18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
s................9 2013-07-05, 14:51 1
Mega kurwa mega żałosne. Ludzie siebie kurwa nie widzą chyba
Zgłoś
Avatar
antykrizt 2013-07-05, 14:55
Przepyszna parodia.
Zgłoś
Avatar
krystek202 2013-07-05, 15:04
Wstyd mi za niego
Zgłoś
Avatar
j................1 2013-07-05, 15:06 6
głupio mi się zrobiło od samego oglądania
Zgłoś
Avatar
w................a 2013-07-05, 15:12
jeeeee !!!!! sadam jest lepszy
Zgłoś
Avatar
Fever123 2013-07-05, 15:15
Nie ma przyjaciół, że tak sam ?
Zgłoś
Avatar
tomson5555 2013-07-05, 15:27
śmieszne jak tydzień przed wypłatą
Zgłoś
Avatar
Hampelek 2013-07-05, 15:39
czy ci ludzie wiedzą jak wyglądają, że umieszczają swój pysk w internecie :|
Zgłoś
Avatar
NeoBcK 2013-07-05, 15:42
Kurwa... ten debil mieszka blisko mnie -.-
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-07-05, 15:50
NeoBcK napisał/a:

Kurwa... ten debil mieszka blisko mnie -.-



Wiesz co masz robić nie?
Zgłoś
Avatar
Hesbollah 2013-07-05, 15:59
Ale jesteście żałosnym stadem baranów, ktoś robi coś oryginalnego (nawet i głupiego) i co? Żal wam dupę ściska, że nie zdobylibyście się na odwagę by coś takiego odwalić i chowacie się pod przykrywką "ale debil", "wiecie co z tym kretynem zrobić", "ale rzaaal borze..."? A najbardziej mnie rozbraja jak piszecie, że gdybyście coś takiego widzieli to byście mu w mordę zajebali...po pierwsze ZA CO? A po drugie to nie zajebalibyście mu bo wstydzilibyście się nawet na niego spojrzeć by tylko nie uświadomić sobie jak jesteście żałośni i najlepiej wam wychodzi tylko kozaczenie w necie. Dlaczego np. w Londynie masy Polaków nie linczują street performerów? Przecież to banda kretynów i "wiadomo co z nimi zrobić"! Żałosna banda masakrycznych hipokrytów...
Zgłoś
Avatar
niwet 2013-07-05, 16:27 1
Hesbollah napisał/a:

Ale jesteście żałosnym stadem baranów, ktoś robi coś oryginalnego (nawet i głupiego) i co? Żal wam dupę ściska, że nie zdobylibyście się na odwagę by coś takiego odwalić i chowacie się pod przykrywką "ale debil", "wiecie co z tym kretynem zrobić", "ale rzaaal borze..."? A najbardziej mnie rozbraja jak piszecie, że gdybyście coś takiego widzieli to byście mu w mordę zajebali...po pierwsze ZA CO? A po drugie to nie zajebalibyście mu bo wstydzilibyście się nawet na niego spojrzeć by tylko nie uświadomić sobie jak jesteście żałośni i najlepiej wam wychodzi tylko kozaczenie w necie. Dlaczego np. w Londynie masy Polaków nie linczują street performerów? Przecież to banda kretynów i "wiadomo co z nimi zrobić"! Żałosna banda masakrycznych hipokrytów...



co ty chcesz dobrze pisza, bo ani to nie było zabawne ani nie wiem.. inteligentne? Jest wiele ciekawych pranków. Taki ból pupy pokazałeś w komentarzu jakby to twój kumpel był albo chłopak, tak czy siak zrobił z siebie idiote, bo nie był zabawny. W szczególności polecam odróżnianie robienia z siebie idioty do tego, widziałeś reakcje ludzi? No właśnie.. sama reakcja ludzi wystarczy, bo jakby to dobrze wykombinował to mogło być śmieszne, ale nie na pewno w takiej formie. Nie rozróżniasz street performerów, od tego gościa, wręcz mogłeś z góry przeprosić ich wszystkich za porównywanie ich do niego. Oryginalnośc też powinna zaciekawić. Co do odwagi, szukanie atencji w robieniu z siebie idioty.. postawić mu pomnik, a po śmierci na Wawel.
Zgłoś
Avatar
Hesbollah 2013-07-05, 16:35
@up
Wiem co masz na myśli, ale plucie jadem i wyzywanie od najgorszych raczej nie przystoi sadolom, bo to nie jest zachowanie sadystyczne, a idiotyczne. Mimo wszystko miał koncept i go wykonał. Być może on tak lubi spędzać czas? Jego sprawa, Poza tym nie znasz go, więc go nie oceniaj tylko wyraź swoją opinię bez plucia jadem połączonym z bezsilnościa...no ale czego można się spodziewać po antysemicko-propisowsko-brzozosmoleńskokaczorro-antyTVNowsko-proTrwamowsko-katolickoikrzyżowo-ONRINOP(czytaj łyse gówna)owsko-antyaborcyjnej społeczności Sadictica...
Zgłoś
Avatar
hit88 2013-07-05, 16:36
Katowice przepraszają.....
Zgłoś
Avatar
defcon1 2013-07-05, 16:47
Jakby ktoś chciał link do yt
watch?v=qLuswD90p2A
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie