18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Bad_Motherfucker 2013-06-09, 21:11 2
Velture napisał/a:

Czarnuch pierwszy zaatakował białego dusząc go ale to białych wyprowadzili ze studia - FUCK LOGIC.



Prawdopodobnie wtórują zasadzie "jak sprowokujesz lamę do tego, żeby Cię opluła, to nie możesz mieć pretensji do zwierzęcia, tylko do człowieka."

Czy jakoś tak...
Zgłoś
Avatar
mdkingkong 2013-06-09, 21:25 12
Czy wyście ludzie na głowy poupadali? Słyszeliście ten ściek, jaki wypływał z ust tych skinheadów? Dziwicie się, że Czarny zaatakował? Wy byście siedzieli spokojnie, jakby na was pluto?
Ogarnijcie się, bo ciągle mam Sadisticowców za ogarniętych ludzi, ale trzeba myśleć otwarcie a nie z klapkami na oczach jak koń pociągowy.
Zgłoś
Avatar
BRabbit 2013-06-09, 21:45
"krzesłem go krzesłem!"
Zgłoś
Avatar
Adulka 2013-06-09, 22:14 1
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2013-06-09, 22:42 6
mdkingkong napisał/a:

Czy wyście ludzie na głowy poupadali? Słyszeliście ten ściek, jaki wypływał z ust tych skinheadów? Dziwicie się, że Czarny zaatakował? Wy byście siedzieli spokojnie, jakby na was pluto?
Ogarnijcie się, bo ciągle mam Sadisticowców za ogarniętych ludzi, ale trzeba myśleć otwarcie a nie z klapkami na oczach jak koń pociągowy.


Argument rodem z gimbazy. Naruszenie czyjegos ego a naruszenie nietylkalnosci cielesnej to dwie rozne rzeczy. Nawet nie chce mi sie tego tlumaczyc...
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-06-09, 22:46 1
mdkingkong napisał/a:

Czy wyście ludzie na głowy poupadali? Słyszeliście ten ściek, jaki wypływał z ust tych skinheadów? Dziwicie się, że Czarny zaatakował? Wy byście siedzieli spokojnie, jakby na was pluto?
Ogarnijcie się, bo ciągle mam Sadisticowców za ogarniętych ludzi, ale trzeba myśleć otwarcie a nie z klapkami na oczach jak koń pociągowy.



Dobra dobra nie pierdol głupot... Jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia lub jest się zbyt głupim żeby się inteligentnie odgryźć to się zachowuje jak ta małpa... Dlatego pytam się jesteś idiotą i w każdej rozmowie rzucasz się z łapami bo nie rozumiesz większości słów, których ludzie używają w rozmowie z tobą?
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2013-06-09, 22:55 1
thoms0n napisał/a:

Czemu tak się prowadzący spiął na "Jerrego Kinga"? Kto to był? Oświeć ktoś moją ignorancję a dam piwo.



Prosze bardzo. Prowadzacy to Jerry 'Geraldo' Rivera, syn zydowki i portorykanczyka. Niektorzy twierdza, ze urodzl sie jako Jerry River ale (jak to przebiegly zyd) zmienil imie i nazwisko na Geraldo Rivera by zyskac popularnosc wsrod hiszpanskojezycznej publicznosci. Tutaj zrodlo: http://www.snopes.com/media/celebrity/geraldo.asp .

A teraz(niczym MMK) moj komentarz w tej sprawie: nie raz widzialem zyda na zywo czy w roznego rodzaju filmikach. Jak kazdy juz zdazyl zauwazyc zyd nie boi sie niczego tak badzo jak prawdy. Jerry sie wkurwil bo ten kolo powiedzial prawde, co Jerremu bylo nie w smak. Gdyby klamal to nasz 'Gonzales' by sie wyluzowal i prowadzil dalej program.
Zgłoś
Avatar
vajron 2013-06-10, 2:33 1
ProVVe napisał/a:



Dobra dobra nie pierdol głupot... Jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia lub jest się zbyt głupim żeby się inteligentnie odgryźć to się zachowuje jak ta małpa... Dlatego pytam się jesteś idiotą i w każdej rozmowie rzucasz się z łapami bo nie rozumiesz większości słów, których ludzie używają w rozmowie z tobą?



Haha dobry jesteś internetowy rasista. A jak ktoś Cie nazywa pedałem i pizdą to mu nic nie zrobisz, żeby nie naruszyć nietykalności cielesnej jesteś pizdą, wiem bo jestem ekspertem od ich wykrywania.
Zgłoś
Avatar
karoldeicide 2013-06-10, 3:54
Fuuuckin nigga
Zgłoś
Avatar
ziemniak1311 2013-06-10, 10:26 1
powinni powiesic tego czarnucha. Najlepiej na lancuchu.
Zgłoś