18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Avatar
Zenonn 2021-08-16, 22:08
On chyba z przerażenia stracił przytomność, bo go odcięlo zanim buła siadła.
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2021-08-16, 22:36
Walenie sobie konia nad faktem, że jakieś chlory napadły przypadkowych ludzi? Na premierze "Urodzonych morderców" odbierałem ten film jako sci-fi, a stało się to rzeczywistością.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2021-08-16, 22:38 1
Srajphonik mam i CIE nagrywam !
Zgłoś
Avatar
yooshi 2021-08-17, 0:10 1
Kłykcin_Kończysty napisał/a:


Nie zesraj się.



Mówiłem o tym ruskim cwelu, co fikał bez sensu, degeneracie.
Zgłoś
Avatar
papierz_slowianski 2021-08-17, 0:11
Dwóch w bezrękawniku to kolesie , laska dostała tylko po łapie z telefonem. Tak jakby ktoś miał wątpliwości. Ten z długimi włoskami elegancko spierdolił 3 metry za koleżankę xD
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-08-17, 0:58 1
robsonx79 napisał/a:

Walenie sobie konia nad faktem, że jakieś chlory napadły przypadkowych ludzi? Na premierze "Urodzonych morderców" odbierałem ten film jako sci-fi, a stało się to rzeczywistością.



Jakich kurwa ludzi, o czym ty człowieku pierdolisz? Przecież widać, że to jakieś jebane LPG, do tego jeden z tych pedałów ma długie włosy.
Zgłoś
Avatar
23456789 2021-08-17, 2:01
I bardzo dobrze, niektórzy zachowują się jakby sami na świecie byli..
Zgłoś
Avatar
yoyobart 2021-08-17, 9:50
halman, ale chce ci się, muzę do każdego filmiku szukać?szacun mimo pierdół , jakie czasem wrzucasz- krata piwa
Zgłoś
Avatar
Wlodek1988ns 2021-08-17, 17:06 1
porczmanki napisał/a:

Jakich kurwa ludzi, o czym ty człowieku pierdolisz? Przecież widać, że to jakieś jebane LPG, do tego jeden z tych pedałów ma długie włosy.



Jebniety jesteś nie? Załóż czapkę skinie
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2021-08-18, 17:59
A dla mnie obydwaj to frajerzy, w łagrze powinni obaj skończyć.
Zgłoś
Avatar
DGZwiro 2021-08-18, 23:22
Niech mi ktoś wytłumaczy jedno. Nie raz komuś lepę na ryj sprzedałem. Nawet więcej razy taką lepę otrzymałem. Ile razy widziałem porządne okładanie się po ryju to nawet nie policzę. Ale nigdy, ani nawet raz w życiu, nie widziałem żeby kogoś odcięło po jednym strzale. Jest na sali neurolog czy inny log który by wyjaśnił, jakim cudem ziomek tak łatwo spadł? I nie, nie wytłumaczycie mi, że to pizdeczka, bo widziałem pizdeczki które po strzale sztachetą nadal stały na nogach (ledwo, ale zawsze).
Zgłoś