18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Tata psychopata
phrontch • 2020-06-06, 0:24
Wczoraj wieczorem mężczyzna o imieniu Rodrigo bił, poniżał i wyzywał swego trzyletniego syna, jednocześnie nagrywając całe zajście. Miało to miejsce w bairro Santo Antônio w zachodnim Manaus. Mężczyzna mówi do dziecka coś w stylu: ty debilu, głąbie i skurwysynu, głupi jak twoja matka. Matka natychmiast rozesłała filmik dalej. Zbulwersował on nie tylko mieszkańców Manaus. Dżentelmeni z Comando Vermelho już zapowiedzieli śmierć Rodrigo, więc jest duża szansa na kontynuację tej historii w dziale hard.

Oto bohaterski Rordigo



A poniżej filmiki, za które miejmy nadzieję, panowie z Comando Vermelho zrobią mu z dupy jesień średniowiecza





źródło
Zgłoś
Avatar
R41NM4N 2020-06-06, 10:22 1
Ja pierdole zaś się zleciała zgraja internetowych obrońców praw cudzych dzieci i będą się napinać co to by nie zrobili...
Chuja byście zrobili.
Zgłoś
Avatar
SuchyHarry 2020-06-06, 10:38 1
Dlaczego takie pojeby w ogóle się rozmnażają?
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2020-06-06, 10:50
Może tego nie pamiętać, ale ludzie mają podświadomość i tam takie rzeczy się zapisują. Jaki to ma wpływ na dorosłe życie? Ogromny.
Zgłoś
Avatar
warszawiak123 2020-06-06, 11:19
Zostaje tylko czekać na pozytywne załatwienie sprawy
Zgłoś
Avatar
Sonal 2020-06-06, 11:58
Wzór katolskiego wychowania zwanego dawanie klapsów - czyli nic innego jak przemoc mocniejszego nad słbszym
Zgłoś
Avatar
suchysongoful 2020-06-06, 12:13
Surowy ale sprawiedliwy
Zgłoś
Avatar
InnyName 2020-06-06, 12:45 4
nwonigers napisał/a:

moze i nie zapamieta, ale uwierz mi ze moze mu to psyche zryc na cale zycie.



nie moze tylko na pewno.
Wszystko czego sie uczymy najistotniejsze jest w pierwszych latach dziecka, nie wazne czy to cwiczenia mózgu, ukladu nerwowego czy zmysłów.

Nauka bazgrania, ukladania klockow, dotyku czy smaku ma ogromne znaczenie zwlaszcza do 2 roku zycia. To przez to ogromna ilość dorosłych teraz jest po prostu głupia. Bo kiedys dziecko do czasu nauki chodzenia trzymało sie zamkniete zeby sobie nic nie zrobilo.

Dowie sie tego kazdy rodzic który przynajmniej troche zainteresuje sie wychowaniem dziecka.
Mam idealne porównania u siebie w rodzinie z jednej strony dzieci pozostawione laptopom, telefonom i cukrowi. A z drugiej dziecko ktore do 2 roku nie widzialo zadnej bajki, ksiazek rozojowych ma wiecej niz niektore rodziny razem.

wszystko ma znaczenie, doslownie wszystko. Od przyjaznej sensoryki po napierdalanie młodego.
ale sie rozpisałem i po chuj to

Niestety wychowanie dziecka to ogromna ilość czasu, wiec lepiej dac telefon czy wlaczyc bajke. Dziecko znika na długi czas i mamy spokoj. Najłatwiej, ale tylko dla nas, na chwile
Zgłoś
Avatar
ZenOnPl 2020-06-06, 12:56
Sam jestem ojcem, rozumiem klapa jak dzieciak jest nie do zniesienia, ale to jest dla mnie katowanie.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-06-06, 14:57
Widzę, że zniewieścienie sięga zenitu. Pizdowaci tatusiowie płaczą już nawet pod tematem, gdzie gówniakowi nic się nie dzieje.
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-06-06, 15:52
DuchCzempa napisał/a:

Widzę, że zniewieścienie sięga zenitu. Pizdowaci tatusiowie płaczą już nawet pod tematem, gdzie gówniakowi nic się nie dzieje.



lubisz jak cię leją po ryju
Zgłoś
Avatar
Titor89 2020-06-06, 15:54
DuchCzempa napisał/a:

Widzę, że zniewieścienie sięga zenitu. Pizdowaci tatusiowie płaczą już nawet pod tematem, gdzie gówniakowi nic się nie dzieje.



Pizdowaty tatuś to albo Ty albo Cie zrobil
Zgłoś
Avatar
Knur 2020-06-06, 16:49 1
Tępy chuj z tego Rodrigo ale spokojnie go dojadą. Szkoda dzieciaka
Zgłoś
Avatar
syngaja 2020-06-06, 22:07
To aż strach myśleć co robił z tym dzieckiem, czego nie nagrywał na film.
Zgłoś
Avatar
Pedofilek 2020-06-07, 6:07
Jego życie jego wybór jako dziecko też jako ojciec ma prawo lać
Zgłoś
Avatar
Monsoon 2020-06-07, 18:15
Asuritta napisał/a:

Dzieciak i tak tego nie zapamięta a tatuś już popamięta jak przeżyje ... jak nie pewnie dziecko się dowie że źli gangsterzy i potem będzie z nimi walczyć ...



Zapamięta. Wiem z własnego "podwórka", że dwuletnie dziecko zapytało dlaczego tata je potrząsał chociaż zerwanie kontaktów nastąpiło zaraz po tym incydencie
Zgłoś