18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
davemet 2012-06-25, 0:07 1
Magik2501 - najlepszy komentarz na Sadisticu. Beczka piwa dla Ciebie.
Zgłoś
Avatar
marcindrut 2012-06-25, 0:07
w sobotę 16.06 byłem na imprezie, zaparkowałem samochód pod lokalem (dobry hotel*****) około 2330 dzwoni to mnie telefon, "Dobry wieczór policja proszę podejść do auta" (mam wywieszony w oknie bo auto na sprzedaż) Pochodzę, a tam wybite dwie szyby tylna i boczna. Po przegranym meczy kibice musieli odreagować. Takich aut jak moje stało jeszcze kilka. Koszt imprezy 1000zł

Kocham polskich kibiców
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2012-06-25, 0:09
Tramwaj wpadł w ruchy frykcyjne
Zgłoś
Avatar
oskiboski 2012-06-25, 1:23
Magik2501 napisał/a:



Co za pierdolenie, typowe myślenie polaczka.

Jak wracam po meczu ligowym to zawsze jest taka zabawa. Tj. śpiew i skakanie w autobusie. My się bawimy dobrze, ale oczywiście według opinii społecznej niszczymy mienie. A taki chuj.
Oczywiście zdarzają się gamonie co coś urwą ale to margines (w tym roku jeszcze nie spotkałem się z jakimiś stratami finansowymi, które miasto musiałoby przez "kiboli" jadących ze mną ponieść).

I taka jest różnica, Irlandczycy robią to samo co ligowi "kibole" z Polski. Doping od 1. do 90. minuty, zabawa bez względu na wynik.

"Aaaale nasi się biją!!" - powiesz. Kiedy kurwa się ostatnio bili na/po meczu w lidze? W telewizji pokazują? No pokazują. Widziałem dokładnie te same ujęcia w stosunku do awantury w Bydgoszczy przed rokiem, z Anglikami jak do nas wpadli parę lat temu i w odniesieniu do derbów Warszawy sprzed przeszło dekady.
Równie dobrze mogą pokazywać foty z Holocaustu i wmawiać, że to nowe materiały, na których Palestyńczycy torturują Izraelitów.



Pierdolenie - jakby Twój kolega coś urwał powiedziałbyś że samo odpadło bo autobus był stary. Jak ktoś zniszczy samochód zaparkowany na poboczu też znajdziesz dla tego wytłumaczenie - typowe myślenie stadionowego szalikowca
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-06-25, 1:52 1
Tommy TheRipper nigdy nie wracał tramwajem z meczu. Jebany troll
Zgłoś
Avatar
Ja1948 2012-06-25, 10:25
TommyTheRipper napisał/a:

Ta, tylko że różnica jest taka, że po wizycie polskich kibiców tramwaj by wyglądał jak Berlin po wizycie Armii Czerwonej. I tym się różnią nasi "kibice" od Irlandczyków.



Skąd wiesz w jakim stanie zostawili go Irlandczycy ? Byłeś tam? sprawdzałeś? Nie wiem dlaczego każdy myśli, że polski kibic wszystko rozwala, a zachodni nie...

A, że jeszcze Cie zapytam... ile razy byłeś na meczu ligowym w Polsce?
Zgłoś
Avatar
hannibalking 2012-06-25, 10:39 1
Bando haterów, byłem na meczu Irlandia-Włochy w Poznaniu i jechałem takim tramwajem pełnym kibiców. Włochów było wtedy tylko kilka tysięcy więc nie było ich prawie widać na mieście. Tramwajem jechaliśmy specjalnymi liniami(takimi jak ta w filmiku), które prowadziły prosto na stadion. Godzine przed meczem tramwaje te byłe wypełnione 'full' już od pierwszego przystanku przez kibiców - Irlandczyków i Polaków. Przez całą drogę polscy i iralndcy kibice bawili się razem śpiewając irlandzkie i polskie piosenki, kibicując obu drużynom, bujając tramwajem i tworząc naprawde zajebistą atmosfere. Więc prosze panów stereotypowych 'antypolaczków' o sprawdzenie samemu przed zaczęciem narzekań( tak bardzo teraz modnych) na własny naród i 'polaczków'.
Zgłoś
Avatar
sandal007 2012-06-25, 11:00 1
Tak bo malo jest filmikow na necie ( nie w tefualenie ) na ktorych kibic rozpierdalaja co sie da.
Nie raz widzialem jak szli kibice w kupie prowadzeni przez psy i co jakis samochod byl zaparkowany na ich drodze to pozbywal sie lusterek.

Mieszkam w irlandii i tutaj ludzie ozdabiaja przed meczami auta w barwy swoich klubow i nikt im ich nie rozpieradala, a tym bardziej sami sie miedzy soba nie bija.
Wiec stadionowe buraki zamknijcie pyski i przestancie pisac jacy to wy porzadni jestescie , bo wystarczy wejsc na stronki kibicow ogladnac filmiki z burd , albo poczytac fora gdzie planujecie burdy itp.
Albo na jakas dyskoteke , gdize naboozowany kibol pokazuje zwyklym ludzia jaki chojrak on to nie jest i kogo on to nie najebie.
Zgłoś
Avatar
u................t 2012-06-25, 12:11
@up
Masz całkowitą racje.Mieszkam niedaleko Croke Park Stadium w Dublinie i nie raz widziałem jak po meczach kibice jednej i drugiej drużyny pili razem piwo w pubach śmiejąc się i wspólnie bawiąc.Już widzę taki obraz jak po meczu razem bawią się kibice np Wisły Kraków z Crakowią
Zgłoś
Avatar
Ja1948 2012-06-25, 15:43
sandal007 napisał/a:

Tak bo malo jest filmikow na necie ( nie w tefualenie ) na ktorych kibic rozpierdalaja co sie da.
Nie raz widzialem jak szli kibice w kupie prowadzeni przez psy i co jakis samochod byl zaparkowany na ich drodze to pozbywal sie lusterek.

Mieszkam w irlandii i tutaj ludzie ozdabiaja przed meczami auta w barwy swoich klubow i nikt im ich nie rozpieradala, a tym bardziej sami sie miedzy soba nie bija.
Wiec stadionowe buraki zamknijcie pyski i przestancie pisac jacy to wy porzadni jestescie , bo wystarczy wejsc na stronki kibicow ogladnac filmiki z burd , albo poczytac fora gdzie planujecie burdy itp.
Albo na jakas dyskoteke , gdize naboozowany kibol pokazuje zwyklym ludzia jaki chojrak on to nie jest i kogo on to nie najebie.



To mieszkaj sobie tam dalej
Zgłoś
Avatar
TommyTheRipper 2012-06-25, 19:39
@Magik na mecze nie chodzę, bo mnie to nie kręci, ale standardowo zawsze w mieście jest coś rozjebane po meczu i kilkunastu połamańców szpital też przyjmuje, więc przestań już tak idealizować stadionowe bydło. Jasne - są kibice, ale są też kibole, a ci drudzy doskwierają swoją obecnością dużo mocniej.
Zgłoś