18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
tatuaż zamiast oka
marna • 2013-04-13, 21:27
Dziesięć lat temu, ten facet prawie umarł, bo został ugryziony przez jadowitego "bielika pająka" w czoło, tuż nad oczami. Rana na jego twarzy nie goiła się ponad 9 lat, żeby ostatecznie przekształcić się w nowotwór złośliwy. Niestety, lekarze wraz z guzem musieli usunąć i oko. Facet jednak nie załamał się i wykorzystał nowo powstałą powierzchnię na tatuaż. Widzieć dzięki niemu nie widzi, ale wygląda jakoś mniej odmiennie..




z tatuażystą


z profilu


wspomniany pająk
Zgłoś
Avatar
DJThomas91 2013-04-13, 23:48 1
Albo autor zle podal nazwe albo google nie zna polskiego odpowiednika nazwy gatunku tego pajaka gdyz po wpisaniu w google pająk bielik nie znalazlo mi nic po za orłami:/ prosiłbym kogoś ogarniętego o podanie gatunku tego pajęczaka.
Zgłoś
Avatar
Chmieluc 2013-04-14, 0:08 1
@DJThomas91

en.wikipedia.org/wiki/White-tailed_spider
Zgłoś
Avatar
Dallolymya 2013-04-14, 0:11
zamiast tego oka, mógł sobie zrobić skaner którego używał Vegeta xD
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-04-14, 0:11 1
CDBlaze, Przestań, bo jesteś żałosny
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2013-04-14, 0:32
A.J.K.S napisał/a:

CDBlaze, Przestań, bo jesteś żałosny



To przecież Ty się przyjebałeś do mnie a nie ja do ciebie... Ale ok, zakończmy tę dyskusję.
Zgłoś
Avatar
Lynx366 2013-04-14, 0:53 10
Zgłoś
Avatar
tomii666 2013-04-14, 1:07 1
I tu kurwa widać, że chłop się nie załamał, jak większość. Tacy ludzie pokazują, że pomimo przeciwności losu, potrafią sobie radzić, nie to co większość, wolała by siedzieć w kącie i płakać oj jak to oni są biedni...
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-04-14, 1:17 1
Terminator w wersji Fat
Zgłoś
Avatar
chmyk 2013-04-14, 1:21 1
A że jest gruby to chuj mu w oko
Zgłoś
Avatar
noctis14 2013-04-14, 1:29
Chuj z tym okiem, ale jakbym zobaczył tego pająka to bym się zesrał na żółto...
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-04-14, 2:09
CDBlaze napisał/a:


Obrazek
To przecież Ty się przyjebałeś do mnie a nie ja do ciebie... Ale ok, zakończmy tę dyskusję.


Ja się do Ciebie nie przyjebałem. Chciałem tylko naprawić lukę w twoim myśleniu
Zgłoś
Avatar
C................t 2013-04-14, 2:21
CDBlaze miałem nadzieje że to ta druga wersja którą przedstawiłem. Ale jednak jesteś durniem (tak po prostu, naturalnie, bez wysiłku). Pierwsza myśl najlepsza
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2013-04-14, 3:24
Consument napisał/a:

CDBlaze miałem nadzieje że to ta druga wersja którą przedstawiłem. Ale jednak jesteś durniem (tak po prostu, naturalnie, bez wysiłku). Pierwsza myśl najlepsza


Jak w twoim przypadku pierwsza myśl najlepsza, to chujowo myślisz chopie i zostaw je komuś mądrzejszemu, bo widocznie to twoja słaba strona i czy musisz przy końcu używać '' ''? Wkurwiające to jest. No chyba, że jesteś gimbusem, który nie może się oprzeć nie użyciu tego wkurwiającego mnie emotikonu, i który udaje jakiegoś mądrego. Milcz już, bo nie mam zamiaru robić niepotrzebnego off-topu i otrzymać warna.
Zgłoś
Avatar
h................n 2013-04-14, 8:15
Według Wiki (polskiej i angielskiej) ukąszenie tego pająka jest niegroźne dla ludzi.
Zgłoś
Avatar
marna 2013-04-14, 8:27
huginn napisał/a:

Według Wiki (polskiej i angielskiej) ukąszenie tego pająka jest niegroźne dla ludzi.



ale no nieudolne metody leczenia (zwłaszcza 9 letniego!) już mogą być niebezpieczne..
Zgłoś