18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
Arashi91 Wczoraj 1:25 1
A co ma do tego SUV? Zobacz ile kiedyś było śmiertelnych wypadków, a ile jest teraz. To nie jest problem SUVa, tylko dwie zjebane dzidy + bezbronne dziecko i tragedia gotowa. Jedna puściła dziecko bez opieki na drodze, druga ślepa kurwa pewnie pierdoliła przez telefon, albo myślała ile kiełbas sąsiadom opierdolić. Sam mam SUVa i jeden z bonusów tego typu aut to właśnie zajebista widoczność. Więc to nie wina auta tylko kurwa zmywarki za kierownicą.
Zgłoś
Avatar
IcoJaRobieTu Wczoraj 7:29 4
Adameck napisał/a:

Nie zauważyliście jak auta "spuchły" w ciągu ostatnich dekad?



Podziękuj EU, spuchły bo producentom nie opłaca się produkować małych ze względu na wszelkiej maści kary za emisje. Są doliczane do końcowej ceny każdego samochodu i małe pojazdy po ich dodaniu są mało opłacalne, stąd zanik tego segmentu. W dużym samochodzie - który zwyczajowo jest droższy - doliczenie takiej kary to raptem z 25% ceny, a w małym - który jest tańszy - byłoby z 50% i więcej, dlatego nikt go później nie kupi.
Zgłoś
Avatar
zbigniewz Wczoraj 8:47
O kurwa! Jak dobrze! Jak się cieszę! Przynajmniej alimentów nie będzie
Zgłoś
Avatar
__Tux__ Wczoraj 10:51
jaks0n napisał/a:

Wątpię - chińska polityka jednego dziecka - widocznie ten był drugi .
A tak na poważnie to w Chinach można już mieć trójkę dzieci i myślałem, że babka wrzuci wsteczny .



Może zapomniała które to.
Zgłoś
Avatar
Toooomek Wczoraj 11:43
Te smartfony to rzeczywiście regulują liczebność populacji.
Zgłoś
Avatar
Yelu Wczoraj 19:55
szkoda , że nie ma z bliska:)
Zgłoś