18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
Juzwa 2024-08-28, 20:42 1
To pijane bydło z zadupia, pojebani kierowcy z rejestracjami Sxx, KPR, KWI, KMY, KRA i temu podobne rejestracje z wieśniackich osiedli pod Krakowem, motopizdy jeżdżące ponad 150/godz po mieście. Głupie chuje jeżdżące rowerami i hulajnogami po chodnikach ile fabryka dała, choć obok jest droga dla rowerów. TO są zmory spokojnego niegdyś Krakowa. Mam wielką nadzieję, że te pojeby robiące tor wyścigowy z krakowskich ulic kiedyś przydzwonią w jakiegoś słupa i zdechną płonąc i wyjąc wniebogłosy. Pedalarze wyjeżdżający z chodnika prosto pod jadący samochód trafią na kogoś, kto nie ma wyrobionych odruchów i nie zahamuje,a właściwie zahamuje ale na ich wątrobie.
Zgłoś
Avatar
TrissMerigold 2024-08-28, 21:06 1
Juzwa napisał/a:

To pijane bydło z zadupia, pojebani kierowcy z rejestracjami Sxx, KPR, KWI, KMY, KRA i temu podobne rejestracje z wieśniackich osiedli pod Krakowem, motopizdy jeżdżące ponad 150/godz po mieście. Głupie chuje jeżdżące rowerami i hulajnogami po chodnikach ile fabryka dała, choć obok jest droga dla rowerów. TO są zmory spokojnego niegdyś Krakowa. Mam wielką nadzieję, że te pojeby robiące tor wyścigowy z krakowskich ulic kiedyś przydzwonią w jakiegoś słupa i zdechną płonąc i wyjąc wniebogłosy. Pedalarze wyjeżdżający z chodnika prosto pod jadący samochód trafią na kogoś, kto nie ma wyrobionych odruchów i nie zahamuje,a właściwie zahamuje ale na ich wątrobie.



Z tym akurat się nie zgodzę. Największe bydło to wszelkiej maści ubery i inne taksówki. To co Ci ludzie wyczyniają to woła o pomstę do nieba. Druga sprawa to rodowici mieszkańcy Krakowa też nie są święci.
"Spokojnego niegdyś Krakowa" dobre sobie. Ktoś tu chyba mieszka od niedawna skoro nie pamięta lat 90.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2024-08-28, 21:11
TrissMerigold napisał/a:

Z tym akurat się nie zgodzę. Największe bydło to wszelkiej maści ubery i inne taksówki. To co Ci ludzie wyczyniają to woła o pomstę do nieba. Druga sprawa to rodowici mieszkańcy Krakowa też nie są święci.
"Spokojnego niegdyś Krakowa" dobre sobie. Ktoś tu chyba mieszka od niedawna skoro nie pamięta lat 90.



Mieszkam od urodzenia, a moja rodzina od pokoleń w Krakowie. Pamiętam lata 60, 70, 80, 90. Lata 90, które przytoczyłeś były akurat najbardziej chujowe. Najazd bydła kupującego mieszkania w Krakowie. Wcześniej był spokój. To raczej ty pamiętasz, czy znasz tylko te lata 90. Od nich było coraz gorzej.
Zgłoś
Avatar
TrissMerigold 2024-08-28, 21:24
Juzwa napisał/a:

Mieszkam od urodzenia, a moja rodzina od pokoleń w Krakowie. Pamiętam lata 60, 70, 80, 90. Lata 90, które przytoczyłeś były akurat najbardziej chujowe. Najazd bydła kupującego mieszkania w Krakowie. Wcześniej był spokój. To raczej ty pamiętasz, czy znasz tylko te lata 90. Od nich było coraz gorzej.



No dawniej to miasto mlekiem i miodem płynące. Ja przede wszystkim patrzę obiektywnie i nie uważam, żeby rodowici mieszkańcy jak i napływowi z miejscowości wokół Krakowa się jakoś różnili. Kultura człowieka nie wywodzi się z miejsca, w którym mieszkasz tylko co Ci rodzice przekazali w domu. Jako konkluzja: znajdziesz debila rodowitego Krakusa jak i gościa z miejscowości obok.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2024-08-28, 21:27
TrissMerigold napisał/a:

No dawniej to miasto mlekiem i miodem płynące. Ja przede wszystkim patrzę obiektywnie i nie uważam, żeby rodowici mieszkańcy jak i napływowi z miejscowości wokół Krakowa się jakoś różnili. Kultura człowieka nie wywodzi się z miejsca, w którym mieszkasz tylko co Ci rodzice przekazali w domu. Jako konkluzja: znajdziesz debila rodowitego Krakusa jak i gościa z miejscowości obok.



Wyjątki potwierdzają regułę. Buraczysko całe życie koniowi do dupy zaglądające nie potrafi się zachować między ludźmi. No i jak tramwaj zadzwoni to klękają.

Dzisiaj by mnie rozjechała pizda w autku z rejestracją KNS. Szedłem chodnikiem a ta pizda na tym chodniku chciała zaparkować i jeszcze na mnie mordę rozdarła. To ma być przyzwoita kobieta, czy raczej głupia kurwa, której fagas użyczył samochodu, bo mu dobrze obciąga.
Zgłoś
Avatar
marcintutbxl 2024-08-28, 21:32
Z tymi gazami w rekach w ygladaja jak by sie strzelali .
Zgłoś
Avatar
Shizmik 2024-08-28, 21:54
Też mi cenzura. Puknął by..
Zgłoś
Avatar
rocknrolla85 2024-08-28, 22:36
Presty napisał/a:


Jest od roku mnóstwo baaaaaaaaardzo bogatych Arabów z ZEA i AS. Mieszkają w najlepszych hotelach, robią mnóstwo zakupów. 100 proc to rodziny z dziećmi.
Nikt na nich nie narzeka, przeciwnie.
Za to to imprezujące pijane bydlo to zmora Krakowa.



Często bywam w Krakowie, nocuję w Double Tree, AC by Marriott lub Sheratonie i mogę potwierdzić. Rodziny z dziećmi, grzeczni i kulturalni, zero wiochy. Mimo wszystko chuj mnie strzela jak mam jeść śniadanie gdy siedzą przy stoliku obok 😂😂😂
Zgłoś
Avatar
lebol1990 2024-08-29, 9:37
Pewnie sie nie dogadali bo nie znali Polskiego
Zgłoś
Avatar
Presty 2024-08-30, 20:10
rocknrolla85 napisał/a:

Często bywam w Krakowie, nocuję w Double Tree, AC by Marriott lub Sheratonie i mogę potwierdzić. Rodziny z dziećmi, grzeczni i kulturalni, zero wiochy. Mimo wszystko chuj mnie strzela jak mam jeść śniadanie gdy siedzą przy stoliku obok 😂😂😂



Jakbyś bywał cześciej, bys docenił
Różnią sie BARDZO od polskiego i brytyjskiego BYDŁA
Zgłoś
Avatar
pochminick 2024-09-01, 6:56
Presty napisał/a:

Jakbyś bywał cześciej, bys docenił
Różnią sie BARDZO od polskiego i brytyjskiego BYDŁA



Na razie są grzeczni, bo jest ich niewielu, więc dostosowują się do polskich norm.
Jak zwiększy się ich ilość, poczują się pewnie i zacznie się to, co dzieje się na zachodzie z pontoniarzami, a u nas - z Ukraińcami.
Zgłoś