18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
naiwny01 2013-03-30, 13:53
stery_srh napisał/a:

Ja tam nie czaję tej zajawki z tatuażami. Często są robione pod wpływem chwilowego impulsu, a później ich właściciele z chęcią by się ich pozbyli.


Jak ktoś nie dorósł do tatuażu to niech nie robi. Ja zrobiłem 4 lata temu i ciągle mi się podoba. Tylko jak sobie debile tatuują imiona dziewczyn/facetów to mnie szlak trafia.
Zgłoś
Avatar
Sevidix 2013-03-30, 14:04 3
Piwko za tatuaz Jimmiego Hendrixa na 2 zdjeciu:)
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-03-30, 14:24 1
amg86 napisał/a:

każdy mój tatuaż to historia, więc na stare lata będą dla mnie jak pamiątka. I na hasło "jak Twoje dziary będą wyglądać jak będziesz stara?" - zawsze myślę sobie - no tak , jako 80 latka bez tatuaży będę mieć boskie ciało - ale z dziarami będę wyglądać jak pomarszczona starucha - Fuckin' logic ;]


Pewnie jesteś pasztetem i gruba na dodatek i robisz sobie tatuaże żeby się dowartościować. Współczucia.
Zgłoś
Avatar
amg86 2013-03-30, 14:26 2
@up i to powiedział hejter z małym penisem żeby się dowartościować. Swoje współczucie wsadź sobie w swoją zacofaną dupę.
Zgłoś
Avatar
babycow 2013-03-30, 14:38 1
Cytat:

każdy mój tatuaż to historia, więc na stare lata będą dla mnie jak pamiątka. I na hasło "jak Twoje dziary będą wyglądać jak będziesz stara?" - zawsze myślę sobie - no tak , jako 80 latka bez tatuaży będę mieć boskie ciało - ale z dziarami będę wyglądać jak pomarszczona starucha - Fuckin' logic ;]


'historia' - tu sie tak najebalem, tylu dalam, nawet zgodzilam sie na tatuaz na tylku!
Zgłoś
Avatar
hszanu 2013-03-30, 15:57
Zgłoś
Avatar
amg86 2013-03-30, 18:47
hejty tych którym mama na dziarę nie pozwoliła? Nie macie jaj żeby wytrzymać to nie hejtujcie tych co to lubią.
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-03-30, 18:52
amg86 napisał/a:

@up i to powiedział hejter z małym penisem żeby się dowartościować. Swoje współczucie wsadź sobie w swoją zacofaną dupę.


Ale to było słabe, próbuj dalej
Zgłoś
Avatar
elvis02 2013-03-30, 21:28 1
Wiecie jak tatuaże wyglądają na starość? Nadal kurwa zajebiście
Zgłoś
Avatar
CZN 2013-03-31, 0:42
JozinZBazin napisał/a:

Trzeba być idiotą by niszczyć sobie ciało pod pretekstem jakichś historii życiowych bądź przemyśleń. Buhaha to se kurna karteczkę nad łóżkiem przyczepcie.



Przyklej sobie na czoło karteczkę z napisem "MÓZG" bo moje przemyślenia na temat Twoich wypowiedzi sugerują wyraźnie, że jesteś idiotą.
Zgłoś
Avatar
emka01 2013-03-31, 1:19 1
Fakt jest taki ,że w większości dziś małolaty robią tatuaże żeby zaimponować otoczeniu kiedyś tatuaż oznaczał status recydywy ...niestety tak było łysy i z tatuażem wiadomo ,że siedział (tak jesteśmy troszkę zacofani) Dzis kto chce ten ma ot tyle .Podziwiam ludzi którzy tatuują ciało z pasji dla nich każdy ten tatuaż to wspomnienie ,zatrzymana chwila itd ...Nie ma co się napinać bo każdy robi ze swoim ciałem to co chce ciąża też zostawia znaczne ślady na ciele kobiety ale nikt nigdy żadnej nie powiedział glupia pizdo zniszczyłaś sobie taki ładny brzuszek
Zgłoś
Avatar
r................5 2013-03-31, 23:17 2
naiwny01 napisał/a:


[..] Tylko jak sobie debile tatuują imiona dziewczyn/facetów to mnie szlak trafia.



Co Cię trafia?
Zgłoś
Avatar
Y................8 2013-07-10, 12:22 12
Witam.
Znalazlem dzis w sieci zbior dosc ciekawych zdjec emerytow ktorymi chcialem sie podzielic ;p



Reszta w komentarzu.
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-07-10, 12:24
Dawaj.
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-07-10, 12:25 1
Nie, e, nie dodawaj emerytów z tatuażami...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie