18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Nie jestem do końca zadowolony z efektu ale może się komus spodoba





Zgłoś
Avatar
Profesor12 2010-12-10, 20:58
Nie no nie mam żadnych problemów co do 1 i 3 ale żeby wrzucić filmik z tym pedałem na sadola...a w sumie trzeba mieć mocne nerwy aby obejrzeć 2 filmik do końca
Zgłoś
Avatar
heartshade 2010-12-10, 22:03 3
ucz się od najlepszych!
Zgłoś
Avatar
awaria666 2010-12-10, 23:35 1
Gdzie tam jest kurwa montaż? No gdzie jest kurwa montaż?
Zgłoś
Avatar
gadman 2010-12-11, 9:29
ze az w cipie czulas bol xD lahahaha
Zgłoś
Avatar
SRASZKA_G 2010-12-11, 16:23
awaria666 napisał/a:

Gdzie tam jest kurwa montaż? No gdzie jest kurwa montaż?



Otóż wszędzie jest tam kurwa montaż. Wszystkie 3 filmiki musiałem pociąć na kilkadziesiąt części i składać ponownie. Starałem się to tak robić, aby przebieg akcji jak najbardziej przypominał oryginał, ale zmian jest sporo. Niektóre sekwencje są wycięte, niektóre podwojone czy potrojone inne są przesunięte. Część ujęć ma uciętą sekundę lub setne sekundy. Nie jestem do końca zadowolony, ponieważ w teledysku Bibera montaż jest przenikający czy jak to się tam fachowo kurwa nazywa, co nie pozwoliło mi bez śladu wyciąć, to co było niepotrzebne, ponadto Bimber za wolno względem nałożonego kawałka rusza japą przy beczeniu, co też tylko miejscami umożliwiło dobrą synchronizację mimiki. Z kolei Madonna jednocześnie śpiewa i tańczy, przez co jeśli bym zbyt mocno pociął ujęcia z nią tak, aby idealnie dopasować mimikę to jej ruchy taneczne były by rwane. Z Pudzianem było najłatwiej ale tez niestety materiał wyjściowy był cholernie krótki i przez brak dostatecznej ilości sekwencji z przyłożonym mikrofonem do mordy nie miałem czego dodać na moment „oł yeahha” i koniec końców pudzian robi w tym momencie za brzuchomówcę.
Zgłoś
Avatar
m................c 2010-12-11, 18:33
film zbyt płytki jak na tę stronę, wypierdalaj

@up zrób skrina swojego posta, wrzuć na demotywatory.pl, dopisz pare zdań o szlachetnych dziadkach i kwestia paru minut, aż zobaczysz post gdzie ktoś się wzruszył.
Zgłoś
Avatar
adami31 2010-12-12, 12:55
heartshade to ci bedzie zapamietane. świetny filmik, wali efektami o glebe.
Zgłoś