18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Biker50 2013-03-07, 22:13
Się starzy "little gangsta nigga" odpierdolili na pogrzeb. Jak stróż w Boże Ciało.

Jeszcze motyw na trumnie, czerwona postać z aureola i gnatem w ręce...

Jak to się mówi w Hameryce "KEEP CALM AND BUY GUN"
Zgłoś
Avatar
Dalione 2013-03-07, 22:17 12
Zgłoś
Avatar
SzekspirTP 2013-03-07, 22:22
To fejk, bylem w stanch rok na zarobkach i co jak co ale z dziecmi maja rozmach w sensie dbaja o nie. Nie szczypia sie z pedofilami tak jak u nas i ogolnie sa w porzadku. Moj bratenk kierowal raz ruchem na duzym skrzyzowaniu ( Kamil 5 lat i nikt mu w tym nie przeszkadzal i nawet nie warzyl sie go stamtad usunac. pozdrawiam marian
Zgłoś
Avatar
asdefo 2013-03-07, 22:23
Fota z rodzicami to hit 4chana sprzed kilku lat. Łykacie jak ostatnie nowocioty.
Zgłoś
Avatar
S.O.A.D. 2013-03-07, 22:28 1
Niektórzy powinni mieć robione jakieś testy i dopiero jak je zdadzą, to powinni mieć zgodę na dzieciaka.
Zgłoś
Avatar
łonder 2013-03-07, 22:29
Fajne wrzuty na trumnie )
Zgłoś
Avatar
N................s 2013-03-07, 22:37
to jest fake niedawno na fb sie przewilo, typiara ma na imie michael bridges i nie ma takiej osoby. muahahaha kurwa twoja mac
Zgłoś
Avatar
adik300i 2013-03-07, 22:47 2
To pewnie i tak fake, ale jeśli zdjęcie jest z jakiegoś autentycznego pogrzebu to.. ja pierdole jak można przyjść na pogrzeb tak ubrany
Zgłoś
Avatar
PLpunk 2013-03-07, 23:16 1
Ciuchy ciuchami .... ale ta postać "stickman" na trumnie z boską poświatą nad głową i gnatem w dłoni to delikatnie mówiąc przesada
Zgłoś
Avatar
argoh 2013-03-07, 23:31

Ten ludek na trumnie to jest przerobiony znak juggalosów...
Zgłoś
Avatar
Mroczny_Patataj 2013-03-07, 23:55 2
Przeprowadziłem małe śledztwo i...
1.Michael Bridges (ze screena) - nie ma takiego konta na fb(takiego, którego profilowe by się zgadzało).
2. Kelsey Charming - nie istnieje taki profil na fb.
3. Juana nie chciało mi się szukać.
4.Przerwa pomiędzy linią like/comment a zdjęciem z pistoletem jest zbyt duża - wskazuje to na fotomontaż lub jedynie sklejkę.
5.Na wycinku z "call 911" linia boczna komentarzy nie jest równa z linią boczną "Like" (czytaj - z linią pionową litery L).

Ps.



@edit!
Wyszukiwanie obrazem w google dało efekt:
KLIK!

Proszę bardzo. Dziecko zmarło ponieważ matka była w ciąży i nie zaprzestała zażywania narkotyków.
Zgłoś
Avatar
AKEVITT 2013-03-08, 1:00
I to jest bardzo dobry przykład dlaczego ludzie powinni posiadać broń
Zgłoś
Avatar
sylwiozaur 2013-03-08, 1:01
fejk napewno z fejsem bo zadna z tych 3 osob nie istnieje no chyba ze wszysty akurat zmienili profilowe
Zgłoś
Avatar
mazin 2013-03-08, 1:58
Sprawdź jeszcze na naszej klasie, może chodziła do szkoły imienia Katarzyny Waśniewskiej.
Zgłoś
Avatar
amalthea 2013-03-08, 10:26
w prawdziwość zdjęcia nie wierzę, ale na fejsie można w ustawieniach zaznaczyć żeby konto było niedostępne dla wyszukiwania, nawet jak się ma wspólnych znajomych, więc to że konta nie znaleźliście nie oznacza że nie istnieje

co do filmu "Idiokracja" to polecam, dawno temu oglądałam i stwierdziłam że to głupawa komedia do piwa, w dziś okazuje się, że to smutny obraz czegoś co czeka nas w przyszłości
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie