18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
giboN31 2013-01-14, 0:43 1
Po europie też powinny latać, Hellfire i do allaha
Zgłoś
Avatar
Jammini 2013-01-14, 1:15
za**banie taliba=piwo:)
Zgłoś
Avatar
mathew 2013-01-14, 1:33 1
zawsze się hejterzy znajdą napisał, że to jego pierwszy to napisał, oglądaj filmik jeden z drugim a jak nie masz nic mądrzejszego do napisania niż przypierdolić się o jakąś głupotę - scrolluj dalej
Zgłoś
Avatar
H................a 2013-01-14, 6:21 1
Tym czym są Afgańczycy dla Amerykanów, tym samym byliśmy dla Niemców gdy Pan Adolf Extra doszedł do władzy... Co nie zmienia faktu, że rzeczywiście za dużo takich ciapatych w Europie.
Zgłoś
Avatar
normale 2013-01-14, 9:05 1
Ci amerykanie powoli sami zaczynaja odpierdalac akcje jak terrorysci tylko, ze maja lepszy sprzet...
Zgłoś
Avatar
jablondyn 2013-01-14, 9:05
żeby tak w Polsce karali debili za hujowe parkowanie!
Zgłoś
Avatar
CherryMan 2013-01-14, 11:35
Kadetem teraz!
Zgłoś
Avatar
Endiegs 2013-01-14, 11:40
Ej w ogóle jak daleko ten helikopter jest od celu? Jak to jest, że go nie da rady zauważyć?
Czekam na wypowiedź miejscowych ekspertów.
Zgłoś
Avatar
BurakCebulak 2013-01-14, 11:52
Cytat:

Ej w ogóle jak daleko ten helikopter jest od celu? Jak to jest, że go nie da rady zauważyć?
Czekam na wypowiedź miejscowych ekspertów.



Materiał jest zrobiony z pokładu AH-64, a ten śmigłowiec jest w stanie atakować cele oddalone nawet o około 8 km, gdy pod skrzydłami na belkach ma rakiety Hellfire. Sądząc po długości lotu rakiety czyli około 7 sekund mogło by być ponad 2km, więc na pewno nie spodziewali się ataku. Jakby go nawet zauważyli po prostu by myśleli, że śmiglak robi zwykły lot patrolowy i się nim nie przejmowali.
Zgłoś
Avatar
Szulcu 2013-01-14, 11:55
w Call od duty 4 jest misja tego typu ;d wiem, grałem, jestem żołnierzem
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-01-14, 13:49
jara was to ? to są obywatel zwykłego państwa które zostało napadnięte pod jakimś pretekstem. Oni sie po prostu bronią...

Wyobraz sobie sytuacje ze USA stwierdza "polaki to zlodzieje i zagrazaja bezpieczenstwu europy" no i nas najezdzają, zeby wytępic zlodziejstwo. Jak bys sie czul ? co byś robił ? Też bys tak jape cieszyl jakby apache nad warszawa zamiatał przechodniów ? ty pierdolony idioto
Zgłoś
Avatar
BurakCebulak 2013-01-14, 14:27 2
Kod:
jara was to ? to są obywatel zwykłego państwa które zostało napadnięte pod jakimś pretekstem. Oni sie po prostu bronią...<br> <br> Wyobraz sobie sytuacje ze USA stwierdza "polaki to zlodzieje i zagrazaja bezpieczenstwu europy" no i nas najezdzają, zeby wytępic zlodziejstwo. Jak bys sie czul ? co byś robił ? Też bys tak jape cieszyl jakby apache nad warszawa zamiatał przechodniów ? ty pierdolony idioto


1. Niewinni obywatele, którzy by nigdy nie walczyli dzięki USA.
2. USA walczy ze swoimi ludźmi, więc to akurat jest śmieszne.
3. Pod tym materiałem nie zamieściłem żadnych pochwał dlatego czynu. To jest wojna i ani ty szczekaczu klawiaturkowy nie zaradzisz, ani my. To jest spór USA, a my dzięki kochanym rządom w nim uczestniczymy, bo nasrali nam pierdół, że to terroryści. 4. US Army dobrowolnie puściło w internet to nagranie, więc chciałem tylko to tu wrzucić byście mieli przy czym walić.

Kod:
 ty pierdolony idioto


Dziękuję za komplement, a teraz
Zgłoś
Avatar
konował 2013-01-14, 16:03
Rozjebał mnie tytuł. Piwo.
Zgłoś
Avatar
czarnobrody123 2013-01-14, 16:22
Allah Akbar!!! Mój drugi komentarz
Zgłoś
Avatar
bioder 2013-01-14, 21:12
A Afgańskie chłopaki spakowali Dżipa i chcieli jechać nad Bałtyk na bananie popływać pewnie...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie