18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Tankowanie
Cysiu91 • 2015-08-23, 21:54
Chyba im się z kranem pojebało Dwie baby i stacja paliw...

Zgłoś
Avatar
ReDevil666 2015-08-24, 14:51
Hehe a gdzie pracownicy stacji?
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2015-08-24, 15:18 9
Jakież tam muszą procesy myślowe zachodzić, o kurwa
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2015-08-24, 17:31
Do kuchni szmato, ale już znaczy szmaty. Jebane przechodzone pojemniki na sperme.
Zgłoś
Avatar
DEICIDE98 2015-08-24, 19:24
żałosne jak jasny chuj XDD
Zgłoś
Avatar
Wredny_ciul 2015-08-24, 21:10
Wypierdalać do domu tłuc mięso na schaboszczaki tępe kurwiska i nie zapomnijcie o połówce dla swojego Wani czy tam Saszy
Zgłoś
Avatar
RedHairMeanie 2015-08-25, 8:03
Trafiały się perełki na stacji, najczęściej przyjeżdżały koleżanki i zastanawiały się co zatankować, bo skąd ma biedactwo wiedzieć czy to diesel czy benzyna ;( Albo panowie przekonani, że potrafią sobie sami zatankować LPG mimo wyraznego zakazu. Kilku utalentowanych palących przy tankowaniu i tych co zapomnieli, że trzeba zgasić silnik. Sama radość
Zgłoś
Avatar
Devorious 2015-08-25, 11:03
RedHairMeanie napisał/a:

Trafiały się perełki na stacji, najczęściej przyjeżdżały koleżanki i zastanawiały się co zatankować, bo skąd ma biedactwo wiedzieć czy to diesel czy benzyna ;( Albo panowie przekonani, że potrafią sobie sami zatankować LPG mimo wyraznego zakazu. Kilku utalentowanych palących przy tankowaniu i tych co zapomnieli, że trzeba zgasić silnik. Sama radość


nie wiem jak u Was ale u mnie na statoilu teraz samemu sie LPG tankuje już, i chyba wyzszej filozofii w tym nie ma, no ale pewnie zdarzały się perełki tak jak mówisz
Zgłoś
Avatar
C................n 2015-08-25, 22:46
mygyry napisał/a:

Kiedy myślisz, że już wszystko widziałeś, co może baba na cpn odjebać, to pojawia się coś co pokazuję, że jednak jeszcze nie



@mygyry
moje przezwisko to CPn ... schlebiasz, dzięki !
Zgłoś