18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
taserem w twarz
racoon • 2011-09-26, 20:24
Policjant zakończył solówkę dwóch kolesi strzelając bez ostrzeżenia jednemu z nich taserem w ryj

Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-09-27, 13:31
Kanadyjczycy lubią te paralizatory. Najbardziej lubią nimi mordować niewinnych Polaków. pl.wikipedia.org/wiki/Incydent_ze_śmiercią_Roberta_Dziekańskiego
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2011-09-27, 13:39 12
eddek6 napisał/a:

Jestescie chorzy. Nigdy sie nie biliscie? To ze z kims trzaskasz sie po lbie znaczy ze moze podejsc do Ciebie palkarz i ewentualnie Cie zabic za to ze sie bijesz? Poczytajcie ile osob od tego ginie. Policja ma pomagac a nie narazac Cie na smierc. A ten smiec niebieski jest zwyklym trzuchem ktory bal sie dostac po pysku wiec lepiej isc na latwizne.



W tym roku (a mamy już wrzesień) zgineły bezpośrednio od trafienia tasera 4 (słownie: cztery) osoby, trzy z nich były pod wpływem narkotyków (więc raczej nie była to elita społeczeństwa) a tylko jedna była osobą starszą z wadą serca. Cztery osoby na CAŁY ŚWIAT to z deczka mało żeby się tym ekscytować, więcej osób ginie od wypadków w kuchni, zakrztuszenia jedzeniem lub nieprawidłowego używania akcesoriów erotycznych niż od porażenia taserem, więc zanim zaczniesz swoją gimbusowatą kampanię CHWDP wymierzoną w stróżów prawa którzy wykonują po prostu swoją pracę zwróć uwagę czy w Twojej kuchni wszystkie urządzenia AGD sa prawidłowo uziemione, czy z kuchenki nie ulatuje gaz, czy jedzenie przygotowane dla babci jest prawidłowo rozmiękczone a siostra nie wpadła przypadkiem na genialny pomysł podłączenia swojego wibrującego przyjaciela bezpośrednio do gniazdka elektrycznego żeby zaoszczędzić na bateriach - uratujesz w ten sposób parę cennych istnień ludzkich a Murzyni porażeni taserem... kto by się tam nimi przejmował, to i tak ludzkie gówno ktore zaczeło swoje życie na ulicy i tam skończy, nawet jeżeli policjanci nie będą ich mordować swoimi śmiercionośnymi taserami to i tak wytłuką się nawzajem, ludzie którzy nie mają nic na sumieniu raczej nie dostają taserem po gębie za samo chodzenie na ulicy...
Zgłoś
Avatar
gelek 2011-09-27, 15:10
Jeszcze ktoś prócz mnie przeczytał "tarasem w twarz"?
Zgłoś
Avatar
WhatsUpMan 2011-09-27, 15:31 4
Cytat:

Jeszcze ktoś prócz mnie przeczytał "tarasem w twarz"?



Nie, tylko ty nie umiesz czytać.
Zgłoś
Avatar
timmy77 2011-09-27, 15:52
No i napinka poszła oczywiście od wszelkich JP, ja tam się cieszę że wybrał czarnego i wbił mu elektryczne jebaczki w twarz!
I bez przesady, że dużo ludzi od tego ginie, na polu bawełny są zapewne takie ogrodzenia z pastuchów, więc czarny obyty był z tego typu zabawą.
Zgłoś
Avatar
KroQQQ 2011-09-27, 16:25 4
@kudlaty1125
Wsród polskich policjantów też wyróznia się "strzelający paralizator" na który się mówi taser i taki "standardowy dotykowy" zwany paralizatorem. Więc co miał w opisie napisać żeby po polsku było? "strzelił strzelającym paralizatorem?
Zgłoś
Avatar
NomedN 2011-09-27, 17:09
timmy77 napisał/a:


I bez przesady, że dużo ludzi od tego ginie, na polu bawełny są zapewne takie ogrodzenia z pastuchów, więc czarny obyty był z tego typu zabawą.



Ja wiem, że to sadistic i jechanie po czarnych jest trendy, tylko tak może... Wytęż umysł, swoje jakże wysublimowane poczucie humoru i zarzuć czymś oryginalnym, a nie ferajna jedzie na przedpotopowym "bawełnianym" tekście i klepie się po plecach w kręgu wzajemnej adoracji. Dziękuję za ew. uwagę, bądź nie dziękuje za jej brak.
Zgłoś
Avatar
racoon 2011-09-27, 19:23 1
@Kudlaty1125, i co myślisz że jesteś fajny bo mnie "pojechales"? Tak, znam takie słowo jak paralizator, ale to jest kurwa konkretnie TASER, więc się odpierdol i idź poodrabiać lekcje gimbusie.
Zgłoś
Avatar
Ronin026 2011-09-27, 21:31 1
@Kudlaty1125 w uesa nie jesteśmy ale przynajmniej kurwa sprawdź i się dowiedz co to jest Taser.
Podejżewam, że nie jesteś w stanie tego znaleźć w internecie bo to zbyt trudne dla ciebie więc ci napiszę.
Taset to firma produkujaca paralizatory. Otworzył ją lekarz naurolog i trzepie na tym niezłą kasiurę.
A ty moze na naszą klasę idź i zdjęcia komentuj.
Zgłoś
Avatar
BulletTime 2011-09-27, 21:47 1
Kudłaty, easy...
Taser- trzepie na dystans
Paralizator- wymaga użycia tuż przy ciele.
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-09-27, 21:49
Ronin026 napisał/a:

dowiedz co to jest Taser



Ja znam tasiora.
Zgłoś
Avatar
riffa 2011-09-28, 6:18
Phallucifer napisał/a:

Synek, calej sytuacji by nie bylo , gdyby ci ludzie(?) potrafili sie zachowac. Dziwnym trafem okolicznosci na silna reke wymiaru sprawiedliwosci narzekaja ci , ktorzy maja cos za pazurami....



Z murzynami to tam chuj, ale jaka masz pewnosc, ze ta reka nie zostanie podniesiona na ciebie lub kogos kogo znasz? Sytuacja analogiczna do tej na filmiku, na ulicy ktos sie przyjebie, zaczynasz sie z nim szarpac i jeszcze pradem po ryju dostajesz. Czy tez po prostu obronisz sie/kogos przed napascia i z punktu widzenia prawa mozesz stac sie agresorem (jestes niemal cały, koles poobijany) i masz sprawe o pobicie lub tez przekroczenie obrony koniecznej. Jesli wierzysz w sprawiedliwosc i w sluzby z zalozenia do niej dazace to jestes naiwny.

@bloodwar
Cytat:

W samych Stanach Zjednoczonych od czerwca 2001 do marca 2006 przeszło 150 osób zmarło po ogłuszeniu taserem.

zrodło
Zgłoś
Avatar
Tomsonoza 2011-09-28, 6:21
kudlaty1125 napisał/a:

Co my kurwa w ułesa jesteśmy i gadamy po angielsku?
KURWA MAĆ, paralizator do kurwy nędzy znasz takie słowo? du ju kurwa anderstend? (Do you understand?)



To nie do końca taki zwykły paralizator a tazer to jego oficjalna Polska nazwa . Kolega się jebnoł bądź że wyrozumiały !

Lnkk,

Ty jak ten na avatarze to ty to nie wiem na chuj tu wchodzisz na tej stronie robi się tylko zbyty z takich zjebów jak ty !!
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-09-28, 8:37
Tomsonoza napisał/a:

Ty jak ten na avatarze to ty to nie wiem na chuj tu wchodzisz na tej stronie robi się tylko zbyty z takich zjebów jak ty !!



Bo lubię.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2011-09-28, 12:56
riffa napisał/a:


@bloodwar
zrodło



Nie wiem czy zauwazyłeś, ale mamy 2011, od 2006 mineło sporo czasu, zmieniły się przepisy (min po śmierci tego zdziwaczałego starego kawalera z Polski w Kanadzie który nie znał języka i stwierdził, że najlepszą metoda porozumienia się z tubylcami będzie histeryczne krzyczenie i wymachiwanie rekami) i liczbę ofiar znacznie ograniczono, wcześniej zdażały się przypadki śmierci nawet osób w "kwicie wieku" (18-35) w tej chwili od porażenia taserem giną najwyżej osoby starsze (wniosek - jak jesteś stary to nie kłóć się z policją bo Twoja statystyczna średnia wieku może ulec znacznemu skróceniu i osoby pod wpływem narkotyków, no ale jak wiadomo jak ktoś grzeję herę od kilku lat to jego organizm jest tak wycieńczony że wystarczy kichnąć i umiera.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie