszenia LGBT, ruchy proimigranckie, związki zawodowe, partie, stowarzyszenia, firmy. Każda z nich ma swoją wizję świata i swój własny porządek który chce wprowadzić. Jednakowo wyciąga łapy po pieniądze z budżetu. Mało tego, akurat KK w większości finansuje się sam, w przeciwieństwie do reszty wymienionych wyżej ruchów społecznych.

Że niby inne związki społeczne mogą, a ten największy, gdzie należy do niego jakby nie patrzeć jakieś 3/4 społeczeństwa, ma siedzieć i dupa cicho?

Jak państwo ma być kierowane tylko przez polityków i bezpośrednio obywateli, to zabronić wpływu na kraj wszystkim innym jednakowo, a nie robić wyjątki. Zgadza się, że państwo nie powinno oficjalnie popierać którejkolwiek z ideologii/wyznania. Ale czy takie ruchy na rzecz Gender nie chcą mieć monopolu na uznanie swojego punktu widzenia, że chłopaczek i dziewczynka to sztuczny wymysł i każdy jest każdym kiedy chce? Nie chcą wpisania takich bzdur do konstytucji? Nie chcą latać po sądach za próby sprzeciwiania się temu? Nie chcą z tym wkraczać do szkół i uczyć za nasze pieniądze? Nie robią manifestacji na ten temat? Nie wyciągają łapy po pieniądze z budżetu? Nie wpływają na władze żeby uznały ich racji? Więc czym się różni od Kościoła? Więc albo nikt tego nie może, albo może każdy, łącznie z KK. A że ma największą siłę przebicia bo jest najliczniejszy, to trudno. To bym bardziej daje im prawo żeby mówić publicznie jakie mają zdanie.

A Wy to tak się dajecie wciągać w takie duperele jak lemingi. Rydzyki kontra ateusze, górnicy przeciw pielęgniarkom, związki zawodowe przeciw pracodawcom, każdy z każdym się upierdala, i o to właśnie chodzi. Dziel i rządź. Im więcej takich gównoburz tym gorzej dla nas. Niedługo nawet przy dyskusji na temat sposobu krojenia chleba będą takie ostre podziały, że będą leciały kurwy i poleje się krew o to, jak ukroić kromkę chleba. Ci co mają krajarkę będą nazywać zdrajcami narodu tych, co kroją nożem, a ci drudzy znowuż będą zbijać szubienice na rynku dla tych drugich.

Jak dalej się będziecie dawać wciągać w takie dyskusje i naskakiwać na siebie to życzę powodzenia w zmienianiu tego kraju.
Zgłoś
Avatar
support3 2016-03-07, 13:56 6
oho zaraz gimbaza wróci ze szkoły i zacznie się wyzywanie wszystkich od lewactwa i wielka obrona PISu i rydzola
Zgłoś
Avatar
__Tux__ 2016-03-07, 14:21
Murgen napisał/a:

Bał się, że ktoś mu sygnet zwinie.



Daj sygnet a całą rękę upierdolą!
Zgłoś
Avatar
TB303 2016-03-07, 14:23 2
Johnny135 napisał/a:



Nie wiem o jakim księdzu mówisz, ale nie życzę sobie żeby taka spierdolina jak ty ciągnęła kasę z naszych podatków, dzieliła swoimi poglądami na forum i wpierdalała się do polityki wypaczając kolejne wybory. Jasne?


Błagam, zrób coś ze swoim życiem i... usuń się z niego
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2016-03-07, 14:24
nowynick napisał/a:



tak długo jak ksiądz nie wyciąga łap po nasze podatki, nie wpierdziela się do tworzenia ustroju świeckiego państwa i nie wypowiada na kogo milionowa armia babć powinna głosować wypaczając kolejne już wybory nic nam do tego...

a ponieważ ksiądz zamiast zajmować się religią i Bogiem wpierdala się we wszystko wymienione powyżej to jest to jednak nasza sprawa...



Ty w ogóle wiesz co to jest religia, co to jest biblia i jaką idee nosi Jesus? Ja jestem ateista ale szanuje ten kult bo pokazuje nam że już tysiące lat temu ludzkość była zaawansowana astronomicznie i po części astrologicznie. Ale co o tym może wiedzieć osoba twojego pokroju która widzi tylko radio maryja, rydzyka i limuzyny. Zazdrościsz mu limuzyn? Nie nie chodzę do kościoła i nie wciskam kopert księdzu, nawet nie przyjmuje kolędy kiedy łażą po chatach z kropidłem.
Zgłoś
Avatar
matiget 2016-03-07, 14:33
widac ze jest to grubymi nicmi szyte
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-03-07, 14:58 2
DużyKutas napisał/a:



Ty w ogóle wiesz co to jest religia, co to jest biblia i jaką idee nosi Jesus? Ja jestem ateista ale szanuje ten kult bo pokazuje nam że już tysiące lat temu ludzkość była zaawansowana astronomicznie i po części astrologicznie. Ale co o tym może wiedzieć osoba twojego pokroju która widzi tylko radio maryja, rydzyka i limuzyny. Zazdrościsz mu limuzyn? Nie nie chodzę do kościoła i nie wciskam kopert księdzu, nawet nie przyjmuje kolędy kiedy łażą po chatach z kropidłem.



o ja Cię...
1)Jezus nie nosi idei
2)co ma antyczne zaawansowanie ludzkości do religii?
3)nie widuję radia maryja i Rydzyka
4)nie chciałbym mieć limuzyny - pali jak smok i chujowo z parkowaniem
5) "nawet nie przyjmuje kolędy kiedy łażą po chatach z kropidłem"... Ty nasz bojowniku...
Zgłoś
Avatar
decode21 2016-03-07, 15:46 2
Było
sadistic.pl/taki-to-ma-dobrze-vt404648.htm
Zgłoś
Avatar
TB303 2016-03-07, 15:53 3
decode21 napisał/a:

Było
sadistic.pl/taki-to-ma-dobrze-vt404648.htm


To jest ten sam temat
Zgłoś
Avatar
__Tux__ 2016-03-07, 16:23
TB303 napisał/a:


To jest ten sam temat



To jest ten sam temat
Zgłoś
Avatar
decode21 2016-03-07, 16:30 1
TB303 napisał/a:


To jest ten sam temat



Dlatego zgłaszam że jest na sadisticu.
Zgłoś