18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
p................a 2014-02-13, 11:25
Robaki rządzą
Zgłoś
Avatar
OHMP 2014-02-13, 11:50
Pierd*licie Korwin to Korwin tamto...
Ch*ja prawda, raz napisałem komentarz na stronie, na której zamieszczony jest jego program, wytknąłem błędy, które uniemożliwiają wdrążenie owych postulatów przez najbliższe 10 lat i co? Mój komentarz po 10 minutach został usunięty przez moderatora, tylko pozytywne opinie się utrzymują, a obiektywna legalna oczywista krytyka jest usuwana.

Jakby Korwin dostał się do sejmu, nawet jakby miał większość i mógłby rządzić to i tak niczego by nie zmienił, bo by naturalnie nie mógł, zmiana konstytucji, wszelkich ustaw, wystąpienie z Unii Europejskiej - to na wstępie co by musiał zrobić, a to raczej jest niemożliwe do wykonania w ciągu 4 lat kadencji. koniec kropka.
Zgłoś
Avatar
rimogyz 2014-02-13, 12:04
septiq, moc i logika twoich argumentów mnie powaliły od dziś zostaję zwolennikiem JKM
Zgłoś
Avatar
Sylarr 2014-02-13, 12:58 6
Zgłoś
Avatar
Chuck_Taylor 2014-02-13, 13:12 2
Akurat wstyd mi trochę za takie osoby jak septiq ale ta wypowiedź może wynikać z jego frustracji głupotą ludzi nie mogących zrozumieć tych prostych postulatów które prezentuje konserwatywny liberalizm. Ja sam czytając komentarze przeciwników, którzy naprawdę nie mają nic do powiedzenia i jest to zwykłe pieprzenie dostaję szału oraz jestem zdumiony ich głupotą (ostatnio Pan Rozenek w TVP Info pokazał co Twój Ruch reprezentuje). Tak, jesteście zwyczajnie głupi bo mimo prostych założeń programowych upieracie się, że to jest złe i sprowadzi na nas kataklizm etc. To co głosi Korwin nie jest czymś nowym lub kanapowym jak to lubi określać telewizja. Proponuję się zapoznać z takimi osobami jak Milton Friedman, Ludwig von Mises czy Ron Paul. Są to postacie bezdyskusyjnie genialne a Korwin wykłada to w bardzo zbliżonej formie na naszym "podwórku". Właśnie opierając się na tej ideologii może funkcjonować wolne społeczeństwo. Każda inna forma zmierza w stronę socjalizmu.
Zgłoś
Avatar
Mr.Diesel 2014-02-13, 13:50
septiq napisał/a:

@rimogyz i mrdiesel = skonczeni idioci.

Typowe lewaki jebane, nic kurwa nie sprawdza ale sie beda wypowiadac



Oho...i oto mamy poziom wyborców JKM.

Proponuję jeszcze raz przeczytać moją wcześniejszą wypowiedź.
10 lat temu "głosowałem" na Korwina. Do dziś uważam, że pewne elementy z jego programu są godne wprowadzenia.
I również do dnia dzisiejszego "słucham" od początku do końca jego wypowiedzi.
Jednak całokształt to utopia (w którą jego wyznawcy wierzą, a która oderwana jest od rzeczywistości w jakiej żyjemy). I tak jak napisał tu ktoś wcześniej, wcale bym się nie zdziwił, gdyby taki stan rzeczy (wieczna opozycja, niewchodząca do sejmu) Korwinowi by odpowiadał.
On wg. mnie świetnie zarabia na tym co obecnie robi i to miejsce w polityce bardzo mu odpowiada.
Zgłoś
Avatar
bania88 2014-02-13, 14:19 1
@UP
Najlepiej jest pierdolic, ze to wszystko niemozliwe i dalej w tym gnoju siedziec Z kad wiesz, ze nie mozliwe? Probowales wprowadzic takie zmiany? Ktokolwiek probowal? Nigdy nie mow nigdy kolego.
Cytat:

Niemożliwe to tylko wielkie słowa rzucone na wiatr przez maluczkich, którzy godzą się z naturalną koleją rzeczy, zamiast wykrzesać siłę, by ją zmienić. Niemożliwe to nie fakt. To jedynie opinia. Niemożliwe to nie deklaracja. To wyzwanie. Niemożliwe to potencjał możliwości. Niemożliwe jest chwilowe. NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE.

Zgłoś
Avatar
Chuck_Taylor 2014-02-13, 15:22 2
@Mr.Diesel

Uważaj bo z takim regresem intelektualnym za 10 lat wstąpisz do SLD...
Zgłoś
Avatar
ringus 2014-02-13, 15:37
Dodane minutę po północy ^^ Przypadek? Nie sądzę
Zgłoś
Avatar
Black Point 2014-02-13, 16:03
@ ringus

Wiedziałem że ten skren zadebiutuje, dlatego czekałem do 00:01 zeby był 1 na "dzień po dniu"
Nie pasuje, to spierdalaj. :trynkiewiczsmile:
Zgłoś
Avatar
ringus 2014-02-13, 16:47
Black Point napisał/a:

@ ringus

Wiedziałem że ten skren zadebiutuje, dlatego czekałem do 00:01 zeby był 1 na "dzień po dniu"
Nie pasuje, to spierdalaj. :trynkiewiczsmile:



Samoocena +10. Poza tym jest taki przycisk na klawiaturze:
Zgłoś
Avatar
teken 2014-02-13, 16:59
heheheheszki.

Korwiniści w natarciu, uffff, dobrze, że nie zapuszczają się poza granice internetu.
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2014-02-13, 17:13 1
Jak mam głosować na te sprzedajne kurewny typu PIS PO PSL SLD, to już wolę zagłosować na Korwina który wywrze na tych bezmózgich downach jakąś presję w sejmie.
Zgłoś
Avatar
wernetto 2014-02-13, 17:25
Black Point napisał/a:

Deal whitch it



kwintesencja elektoratu Korwina
Zgłoś
Avatar
epilebzj 2014-02-13, 17:36 1
Każdy ma jakieś wady, PoPiS miał swoje 5 minut - ośmieszyli się, osłabili Polske i zdrowi psychicznie ludzie już na nich nie zagłosują, można więc dać szanse komuś innemu. Polska nie ma nic do stracenia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie