18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
pkh 2012-12-03, 0:27 14
Może nie na tym filmiku, być może jeszcze na żadnym nie ma ufo, ale moim zdaniem każdy kto rozumie rachunek prawdopodobieństwa i zdaje sobie sprawę z tego czym jest wszechświat musi prędzej czy później dojść do wniosku, że nie możemy być sami we wszechświecie. Gdzieś muszą być jakieś inne istoty. A to czy kiedyś się z nimi skontaktujemy to inna sprawa
Zgłoś
Avatar
G................x 2012-12-03, 2:05
czekam na wypowiedź jakiegoś eksperta
Zgłoś
Avatar
push3k 2012-12-03, 2:07
pkh napisał/a:

Może nie na tym filmiku, być może jeszcze na żadnym nie ma ufo, ale moim zdaniem każdy kto rozumie rachunek prawdopodobieństwa i zdaje sobie sprawę z tego czym jest wszechświat musi prędzej czy później dojść do wniosku, że nie możemy być sami we wszechświecie. Gdzieś muszą być jakieś inne istoty. A to czy kiedyś się z nimi skontaktujemy to inna sprawa

Chwileczkę, piszesz o ufo czy o obcych cywilizacjach? Ufo jest ufo puki nie zostanie rozpoznane jako spodek kosmiczny, samolot, balon, latające świnie, cygan kradnący sputnika czy coś tam innego...
Zgłoś
Avatar
hejcior 2012-12-03, 3:07
@up

mogłeś jeszcze błysnąć wiedzą i rozwinąć skrót UFO. Nie będę Ci zabierał tej przyjemnośći.
Zgłoś
Avatar
Rysiek__z__Klanu 2012-12-03, 23:57
Gwiazdozbiór Uryny

waltercunningham.com/the_all_american_boys-chap8.htm
Zgłoś
Avatar
k................5 2012-12-04, 10:20 6
To są chińskie lampiony.
Zgłoś
Avatar
oroboros 2012-12-04, 10:51
ufo-relacje.pl/viewtopic.php?t=452
Zgłoś
Avatar
DioniZy 2012-12-04, 11:14
Kupa dupa!!!
Zgłoś
Avatar
jeloo 2012-12-04, 11:37 1
Heh, przypomniał mi się film "Kontakt", taki chyba miał tytuł. I tam ta badacz powiedziała że "Jeśli jesteśmy tylko my, to marnuje się dużo miejsca." Gdzieś na pewno istnieje cywilizacja, choćby jakieś życie. Niekoniecznie oparte na związkach organicznych. Być może gdzieś żyją krzemowe stworki, albo coś jeszcze dziwniejszego, co trudno nam sobie wyobrazić.
Zgłoś
Avatar
S................i 2012-12-04, 11:53
Ciekawostka: Widoczny film pochodzi z okresu, w którym władzę w Polsce przejęło PO (nie kurwa, nie jestem za PiS). UFO-ki, ukrywające się na terenie naszego państwa, emigrują na inne planety.
Zgłoś
Avatar
pietreksz 2012-12-04, 12:05 1
Nikt nie wpadł na to, że mogą to być nagrania puszczone "od tyłu" zwykłych, "spadających" meteorytów ...
Zgłoś
Avatar
dumad 2012-12-04, 12:33
Ja chciałem tylko przypomnieć że za 17 dni koniec świata więc powoli kosmici się szykują. Niby tak sobie latają udając śmiecia a 21 grudnia jebnie to wszystko na ziemie i jebut... huehue
Zgłoś
Avatar
kosa_orgasm 2012-12-04, 13:08
piłki ramosa ?
Zgłoś
Avatar
Mardog 2012-12-04, 13:33
Na YT krąży filmik 20 min. bodajże, gdzie widać niezidentyfikowane obiekty. Filmik kręcony ze stacji kosmicznej NASA. Warto zobaczyć, jak to oś inteligentnie się zachowuje.
Zgłoś
Avatar
Sorg 2012-12-04, 13:49
A prawda jest taka, że wojsko, nasa itp. mogą mieć olbrzymią wiedzę na temat ufo, a po prostu są to informacje niejawne.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie