18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Maruska - mieszkanka Czech, zdecydowała się na zrobienie sobie tatuażu na czole w zamian za 100 000 koron czeskich (ok. 16650 złotych). Czy warto? Nie wiem ale szybkość w jaką podjęła decyzję mnie zaskoczyła...

Za całą akcję odpowiada portal free1.cz - mieli już kiedyś podobną akcję - ogolili wtedy kobiecie głowę za niższą sumę.

Zgłoś
Avatar
ProVVe 2018-11-06, 22:03 1
brzydkie kurwiszcze to jej tylko na dobry wyszlo... Teraz nawet po pijaku nikt jej nie wyjebie omyłkowo

A moadrali u gory, że zrobiła biznes życia zapraszam dziabać sobie czoło i usunac hahah
Zgłoś
Avatar
s................s 2018-11-06, 22:13 2
Cena laserowego usunięcia tatuażu to na nasze jakieś 300 zł, więc mimo wszystko myślę że niezły interes ubiła.
Zgłoś
Avatar
bialymudzyn 2018-11-06, 23:45 5
proWe
ja bym ruchal na trzeźwo
Zgłoś
Avatar
lm65 2018-11-06, 23:55 1
Pewnie została użyta farba, która zniknie po jakimś czasie.
Zgłoś
Avatar
siwybis 2018-11-07, 0:05 1
Bydrys, ja się dołożę do równego tysiaka dla debila tylko warunek że kręcimy i wrzucamy tutaj
Zgłoś
Avatar
Cryo 2018-11-07, 0:11 3
siwybis napisał/a:

Bydrys, ja się dołożę do równego tysiaka dla debila tylko warunek że kręcimy i wrzucamy tutaj


Za tysiaka to możecie markerem kutasa narysować. Dawać 40 tysięcy i jestem chętny
Zgłoś
Avatar
Liton 2018-11-07, 0:22
Aż z ciekawości zerknąłem ile kosztowałoby usunięcie tego gówna - koło 2500 zł.

Czy warto zjebać sobie czoło dla 13 tys zł? Są tacy, którzy robią to gratis..
Zgłoś
Avatar
Noside 2018-11-07, 0:57
Pierwsze z takim odpałem było Goldenpalace, bodajże to jest jakaś nora hazardowa (czy tam była), dziesiątki lat temu odwalała ten sam numer za taką kwotę, tylko w dolarach USiA. Tatuaż na czoło i zmiana nazwiska. Niech mi ktoś tylko powie, jaki oni mają target z takimi akcjami???
Zgłoś
Avatar
s................s 2018-11-07, 1:04 8
AyCaramba napisał/a:


Poza tym wy sobie śmieszkujecie z jakiejś czeszki a ja tylko przypominam że gdzieś tam w Polsce jest Karol który dalej ma pociętą mordę

Obrazek



He he he, już nie w Polsce, a w Niemczech. Zabawna sprawa, robiłem parę lat temu z tą legendą w jednym zakładzie na jakichś magazynach, chociaż nie wiem czy jest się czym chwalić.
Skończ studia, mówili, będziesz pracować ze znanymi ludźmi, mówili.
Zgłoś
Avatar
p................a 2018-11-07, 1:30 7
Pierdolony bezmógi szlauf. Przez takie kurwy Europa umiera. Dają murzynom, arabom, dają się m. in. tak skundlić jak na filmiku. A niestety takich jest wiele.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-11-07, 1:45 3
@pianista ojojoj, biednemu białaskowibalaskowi dziewczyna wyjechała na wymianę studencką i ma teraz uraz hahahahahha!
Zgłoś
Avatar
marmar 2018-11-07, 6:23 1
No i co? No i dobrze!

Chodzisz codziennie chodnikami, różni ludzie dookoła, nikogo nie znasz, a może między nimi jest jakiś debil? No. A teraz widzisz go z daleka.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2018-11-07, 9:33 1
Cryo napisał/a:


Za tysiaka to możecie markerem kutasa narysować. Dawać 40 tysięcy i jestem chętny



Uuuuu na sadolu widzę niezła patola siedzi.... 40 tys. to jest dla Ciebie jakaś nieosiągalna kwota, że zgodziłbyś się na to?

Toż to raptem max. 2-3 miesięczny zarobek normalnie zarabiającego mężczyzny-przedsiębiorcy.

To za ile Ty się szmacisz codziennie po 8 godzin 6 dni w tygodniu, że Cię 40 tys. podnieca?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-11-07, 9:42 5
Nie da się usunąć tatuażu bez śladu. Będzie miała blizny do końca życia.

Jakby zrobiła laskę za pieniądze albo dała się wyruchać to bym nazwał taką transakcję uczciwie zapracowanymi pieniędzmi.
Ale okaleczanie się za kasę? Ona musi być upośledzona.
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2018-11-07, 10:55
zdejmie folię, będzie drapała strupy i 90% farby wypłynie samo , a może to sympatyczny atrament
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie